• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

GW CO2 nyomáscsökkentő szelep és mágnesszelep

Ma a boltban felpróbáltam a GW reduktort egy általunk is árult palackra,a közdarab szépen belement a palackba és jó helyen volt így a tömítés. A gond nálad lesz, valszeg a palackkal.
 
Utoljára módosított:
Ma a boltban felpróbáltam a GW reduktort egy általunk is árult palackra,a közdarab szépen belement a palackba és jó helyen volt így a tömítés. A gond nálad lesz, valszeg a palackkal.
Dejo... Akkor van remény :) a palackot is ti küldtétek :) megoldható a csere?
 
Na sikerült eltömítenem a rendszert! 3 tömítést raktam a közdarabra :) Remélem nem engedi el sehol most már. A mai tesztüzem alatt már végre bubizó növényeket láttam. In-line diffis megoldással nagyon gazdaságos lesz a folyamatos üzem. Brutál módon ködöl 1bubi/másodpercel. :love:
 
Mennyi ideig ereszti? 1 perc-10 perc - örökké? Ha az első kettő vagy ehhez hasonló idő, akkor ne foglalkozz vele csak a fizikát látod működés közben. Ha lekapcsolás után állandóan átenged akkor gari.
 
Hogy fokozzam az örömöt ma voltam a GA-ba ez meg ma este sz..t be. Ja és két hetet ment.:banghead:
 
7kor állt le az óra szerint most meg 21.48:hungover:
Nekem is volt hasonló ezzel a mágnesszeleppel. Lehet valami szennyeződés miatt nem tud zárni...
Nekem az oldotta meg, hogy gyors egymásutánban ki-be kapcsoltam vagy 10x. Azóta nem jelentkezett a probléma!
Próbáld meg hátha...
 
Pár napja az egyik GW reduktorom mágnesszelepe elkezdett hangosan zizegni. Üzem közben tapintásra langymeleg, a másik hideg.
Tapasztalt már valaki hasonlót? Lehet ezen valamit segíteni?
Van egy gyanúm, hogy hamarosan el fog halálozni...
 
Pár napja az egyik GW reduktorom mágnesszelepe elkezdett hangosan zizegni. Üzem közben tapintásra langymeleg, a másik hideg.
Tapasztalt már valaki hasonlót? Lehet ezen valamit segíteni?
Van egy gyanúm, hogy hamarosan el fog halálozni...

Ha zizeg, de működik akkor még nem gond. Melegedni ne melegedjen, nyisson zárjon rendesen.
De tudunk rajta mágnesszelep cserét csinálni ha egyszer úgy alakulna.
 
Back
Oldal tetejére