• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Wabi Kusa Guvu

Tovább próbálkozom a wabi tálakkal, most már nem csak submers növényekkel. Az akvárium wabi Galapagos kővel, nem láttam,hogy otthon ezt lehetne kapni, vagy milyen más néven fut. Fejjel lefelé voltam kénytelen beépíteni,(így egy kicsit Avatar-os), mivel a kereskedő valami leszedhetetlen ragasztóval tette rá a termékazonosítót.

IMG_3443.JPG

IMG_3458.JPG

IMG_3459.JPG
 
És hogy alakul a stúdiód? Webshop is van hozzá? Ügyfelek, akik például az esküvőre rendelnek ilyent?

Jelenleg egy külön szobában működik a stúdió, és személyesen is meg lehet nézni majd a wabikat. A weblap kicsit csúszik, eredetileg szeptember végére ígérték, ettől függ az indulás időpontja is. Webshop is lesz. A wabi bérlésen gondolkodom, szerintem ha meg tudom oldani logisztikailag, és az időmbe is belefér, akkor jó üzletnek tűnik.
 
Nem vagyok valami nagy fotós,nincs is gépem hozzá, pedig sokban megkönnyítené a dolgom. Azért teszek fel pár saját képet. Később ha úgy alakul, hogy elkezdek komolyabban fotózni, és nem csak telefonos képeim lesznek, azokat is megosztom majd veletek. Gyerekkoromban apámnak volt egy valamilyen objektíves gépe amit próbálgattam, akkor nem tűnt annyira egyszerűnek, gondolom most sem lesz másképp.
 

Attachments

  • IMG_2086.JPG
    IMG_2086.JPG
    386.9 KB · Megtekintések: 51
  • IMG_2096.JPG
    IMG_2096.JPG
    527.1 KB · Megtekintések: 40
  • IMG_2135.JPG
    IMG_2135.JPG
    245.5 KB · Megtekintések: 35
  • IMG_2175.JPG
    IMG_2175.JPG
    217.4 KB · Megtekintések: 30
  • IMG_2193.JPG
    IMG_2193.JPG
    566.6 KB · Megtekintések: 35
Back
Oldal tetejére