• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Gyukker 15 lityise

Sziasztok!

Itt a naplómban is szeretnék köszönetet mondani egy nagyon önzetlen fórumtársnak Szabó Henriknek. Ma érkezett meg a Tőle "vásárolt" üveg Spin, amiért egy árva forinton sem volt hajlandó elfogadni.

A Spin nagyon sokat lendített az aki összképén, nagyon örülök neki!

Köszönöm!
IMG-a053149777ff093d3e54f91d093e03d8-V.jpg IMG-de451bb055dff0a2c1e2322f271afdf5-V.jpg
 
Errol a naplorol teljesen lemaradtam. Menesztenem kellene a tapatalkot mert nem latom az uj bejegyzeseket csak amire fel vagyok iratkozva.
Hallod Gyuri... Le a kalappal a muved elott. Nagyon szeretem a koveket igy a palat is de eszembe nem jutott volna belole egy ilyen berendezest osszehozni. Ebbo a stilusboll nemsokat latni, igy egy nagyon egyedi otlettel alltal elo. Gratulalok. Kotelezo kovetnem. (y)
 
Errol a naplorol teljesen lemaradtam. Menesztenem kellene a tapatalkot mert nem latom az uj bejegyzeseket csak amire fel vagyok iratkozva.
Hallod Gyuri... Le a kalappal a muved elott. Nagyon szeretem a koveket igy a palat is de eszembe nem jutott volna belole egy ilyen berendezest osszehozni. Ebbo a stilusboll nemsokat latni, igy egy nagyon egyedi otlettel alltal elo. Gratulalok. Kotelezo kovetnem. (y)
Szia Henrik!
Koszonom az elismerest es a Spint! A Spin ugy ekeskedik az aki peremen mint egy dragako. Este orakat ultem az aki elott es gyonyorkodtem benne, nagyon orulok neki!
A kofalat kmisi forumtars GENEZIS projektje ihlette meg, nagyon megtetszett az epitmenye. A hozza valo alapanyagot Tole kaptam, szinten nem volt hajlando erte elfogadni semmit.
Ma erkezik a szuroanyag, lassan latni a fenyt az alagut vegen... Csak a novenyesitessel el ne rontsam..
 
Szia Henrik!
Koszonom az elismerest es a Spint! A Spin ugy ekeskedik az aki peremen mint egy dragako. Este orakat ultem az aki elott es gyonyorkodtem benne, nagyon orulok neki!
A kofalat kmisi forumtars GENEZIS projektje ihlette meg, nagyon megtetszett az epitmenye. A hozza valo alapanyagot Tole kaptam, szinten nem volt hajlando erte elfogadni semmit.
Ma erkezik a szuroanyag, lassan latni a fenyt az alagut vegen... Csak a novenyesitessel el ne rontsam..
Nem hinnem, hogy el tudod rontani. De ha megis, hat a novenyt barmikor barhova at teheted.
 
A kofalat kmisi forumtars GENEZIS projektje ihlette
Ez enyhe túlzás.
Az építményed nagyon bejövős.
Ahogy @Szabó Henrik írta a növények menet közben cserélhetők, áthelyezhetőek, az ízlésednek megfelelően.

nem volt hajlando erte elfogadni semmit
Ez a fórum, az itt lévő közösséggel természetesnek veszi, ha valakinek segítségre van szüksége, azt önzetlenül megadja.
 
Utoljára módosított:
Sziasztok!
Kis lépésekben halad az aki.. A hétvégén szakítottam kis időt és víz alá helyeztem a szőlő fát:wacky:.. Hogy végre kipróbálhassam a Spint és a barkácsolt ideiglenes szívóágat, üresen elindítottam a szűrőt is. IMG-8e0883fe5eda7a45ff37746b632f5112-V.jpg IMG-a269d127fb05506d9b0203432b6cd454-V.jpg
 
Sziasztok!

Nagy nap ez a mai:smuggrin::smuggrin::smuggrin:! Megtelt élettel a kis akvárium, beköltöztek az első lakók, 4db garnéla, 6db Galaxy razbóra! Néhány órája engedtem őket szabadon, azóta le se tudom venni a szemem róluk.. imádni valók! A garnélák már szöszölnek is, a razbórák bejártak minden zeg-zugot.. Próbáltam fotózni öket, nagyon izgágák..:)
IMG-f37dd7e581421d37ae92a9337e986a1f-V.jpg IMG-344f1dd435829654cd5387ba76664365-V.jpg IMG-f9623540217cc2f0b97042476a597298-V.jpg IMG-847634a221bb1f0d83e1f2afbe802143-V.jpg IMG-0b69928cb95f483e07b04afcfce50dad-V.jpg
 
Sziasztok!
Tegnap egész este az akvárium elött ültem, nem tudok megtelni ezekkel a kis állatkákkal:smug::smug:! Csak bámultam őket és az járt a fejemben, hová tudnék még egy kis akváriumot tenni:hungry:?..
A razbórákat elég nehezen tudtam fotózni, még elég halvány színűek, még egész kicsik.. A növények úgy néz ki lassan elkezdtek nőni, egyedül az MC-t kellet újra ültetni, de már az is beindult, hétvégén visszanyírom..
IMG-8d93d8802cf37542f11dd1907f0eb3ee-V.jpg IMG-2a4d89439aab5018f28417f326fddd8c-V.jpg IMG-85fd5a990f1c6e9c0708c11b28d9a41e-V.jpg
 
Sziasztok!
Nem gondoltam volna, hogy a garniknak és a Galaxy razbiknak ekkora sikere lesz.. minden egyes nap ott ülök a kis aki előtt és bámulom őket, egyre kevesebbet tévézek. Dédi kisszéke is előkerült..:couchpotato:
Az "MC-t" újra ültettem, de lehet nem is MC az a MC, mert egy hét alatt kb 5cm-re nőt. Nemsoká vízcsere és gyep nyírbálás. Jövő héten rendelek egy MC Micranthemum-ot és már cserélem is a gyepet, mert ez így nem ok...
A garnélák jól vannak, szorgosan dolgoznak, az egyik már kis is bújt a bőrébőlo_O.
IMG-49e252fe01401bd2b6b8d8db2cb3b938-V.jpg IMG-1c7ea3f9eea1651ef48b17c779752f75-V.jpg
 
Nagyon szép lett, gratulálok! :)
Köszönöm!(y)
Az MC-t lehet kiszedem a gyökerek közül és jávai mohát teszek helyette. A barlang bejáratáról nagyon elvonja a figyelmet az élénk szín. Egy próbát megér, hátha jobb lesz úgy.. :hungry:
 
Back
Oldal tetejére