• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Gyukker 45, azaz 110 lityise.

Ádám_

Veterán
A második kép annyival színesebb, részletesebb, izgalmasabb, és a fákból is sokkal több látszik, tetszik, tényleg nagyon jól néz ki, de nekem mégis az első az igazi, az valahogy számomra telitalálat.
*Azért azt hozzáteszem, hogy mindig is közelebb álltak a szívemhez a zöld minden árnyalatában pompázó akvák a zöld/narancs/piros -okkal szemben. ✌️
Akárhogy is, mind2 szuper! 👌

Zsoltiabéka

Főkertész
A második kép annyival színesebb, részletesebb, izgalmasabb, és a fákból is sokkal több látszik, tetszik, tényleg nagyon jól néz ki, de nekem mégis az első az igazi, az valahogy számomra telitalálat.
*Azért azt hozzáteszem, hogy mindig is közelebb álltak a szívemhez a zöld minden árnyalatában pompázó akvák a zöld/narancs/piros -okkal szemben. ✌️
Ízlések és pofonok. Nekem bejön így színesen. Külön pluszpont, ha a fák nem tűnnek el később sem. 🙂

Gyukker

Legenda
Köszönöm!
Nekem is tetszenek a színesebb, változatosabb növényesítések, de úgy érzem ennek a berendezésnek a csak zöld lehet jobban áll, mint a tarka🙂. Még egy ideig hagyni fogom, erősödjenek a növények, azt majd látom... még az sincs kirárva, hogy egy nagyobb karbantartás után ismét visszaállítom csak zöldre.
De ennyi még szerintem jól áll neki...
🙂 akkor több féle fajta növényt már nem teszek bele. Pedig még lett volna ötletem! Na jó, cak vicceltem.
Ízlések és pofonok. Nekem bejön így színesen. Külön pluszpont, ha a fák nem tűnnek el később sem. 🙂
Részben zavat engem is, hogy már szinte nem is latszott semmi a berendezésből, csak egy hatalmas zöld növénykupac.
Azért még mindig van mit fazoníroznom a fák tövében, hogy úgy nézzen ki, ahogy szeretném.

Kovács Géza

Főkertész
Részben igazad van, az akvád nagyon sok színben pompázik a kezdetektől fogva, az enyém viszont csak kis ideje lett tarka, amit még nem sikerült teljesen megszoknom.
View attachment 150054View attachment 150055
Ég és föld..
A zöld az csúcspontján láttatja az akvát, míg a színes az részben új növényes. Így persze, hogy a zöld a lehengerlőbb.
Csoda volna, ha másképp lenne.

Gyukker

Legenda
Rövid ismeretségünk óta azt már megtanultam, hogy nálad nem lehet tudni sosem 🤭🤭🤭
Hát igen, ha front van szoktam meglepetés okozni saját magamnak is😁!
A zöld az csúcspontján láttatja az akvát, míg a színes az részben új növényes. Így persze, hogy a zöld a lehengerlőbb.
Csoda volna, ha másképp lenne.
A zöld növényekkel talán akkor volt a legjobb kondiban az akva (a fonalas gyepet leszámítva). Kívámcsi leszek mit sikerül kihoznom a mostani növényekből

Oldal tetejére