• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Green Shelter

"Atrendeztem...megint"

ez nektek lételemetek, de neked szerencsére van akváriumod és nem a szekrényt kell állandóan tologatni a szobában!
:D
Igen nalam ez lekorlatozodik az akikra. A parom viszont lassan elkezd hianytuneteket mutatni. A nappali mar atment egy par verzion miota idekoltoztunk( 2 eve). De a halot meg nem engedtem neki. Mar nem sokaig tudok kitartani...ezzel kapcsolatban hasonloak az erzeseink. ;)
 
Felhivnam gyengebb idegzettel rendelkezo ferfi aquascaper tarsaim figyelmet, fokent kedves @nemjo, hogy a nyugalmat megzavaro bejelentes kovetkezik!
MEGINT ATRENDEZTEM!🤣🤭
7266772668
Nem tetszett az osszkep.
Most atmenetileg jo lesz. Nikitol es Attilatol kerult be egy kis bolbitis. Csudaszep. Es elore csoportositottam a kis bucegyujtemenyemet. A kagylok maradtak!
 
Felhivnam gyengebb idegzettel rendelkezo ferfi aquascaper tarsaim figyelmet, fokent kedves @nemjo, hogy a nyugalmat megzavaro bejelentes kovetkezik!
MEGINT ATRENDEZTEM!🤣🤭
View attachment 72667View attachment 72668
Nem tetszett az osszkep.
Most atmenetileg jo lesz. Nikitol es Attilatol kerult be egy kis bolbitis. Csudaszep. Es elore csoportositottam a kis bucegyujtemenyemet. A kagylok maradtak!

A sziget nagyon jó lett, teljesen természetes hatást ad!
A kövek-kagylók elrendezése viszont előzőleg jobban tetszett, most egy sorban van minden. Jobb lenne kicsit nagyobb összevisszaságban.
 
Felhivnam gyengebb idegzettel rendelkezo ferfi aquascaper tarsaim figyelmet, fokent kedves @nemjo, hogy a nyugalmat megzavaro bejelentes kovetkezik!
MEGINT ATRENDEZTEM!🤣🤭
View attachment 72667View attachment 72668
Nem tetszett az osszkep.
Most atmenetileg jo lesz. Nikitol es Attilatol kerult be egy kis bolbitis. Csudaszep. Es elore csoportositottam a kis bucegyujtemenyemet. A kagylok maradtak!

Most jó a ződség, hozzá ne nyúlj (egy ideig)! 👍
Ellenben, ahogy @evavigh is írta, a hardscape olyan adjkirálykatonásan vannak. 🔫 Helyedben benyúlnék, és szétzilálnám azokat. Ha lehet, csukott szemmel, mert nyitott szemmel ez valahogy most nem megy Neked, @Zuzmi . 😜
 
A sziget nagyon jó lett, teljesen természetes hatást ad!
A kövek-kagylók elrendezése viszont előzőleg jobban tetszett, most egy sorban van minden. Jobb lenne kicsit nagyobb összevisszaságban.
Most jó a ződség, hozzá ne nyúlj (egy ideig)! 👍
Ellenben, ahogy @evavigh is írta, a hardscape olyan adjkirálykatonásan vannak. 🔫 Helyedben benyúlnék, és szétzilálnám azokat. Ha lehet, csukott szemmel, mert nyitott szemmel ez valahogy most nem megy Neked, @Zuzmi . 😜
De aranyosak vagytok!:love: Hat ez az az akva aminek aztan koze sincs semmi scapehez de fejest ugrok bele szelzilalom oket!
 
Felhivnam gyengebb idegzettel rendelkezo ferfi aquascaper tarsaim figyelmet, fokent kedves @nemjo, hogy a nyugalmat megzavaro bejelentes kovetkezik!
MEGINT ATRENDEZTEM!🤣🤭
View attachment 72667View attachment 72668
Nem tetszett az osszkep.
Most atmenetileg jo lesz. Nikitol es Attilatol kerult be egy kis bolbitis. Csudaszep. Es elore csoportositottam a kis bucegyujtemenyemet. A kagylok maradtak!

Várható volt, egy hete már ugyanúgy állt, az pedig mégiscsak tarthatatlan! ;)
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére