• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Greenano 16l

Nekem is fejtörést okoz, h. lecseréljem-e a belső szűrőt a nano-ban külsőre, most fogom újra berendezni, ha nem működik, nézek egy külsőt. Remélem meg tudom ütni azt a szintet, amit neked sikerült már az első verzióval is!
 
No hát, gyakorlatilag 9 nap választ el minket attól,hogy a Greenano befejezze a pályafutását. Akkor aztán bebábozódik és átalakul valami mássá, ami reméljük szebb lesz. :)
Ma érkezett meg GA-ból egy kis csomagom, benne tropica táptalajjal, Greenworks ollóval(no more sulis papírvágó olló...) valamint seachem prime-al. (stabilityt köv. héten hozom a növényekkel)...
Csak nekem ennyire förtelmesen büdös a seachem prime? :D
Úgy tervezem,hogy a kis teraszomhoz még elkélhet 1-2 kisebb 'elkerítő' seiryu kő(homok és amazonia között), szóval majd azt is hozom a növényekkel a betelepítés napján, plusz még mindig sz@rban vagyok a fával kapcsolatban. Bár Muki felajánlotta a gyújtós gyümifáját, de azt mondta,hogy világos, reméljük jó lesz, ha mégsem akkor csak reménykedni tudok,hogy tudok rendes gallyakat,ágakat szerválni szombatig...
Köszi,hogy benéztél. (y)
 
Back
Oldal tetejére