• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Gyukker 45 lityise

Gyukker

VIP kertész
Sziasztok!

Lassan, de biztosan eljött az idő, hogy a Gyukker 15 lityise utódjának naplót indítsak. Az új akva nevén nem sokat gondolkodtam, Gyukker 45 lityise lesz.. lett...

Technikai adatok:

Akvárium: 45x32x32cm, 5mm vastag optigreen, saját készítés.
Világítás: Saját készítésű inox lámpatest, kezdésnek 6500kelvines ledszalag. Ez cserélve lesz CRI+95 ledszalagra.
Szűrés: Eheim 2224, 3liter Seachem mátrix+ perlon, gágyi üveg ki-befolyók.
Co2: Tervben..
Talaj: Dennerle 9in1, ADA Amazonia.
Tápozás: GA mic mac, Easy Life cabo, GA kálium foszfát por.
Dekor: Red moor, lávakő.
Növények: A Gyukker 15 lityise-ből ami hadra fogható...
Élőlények: Sakura garnélák, néhány nanó hal.

Indítás: Hamarosan..

Attachments

Gyukker

VIP kertész
Ez nekem nagyon bejön, végre! (y):)
Ezt oda tetted... (y)
Gyonyoru macskad van.
Húú mi készül itt! A 15 lityis se volt piskóta na, de ezt nagyon eltaláltad! A csak köves fotónál gondolkodtam, hogy azzal a nagy kővel mi a terv, a barlangos dolog nagyon bejön, de a fákkal feltetted a pontyot az i-re! (y):)
Patent lett, jó elrendezés ;)
Most már csak bánj ügyesen a növényesítéssel. Gondold át mi mekkorára nő. Nehogy eltakarják ezeket a vonalakat ;)
Koszonom mindenkinek!
A berendezes kialakitasaban, finomhangolasaban nagyon sokat segitett @sztanotomi forumtars. Tomi koszonom meg 1x a segitseged!

A kaffka makka ki lett dobva, befogadtuk.. imadjuk, nem is ertjuk, hogy lehetett egy ilyen allatkarol lemondani.

A novenyesites komoly feladat lesz, ugyanis a novenyismeretem eleg foghijas. A heten erkezik @tsokee, es @Szabó Henrik forumtarstol tobb fele fajta noveny... azt meglatjuk mit tudok kihozni belole:woot: Elore is koszonom Rita, Henrik!

Utoljára módosított:

sztanotomi

Legenda
Koszonom mindenkinek!
A berendezes kialakitasaban, finomhangolasaban nagyon sokat segitett @sztanotomi forumtars. Tomi koszonom meg 1x a segitseged!

A novenyesites komoly feladat lesz, ugyanis a novenyismeretem eleg foghijas. A heten erkezik @tsokee, es @Szabó Henrik forumtarstol tobb fele fajta noveny... azt meglatjuk mit tudok kihozni belole:woot: Elore is koszonom Rita, Henrik!
Igazán nincs mit.
Sok örömed legyen benne, és ha nem csak neked(ünk), hanem másnak is belön a scape az azt jelenti, hogy jó uton jársz(unk)! ;)

sztanotomi

Legenda
Nagyon jól néz ki.
És kezdem magam megint elveszettnek érezni, mindenkinek van valami szőrös jószága, aki segít az építésben és a tesztelésben. Én is akarok. :cry:
ŐŐŐ én segítettem, a macska csak nyugtázta és jóváhagyta az ötleteinket!!!!
Tehát most akkor ki is a fehér kékzseléskörmű egyszarvú cukijeti mangalica? o_O

Meskó

VIP kertész
ŐŐŐ én segítettem, a macska csak nyugtázta és jóváhagyta az ötleteinket!!!!
Tehát most akkor ki is a fehér kékzseléskörmű egyszarvú cukijeti mangalica? o_O
Látod, azért mégis csak részt vett az alkotási folyamatban a macsek is. Nálam csak két gekkó szokta lesni az akváriumot, de nem segítő szándékkal. :D
A malacok cukik, viccesek, és finomak. Bár elég nagy akváriumra lenne szükségem, hogy bele tudjon mászni pózolni.

meleagris

Legenda
Látod, azért mégis csak részt vett az alkotási folyamatban a macsek is. Nálam csak két gekkó szokta lesni az akváriumot, de nem segítő szándékkal. :D

A malacok cukik, viccesek, és finomak. Bár elég nagy akváriumra lenne szükségem, hogy bele tudjon mászni pózolni.
Felreertes ne essek, imadom a malacokat, a mangalica meg egyenesen a legkiralyabb cucu...(enni is megeszem eppen...)
Akkor a mi cicankrol nem teszek fel kepet, hogy ne fajditsam jobban a szivedet...:)
Bocs az offert @Gyukker!

Oldal tetejére