• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua webshop technikai problémák

Sziasztok próbálom megosztani fészen egyes termékeket és be jön a kis ablak és nem történik semmi

Most meg be jön
 
Sziasztok!

Jelenleg nálam nem működik a shop "kupon érvényesítése" modul. Bár a kuponom még nem járt le, de mégis azt írja, hogy: A kupon kód "XXXXXXXXXXXX" nem érvényes!
 
Eheim 2080 kétszer is fent van a shopban, mindkétszer töltet nélkül.
Valamint a technikai adatoknál egyszer 1850 liter/óra, lejjebb 1700 liter/óra szerepel (utóbbi a helyes)
 
Leadnám a megrendelést, de a vásárlás folytatása után folyamatosam a főoldalra dob. A kosárnál ezt írja ki pirossal:
  • Some of the products below do not have all the required options. Please edit them and configure all the required options.
 
Leadnám a megrendelést, de a vásárlás folytatása után folyamatosam a főoldalra dob. A kosárnál ezt írja ki pirossal:
  • Some of the products below do not have all the required options. Please edit them and configure all the required options.

Privátban kereslek most.
 
@viktorlantos : Viktor, az EHEIM 2073-nál a leírásban a GA-s ajánlás 100L szerepel, a képek közt található GA-s táblázatban viszont 150L. ( ha jól emlékszem talán a 2075-nél is valami hasonlót láttam. Ez hiba, vagy időközben változtattatok az ajánlásokon?
 
@viktorlantos : Viktor, az EHEIM 2073-nál a leírásban a GA-s ajánlás 100L szerepel, a képek közt található GA-s táblázatban viszont 150L. ( ha jól emlékszem talán a 2075-nél is valami hasonlót láttam. Ez hiba, vagy időközben változtattatok az ajánlásokon?

Ezek hozzávetőleges számok. De inkább a 100 literhez jár közelebb az igazság növényes esetén.

Ez a legfrissebb táblázatunk, ami alapján folyamatosan aktualizálni fogjuk a tartalmakat

Green Aqua szűrő választási tájékoztató Green Aqua
 
Utoljára módosított:
Sziasztok.

A webshopban keresgélve gyakran előfordul, hogy betöltéskor http://www.greenaqua.hu/-ra visszaugriuk és mindent elfelejt a kosárból.
Mi lehet ennek az oka, már Áprilisban is ezt tapasztaltam.

Köszönöm!
Tamás
Nehogy zokon vedd, én csak magamból indulok ki, de az én egeremen van olyan gomb, amit ha megnyomok akkor az egy "vissza" gombnak minősül és néha megnyomom véletlenül:)
 
Munkahelyrol irok, az itteni eger eleg egyszeru. Biztos nem ez az oka. Meg nem jöttem rá. Otthon ilyen gondom nincs...
 
Annyiban segíthetnétek, hogy ilyen tech problémánál leírjátok a gépet, oprendszert és a böngészőt amivel történt az eset.
Pl: PC, Win 8.1, Chrome x.x verzió.

Azt tudom, hogy vállalati tűzfal mögött időnként máshogy viselkedik a rendszer. A tűzfal blokkol néhány scriptet stb.
Esetleg még ezt is írjátok bele. Otthon vagy munkahely.

Köszi (y)
 
Annyiban segíthetnétek, hogy ilyen tech problémánál leírjátok a gépet, oprendszert és a böngészőt amivel történt az eset.
Pl: PC, Win 8.1, Chrome x.x verzió.

Azt tudom, hogy vállalati tűzfal mögött időnként máshogy viselkedik a rendszer. A tűzfal blokkol néhány scriptet stb.
Esetleg még ezt is írjátok bele. Otthon vagy munkahely.

Köszi (y)
Itthoni PC, Win 7 Sp1, Chrome 43.0.2357.81 verzió. :)
 
Annyiban segíthetnétek, hogy ilyen tech problémánál leírjátok a gépet, oprendszert és a böngészőt amivel történt az eset.
Pl: PC, Win 8.1, Chrome x.x verzió.

Azt tudom, hogy vállalati tűzfal mögött időnként máshogy viselkedik a rendszer. A tűzfal blokkol néhány scriptet stb.
Esetleg még ezt is írjátok bele. Otthon vagy munkahely.

Köszi (y)
Én Android 4 és 5 rendszereken tapasztalom a "kezdőlapra visszaugrós" hibát. Egyformán tapasztalom otthoni, céges és LTE/3G hálózaton is. A telefonon nincs AdBlocker vagy hasonló, ami a scriptek kezelésébe "belenyúlna".
 
Back
Oldal tetejére