• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua webshop technikai problémák

A shop motort frissítjük csak kicsit hosszabbra nyúlt a karbantartás, mint gondoltuk.

Egy kis türelmeteket kérjük, dolgozunk az ügyön.
 
Remélhetőleg most már hamarosan újra menetkész a shop.

Ha addig is valakinek valami sürgős dolog lenne, küldje el emailben nyugodtan az info kukac Green Aqua -ra és intézzük a kiszállítást.
Köszi a türelmet.

:angel:
 
Sziasztok!

Szerintem a webshop -ban nem teljes a gyartok menupont (lehet, hogy nem aut. generalodik?), pl.: Cal Aqua Labs CLIP CO2 checker kaphato, viszont a gyartok listajaban nem szerepel a CAL.
 
vinczi said:
Sziasztok!

Szerintem a webshop -ban nem teljes a gyartok menupont (lehet, hogy nem aut. generalodik?), pl.: Cal Aqua Labs CLIP CO2 checker kaphato, viszont a gyartok listajaban nem szerepel a CAL.

Jogos, nem csináltunk neki külön kategóriát. De pótoljuk! :angel:

szerk: javítva :thumbup:
 
Ugy tunik, hogy a kivansaglista menupont nem mukodik a bejelentkezes utan ( a link a fooldalra mutat). Azt kiirja, hogy pl. nekem 3 termek szerepel ott, de fooldalt dob.

Reprodukalva:
Chromium 12.0.742.112 (90304) Ubuntu 11.04; Firefox 5.0+build1+nobinonly-0ubuntu0.11.04.2
 
Új halak résznél Sziámi algaevő infójában a Hengeli található.
Nem annyira lényeges, csak gondoltam szólok.
 
A "Kívánságlista" nekem sehogyan sem jelenik meg. Belépés után látom, hogy 3 terméket jelöltem be, rákattintva a menüpontra viszont az "Új termékek" jelenik meg.
 
vapega said:
A "Kívánságlista" nekem sehogyan sem jelenik meg. Belépés után látom, hogy 3 terméket jelöltem be, rákattintva a menüpontra viszont az "Új termékek" jelenik meg.

Nálam ugyanez van, csak a Beállítások menüből, bal oldali listából lehet elérni.
 
Sajnos ez egy bug a webshop rendszerünkben. :( Talán a következő verzióban kijavítják.
 
Sziasztok!

Nem tudom volt-e már január óta téma a paypal fizetés. A múltkori rendelésemnél még gondja volt a rendszernek a 27%-os ÁFÁ-val, és akkor félig-meddig eltűnt a rendelés, legalábbis én láttam, csak nálatok volt meg, és a a fizetéshez ugrott át a paypal oldalára a böngészőm. Érdeklődnék, hogy sikerült-e ezt megoldani, és fizethetek-e a rendszerben ezzel. Vagy inkább fizetésnél válasszam az átutalást, majd a paypal oldalán utaljam át a vételárat?
 
Victor said:
Sziasztok!

Nem tudom volt-e már január óta téma a paypal fizetés. A múltkori rendelésemnél még gondja volt a rendszernek a 27%-os ÁFÁ-val, és akkor félig-meddig eltűnt a rendelés, legalábbis én láttam, csak nálatok volt meg, és a a fizetéshez ugrott át a paypal oldalára a böngészőm. Érdeklődnék, hogy sikerült-e ezt megoldani, és fizethetek-e a rendszerben ezzel. Vagy inkább fizetésnél válasszam az átutalást, majd a paypal oldalán utaljam át a vételárat?

Szia, igen valami gebasz van a shop motorral, a paypal még nem műxik.
Rendeld meg utalással, és küld el a shop paypal címére direktben a zsetont. Ha nincs meg a paypal címünk szólj és dobom privátban.
Ha bármiben elakadsz dobj egy privit és segítek.
 
Köszi a gyors választ!

Utalási címetek szerencsére megvan, mivel már kellett korábban is, de ha jól emlékszem a paypal is eltárolta.
 
Elviekben kijavítottam a paypal hibát. Most már mennie kell a paypal fizetésnek is.

Remélem a CIB-es körök is lefutnak a következő napokban és akkor direkt kártyás fizetés is megoldódik. :thumbup: :angel:
 
Időközben a CIB kártyás fizetés is elkészült, most már Paypal mellett CIB-es direkt kártyás fizetés is lehetséges a webshopban.
 
Ma próbáltam a webshop rendelésemet CIB bankkártyával kifizetni, kétszer is, de mindkét alkalommal tranzakciós hibát jelzett. :( a bankkártyával tutira minden ok, már jópárszor vásároltam vele a neten.
Marad a helyszíni fizetés :)
 
Nem vagyok illetékes,de ha ezt ma ,vagy tegnap próbáltad,az "nem a Te készüléked hibája"
Országszerte netes problémák vannak, ez lehet az oka.
 
Ma próbáltam, de tulajdonképpen csak kíváncsiságból, mivel a boltban is lehet kártyával fizetni, igy nagy problémát nem okozott, hogy a neten nem tudtam kifizetni ezzel a módszerrel.
 
Rajta vagyok az ügyön. A netes rendszer más módon működik, mint a bolti, a bankhoz kapcsolódás is más.

De lehet a hiba összefügg a napokban kapott értesítéssel a CIB-től:

Tisztelt Ügyfelünk!


Ezúton tájékoztatjuk Önt, hogy eCommerce szolgáltatásunk keretében az internetes kártyaelfogadás tervezett technikai munkálatok miatt az alábbi időpontokban nem lesz elérhető.

2012.04.29-én 00:00 órától 2012.04.29-én 01:30 óráig és,
2012.05.01-én 00.00 órától 2012.05.01-én 01:30 óráig

Az esetlegesen felmerült kellemetlenségekért szíves elnézésüket kérjük, megértésüket köszönjük.

Ugyana a rendelés kívűl esett ezen az időszakon, de lehet köze van hozzá.
Mindenesetre megnézem nem e valami más kavar be. Köszi a visszajelzést és ne haragudj, hogy nem sikerült a netes fizetés.
 
Back
Oldal tetejére