• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Gyukker 45 lityise

tsokee

VIP kertész
Hadrafogatm.. @elektrorudi -nak igaza volt, a kosar reseit boviteni kellett, hogy a viz atfolyjon rajta. Bovites utan tokeletesen mukodik az egesz szerkezet. A meretezessel kicsit elszamoltam magam, majdnem nagyra sikerult a vegen, nem sok hely maradta a gyep es a szkimmer kozott. 😬
Mar csak az akvat kellene gatyaba raznom...
View attachment 83344View attachment 83345
Nem jok az aranyok, tul kicsi ez az akvarium hozza. Jo, rendben, nem kell konyorognod, csak hogy ne kelljen kidobnod es ne erezd elvesztegetett idonek, ideadhatod, befogadjuk Algalandba. De hogy tudd, nem mindenkinek tennenk ilyen nagy szivesseget. :giggle:

Gyukker

VIP kertész
Inox spin?
Ez az Csilla, adjad meg a bogarat a fejembe!:LOL:
Felirva a bakancslitara..😜
Nem jok az aranyok, tul kicsi ez az akvarium hozza. Jo, rendben, nem kell konyorognod, csak hogy ne kelljen kidobnod es ne erezd elvesztegetett idonek, ideadhatod, befogadjuk Algalandba. De hogy tudd, nem mindenkinek tennenk ilyen nagy szivesseget. :giggle:
Ugye!? En is pont azt neztem, ki kell csereljem az akvat nagyobbra.. a szuro elbir egy nagyobbat, a szekreny is.. vajo itthon feltunne?
Jofejek vagytok, ha megy a haztol a szkimmer, a tietek lesz.. a sok "lomjaimmal" egyszer lehet nekem kell mennem a haztol.. engem is befogadtok?:LOL:

Oldal tetejére