• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Green Shelter

A csapdát mennyi ideig tartod bent? Ugyanilyent kaptam én is Ritáéktól, használtam is, de véglegesen csak a por segített lenulláznom a planikat.
Pár óra után érdemes üríteni, mert utána kimászkáltak nálam.
Nagyon cukik a palacsintázóitok is és szépen szaporodnak a csigák is, van itt élet, kérem szépen!
 
A csapdát mennyi ideig tartod bent? Ugyanilyent kaptam én is Ritáéktól, használtam is, de véglegesen csak a por segített lenulláznom a planikat.
Pár óra után érdemes üríteni, mert utána kimászkáltak nálam.
Nagyon cukik a palacsintázóitok is és szépen szaporodnak a csigák is, van itt élet, kérem szépen!
Ha napkozben rakom be akkor tenyleg par ora utan uritheto, de most ejszakara benthagyon. Megnezem igy mit tud.
A palikat nagyon szertem. Jatekosak, boldogok. Csigusz meg van boven. Nem is latni oket. Napkozben a homokban vannak. Este jonnek elo, meg ha kajat kell eltakaritani. Ezeket szeretem mert szepek is de nem tul szaporak.
 
Sziasztok.
@star67 Csilla..hala Neked ujra elettel teli a kis menedek. Mar el is felejtettem, milyen, amikor igy nyuzsognek benne a garnélák. Hoztam is egy kis kepet.
Ne rohogjetek: elol egy planicsapda van. Lattam eleg sokat, igy kiprobaltam, mukodik e ez a kinai csoda. Elso nap vagy 10 plancsit fogtam.View attachment 70334
Tovabbi szep estet.
Holnap takaritok csak...
Szép fogás
 
Hat. Ejszaka egy planit sem fogtam. Bar mad kajat hasznaltam, lehet, hogy az nem volt a kedvukre valo. Azt sajnos nem gondolom, hogy mar mindet kifogtam.
Pucrvaltam ma egy kis uveget meg talajt. Csereltem vizet. A microkrol is vagtam le csunya levelet. Szegenyeken alig maradt. Meg nem ereztem ra erre a novenykere. Lehet, hogy gyakrabban kellene eltavolitanom a regi leveleket, hogy konnyebb legyen megujulnia.
A hatra kerult ramaty allapotu anubias viszont kezdi osszeszedni magat.
20190105_171853.jpg
A garnélák boldognak tunnek!
 
Mennyire más képet mutat felülről!
Az a hatalmas buce, olyan, mint egy pálmafa egy lakatlan sziget közepén! Még jó, hogy ilyen helyen boldogok a garnélák.
A cameroon moss bokrok meg remek búvóhelyek lesznek a piciknek, ha beindul a szaporulat.
 
Hat. Ejszaka egy planit sem fogtam. Bar mad kajat hasznaltam, lehet, hogy az nem volt a kedvukre valo. Azt sajnos nem gondolom, hogy mar mindet kifogtam.
Pucrvaltam ma egy kis uveget meg talajt. Csereltem vizet. A microkrol is vagtam le csunya levelet. Szegenyeken alig maradt. Meg nem ereztem ra erre a novenykere. Lehet, hogy gyakrabban kellene eltavolitanom a regi leveleket, hogy konnyebb legyen megujulnia.
A hatra kerult ramaty allapotu anubias viszont kezdi osszeszedni magat.
View attachment 70391
A garnélák boldognak tunnek!
A micro eleg lassu novesu, de ha el kezd noni, szaporodni, eleg szep kis bokorkad lesz belole.. sok igenye nincs, nalam egesz mostoha korulmenyek kozott o volt az egyetlen noveny, ami olyan volt, amilyen kell hogy legyen.. ne sajnald vagdosni a leveleit...
A planiknak kell egy kis fenbendanin... szeretik... mult heten nalam is volt... adtam nekik.. azota nincs..
 
A micro eleg lassu novesu, de ha el kezd noni, szaporodni, eleg szep kis bokorkad lesz belole.. sok igenye nincs, nalam egesz mostoha korulmenyek kozott o volt az egyetlen noveny, ami olyan volt, amilyen kell hogy legyen.. ne sajnald vagdosni a leveleit...
A planiknak kell egy kis fenbendanin... szeretik... mult heten nalam is volt... adtam nekik.. azota nincs..
Felek a gyogyszerelestol. @DávidHorváth kisakvariumat elegge lerendezte. Amig nincs nagyon sok addig eleg lesz a csapda.
 
Na jo. Elgondolkodom rajta. Csak szerintem megoszulok mire kivadaszom azt a sok szep "Terabitia" csigat. :Do_OSuni is van benne egy keves.
 
Amikor elleptek a planáriák, én pipettával vadásztam őket, egész jó szórakozás volt. :D Aztán lassan eltűntek szem elől. Alapos talajtakarításnál szoktam leszívni pár darabot, de nem okoznak semmi gondot. Egy darabig kevesebbet etettem, de nehéz megállni, olyan cukik evés közben... :giggle:
 
Amikor elleptek a planáriák, én pipettával vadásztam őket, egész jó szórakozás volt. :D Aztán lassan eltűntek szem elől. Alapos talajtakarításnál szoktam leszívni pár darabot, de nem okoznak semmi gondot. Egy darabig kevesebbet etettem, de nehéz megállni, olyan cukik evés közben... :giggle:
Huha, nem semmi vadasz vagy! Kiprobalom ezt a verziot is. Bar nekem fecsim van itthon, az is jo lesz.
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére