• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Gyukker 45, azaz 110 lityise.

Ugyan már! A lávakő, vagy bármilyen másik pár hónap múlva ki sem fog látszani, szóval akar folyami kavicsok is lehetnek nyugodtan.
A fák valóban szuperek, de ez így túl párhuzamos, túl szabályos. Persze ez még úgy is fog változni, alakulni, szóval első nekifutásra remek.👍
 
Ugyan már! A lávakő, vagy bármilyen másik pár hónap múlva ki sem fog látszani, szóval akar folyami kavicsok is lehetnek nyugodtan.
A fák valóban szuperek, de ez így túl párhuzamos, túl szabályos. Persze ez még úgy is fog változni, alakulni, szóval első nekifutásra remek.👍
Gondolkodtam a folyami gorgetegen is. Van nehany vodornyi itthon, nem kell tobb tizezret fizetni erte.
 
Jó lesz ez! :);)👍Csak ezzel a 3 kővel csináljál valamit, forgasd valami különböző irányba, vagy tegyél még hozzá, mert én szimmetriát látok benne. Jó ez a kő, a lávakövet felejtsd el.
Koszonom! Termeszetesen nem igy fog maradni, csak tamasztekkent tettem oda a harom egyforma kovet. A legbelso Seiryu, az elso ketto lavako. Egyebkent Csillanak igaza van, nshany honap es nem latszik beloluk semmi.
 
Par darab Seiryu-t hoztam haza. Azert csak ennyit, mert nem lattam magam elott, milyen is lenne a parositas. Nem rossz, de elajulva sem vagyok tole. Bosszant, hogy kb 50-100kg kobol lehet valogatni, de sokra nem megyek vele, mert nagyon egy meret mind. Alig talalni kozottuk kisebbet nagyobbat.
20200519_181441.jpg20200519_194728.jpg
20200519_194710.jpg
 
Az uvegre ujabb egy hetet kell varnom.. nem szabad idegeskedni, elvegre az akvarizalas nem a kapkodasrol szol. 🥴
Ugy dontottem Seiryu lesz.. Penteken teszek meg egy beszerzo korutat, veszek nehany kovet, es ha szerencsevel jarok lesz ujabb beszerzesu fa is..
Kicsit finomitgattam az epitmenyen.. most mar kezd szamomra turheto kinezete lenni. A hatterben jo sok kore lesz szuksegem a sulykolas miatt, remelem marad hely az ultetos novenyeknek is.
20200520_192405.jpg20200520_192354.jpg20200520_192345.jpg20200520_192341.jpg
 
Back
Oldal tetejére