• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Green Shelter

Sziasztok.
Meguntam a planariakat. Kinyirom mindet!:mad:
Hemzsegnek, na jo csak este, de nem igazan szaporodnak a garnélák. Szent meggyozodesem, hogy ok tehetnek rola. Szoval csigak, homok ki, nem jott ki mind de nem is kell mindet kivennem, csak feltem, hogy a homok tomorules miatt nem jut be a szemek koze a szer. Szoval homok ki. Vizcsere. Fenbendanin be!
A homokot forraztam. Varja a sorat.
Ket nap mulva ismetlem a port, aztan arra ket nap mulva vizcsere, Adrian recept alapjan.
Remelem mindenki tuleli. Kicsit szomoru latvany igy az aki de ruhellem a kis dogoket.
73995
Raktam melle egy kis tavaszt.
Jo ejt.
 
Sziasztok.
Meguntam a planariakat. Kinyirom mindet!:mad:
Hemzsegnek, na jo csak este, de nem igazan szaporodnak a garnélák. Szent meggyozodesem, hogy ok tehetnek rola. Szoval csigak, homok ki, nem jott ki mind de nem is kell mindet kivennem, csak feltem, hogy a homok tomorules miatt nem jut be a szemek koze a szer. Szoval homok ki. Vizcsere. Fenbendanin be!
A homokot forraztam. Varja a sorat.
Ket nap mulva ismetlem a port, aztan arra ket nap mulva vizcsere, Adrian recept alapjan.
Remelem mindenki tuleli. Kicsit szomoru latvany igy az aki de ruhellem a kis dogoket.
View attachment 73995
Raktam melle egy kis tavaszt.
Jo ejt.
Szomorú látvány, de ilyenkor igazán bevethetnéd a kagylót. :whistle:
 
Sziasztok.
Meguntam a planariakat. Kinyirom mindet!:mad:
Hemzsegnek, na jo csak este, de nem igazan szaporodnak a garnélák. Szent meggyozodesem, hogy ok tehetnek rola. Szoval csigak, homok ki, nem jott ki mind de nem is kell mindet kivennem, csak feltem, hogy a homok tomorules miatt nem jut be a szemek koze a szer. Szoval homok ki. Vizcsere. Fenbendanin be!
A homokot forraztam. Varja a sorat.
Ket nap mulva ismetlem a port, aztan arra ket nap mulva vizcsere, Adrian recept alapjan.
Remelem mindenki tuleli. Kicsit szomoru latvany igy az aki de ruhellem a kis dogoket.
View attachment 73995
Raktam melle egy kis tavaszt.
Jo ejt.
Ha rám gondoltál, akkor én azt javaslom, hogy ha van taiwan benne, azt véd ki(már nem tudom mely akvában van a megmaradt taiwan). Az nem fogja túlélni azt a dózist amit én használtam.
Sok sikert!.
 
Ha rám gondoltál, akkor én azt javaslom, hogy ha van taiwan benne, azt véd ki(már nem tudom mely akvában van a megmaradt taiwan). Az nem fogja túlélni azt a dózist amit én használtam.
Sok sikert!.
Persze, hogy Rad! Koszi a figyelmeztetest! Amugy a masikban van!;)
 
Sziasztok.

Megtortentek a kezelesek. Kisse finomabb voltam es nem volt tobb halaleset ill. pipalas.
Lattam egy par planariat gorcsoktol hempergozve. Es vegul a bent felejtett csiga is beadta a kulcsot. Szegeny...
Visszakerult a fertotlenitett homok.
Egyenlore mindenki boldog. Meg varok par vizcseret es utana beprobalkozok a csiga visszatelepitessel.74328
Volt kozben egy kis nyiras, ritkitas. Azonnal racuppantak a dzsungelre, mert amig ujratelepitettem a homokot addig minden novenyt kiszedtem.
 
Sziasztok.
Atalltam kezelt csap es ro viz keveresre. Egyreszt mert itt olyanok laknak akik birjak, masreszt mert kifogyoban volt a so ket hete.😗 Es inkabb a masik akva tigrincseinek hagytam a tutit.
A spint lecsereltem lilyre...nem onszantambol...de ez egy masik topik temaja. Csuda milyen higgadt maradtam. Az uszonovenyeknek csinalnom kellett egy csapdat mert a skimmer nem tudta toluk letisztitani a felszit. Most korbetakaritja.
Planariat azota sem lattam....lekopogom. Es vannak lelkes mamijaim.
75029
 
Sziasztok,

A lily megtette hatasat, vagyis jo esellyel a koncentralt aramlas miatt meglepett egy kis ecset a levelvegeken. @evavigh Evi a javaslatodra atrendeztem a ki es befolyo helyzetet es az aramlason is visszavettem. Remelem visszahuzodik a franya ecset.
Lattam egy csomo pici garnélát. Remelem tenyleg igazolodik a planaria elmeletem. Es most mindenki boldogabb lesz.
 
Sziasztok,

A lily megtette hatasat, vagyis jo esellyel a koncentralt aramlas miatt meglepett egy kis ecset a levelvegeken. @evavigh Evi a javaslatodra atrendeztem a ki es befolyo helyzetet es az aramlason is visszavettem. Remelem visszahuzodik a franya ecset.
Lattam egy csomo pici garnélát. Remelem tenyleg igazolodik a planaria elmeletem. Es most mindenki boldogabb lesz.

Remélem hamar elkotródik az a rendetlen piktor, és viszi a szanaszét szórt szerszámait is! ;) Drukkolok! 🦔 van ebben az akvában? Nálam az Indianban legelték az ecsetet szépen.
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére