• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Gripping tunel

Üdv.
Érdeklődnék hogy az emers hydrod kap-e valami extra gondoskodást? Spriccelés vagy valami? Én is próbálom kinöveszteni de csak pár levelet hozott eddig vízszint fölé és azok is elszáradnak.

Szia!
Semmit nem csinálok vele külön. Néhány levél nálam is elszárad de tényleg csak néhány. Ahogy látod nálam a lámpa alatt van szinte egyből. A sok fényt meghálálja. Esetleg csinálj egy kis wabi tálat (nálam ott is nő mint a gomba pedig csak az ablakban van) és ott növessz külön emers hydrot amit majd átteszel az akváriumba ;)
 
Szia!
Semmit nem csinálok vele külön. Néhány levél nálam is elszárad de tényleg csak néhány. Ahogy látod nálam a lámpa alatt van szinte egyből. A sok fényt meghálálja. Esetleg csinálj egy kis wabi tálat (nálam ott is nő mint a gomba pedig csak az ablakban van) és ott növessz külön emers hydrot amit majd átteszel az akváriumba ;)
Köszi a választ. Nálam is a lámpa alatt van, igaz kb 15 cm-ről világítok. Wabit még nem próbáltam de egyszer mindent el kell kezdeni.
 
Ezek a csukák...nálam azért nincsenek még, mert féltem, hogy nem tudok megfelelő menüt biztosítani nekik. Te mivel eteted őket?
 
Ezek a csukák...nálam azért nincsenek még, mert féltem, hogy nem tudok megfelelő menüt biztosítani nekik. Te mivel eteted őket?

Az elején nálam is alog ettem. Vettem mindenfélét különböző száraz és szárított dolgokat. Az elején csak a szárított szunyoglárvát ették de mostmár elfogadják a lemezes tápot is természetesen apróra morzsolva. Ami inkább fontos, hogy az áramlás mozgassa a kaját. Az állo dolgokra rá se hederítenek. Mégiscsak ragadozók :)
 
Az elején nálam is alog ettem. Vettem mindenfélét különböző száraz és szárított dolgokat. Az elején csak a szárított szunyoglárvát ették de mostmár elfogadják a lemezes tápot is természetesen apróra morzsolva. Ami inkább fontos, hogy az áramlás mozgassa a kaját. Az állo dolgokra rá se hederítenek. Mégiscsak ragadozók :)

Melóban telefonról.. Nagyon értelmes lett :facepalm:
 
Sajnos a HAC elég rosszul sikerült (14.) de arra pont jó volt, hogy felhúzzam magam és megpróbáljam kihozni a legjobbat ebből a scapeből :punch: Ezért eléggé meg is nyírtam mindent :mask:

View attachment 25095Untitled by Norbert Tóth, on Flickr
Azért az nem olyan rossz helyezés:) Kicsit valóban dzsumbujos volt, talán a kevesebb néha több, de látom ezt az irányt tűzted ki magadnak, illetve a scapenek. Esetleg a Hm bokorban van alternatív lehetőség. (y)
 
Nekem az előző scape-ed jobban bejött, de ez szubjektív vélemény :)
Itt a jobb oldal számomra nem az igazi.
 
Nagyon szép eredmény az a 14. hely hidd el.(y) Én a 30 közeli eredménytől is mérhetetlen boldog lettem volna. De majd talán legközelebb. :unsure: Neked viszont gratulálok mégegyszer!
 
Nekem az előző scape-ed jobban bejött, de ez szubjektív vélemény :)
Itt a jobb oldal számomra nem az igazi.

Tudom. Probálok rajta finomítani. A bal oldalt se tudom, hogy hagyjam csak a gyepet és a többit szedjek ki vagy esetleg legyen egy alacsonyabb stem bokor. Illetve az ösvényt is kitisztítom majd
 
Azért az nem olyan rossz helyezés:) Kicsit valóban dzsumbujos volt, talán a kevesebb néha több, de látom ezt az irányt tűzted ki magadnak, illetve a scapenek. Esetleg a Hm bokorban van alternatív lehetőség. (y)

Tisztább lesz szerintem. Igazad van a kevesebb néha többel ;)
 
Ezek nem bolti fák igaz? Tudod esetleg, hogy milyen fa? Keresgélnék én is az erdőben, de fogalmam sincs mi az amit be lehet rakni az akiba. :unsure:
 
Back
Oldal tetejére