• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Gyukker 45, azaz 110 lityise.

Az akvaban tervezett tereprendezes elmaradt, helyette koltozik a hivatal volt. A fo dolgok szekrenyen belulre kerultek. Iaz meg szedett vetett a villanyszereles, vezetekeles, de nagyjabol igy fog kinezni..
Az akva kicsit ecsetes lett, raferne a szurore egy tisztitas. A hetvegen egy gyors vizcsere volt.
7722977230
 
A legujabb szerzemenyem. Csak nem birtam magammal, hogy hetvegeig ne martsam az akvaba. Az el minden reszen tokeletesen vag, nagyon preciz, igenyes megmunkalasu ollo, nagyon kenyelmes vele dolgozni. A 20cm hosszaval konnyu treningelni a 45cm-s akvaban is. Elegedett vagyok vele. Ugy erzem a regi olloim, csipeszeim megertek a cserere..
77271
 
A monte carlo alol kiszedtem a maradek talajt. Sokkal tobb dzsuvara szamitottam. Mivel az eleskamramban talatam fel zsak uj Amazoniat, zutty, mar ment is bele.. a berendezesen szinte semmit nem valtoztattam, nem ez volt a cel. Szerettem volna frissiteni a gyepet, es tiszta, vastagabb talajt. Kesobb meg lesz egy kis noveny rendezes.. Mara letisztult a viz.
A nagy melegben a macsesznak nem volt kedve tekeregni, bent husolt..7786177862778637786477865
 
Idaig jutottam. Holnap megerkezik a szilikon o gyuru is. 2-2db gyurut kap a biztonsag kedveert.. Meg egy felfogato konzolt is kell keszitenem hozza, ez fogja tartani a ket dugot a vegeben, hogy ne hulljon szet a nyomastol.
View attachment 78005View attachment 78006View attachment 78007View attachment 78008View attachment 78009View attachment 78010View attachment 78011
A porlasztó kő felesleges, csak eldugul egy idő után. Anélkül is tökéletesen működik. Én ugyanilyent csináltam 63-as PVC csőből 50 cm hosszú. Ránézésre ugyanezek az arányok, csak gondolom a tiéd arányosan kisebb. Jó cucc👍
 
A porlasztó kő felesleges, csak eldugul egy idő után. Anélkül is tökéletesen működik. Én ugyanilyent csináltam 63-as PVC csőből 50 cm hosszú. Ránézésre ugyanezek az arányok, csak gondolom a tiéd arányosan kisebb. Jó cucc👍
Koszonom! Igen, elvileg felesleges a porlaszto, de van egy kis uldozesi maniam.. Ez 50mm atmeroju, 40cm hosszu.
 
Ugy ahogy, uzem alatt.. a gaz csovet, a szamlalot meg el kell helyezzem normalisan.. ideiglenesen oda drotoztam.. nem szep, de most csak ennyire volt idom. A szerkezet belsejeben levo gaz csovet kicsit hosszabbra kell cserelnem, jelenleg 3-4centis van. Ezen kivul egyenlore nem talaltam hibat.. nincs szivargas, nincs szemmel lathato teljesitmeny csokkenes a szuronel... azt majd latjuk..
 
Back
Oldal tetejére