• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua webshop technikai problémák

Cipo3

VIP kertész
Menüből indultam. Növényeket választottam, majd az előtéri növényeket és elkezdtem lapozni. Az első 2 lap működött a harmadik lapra ugráskor kidob a főoldalra. 4 oldalt mutat alul, de a harmadikra se tudok jutni, negyedik se megy.
Tehát itt lent nem megy a 3-as gomb

Ez az URL behívva is a főoldalra ugrik:

Chromban nézem

Azért írtam le azt ahogy oda jutottam, mert lehet a sessionba került be valami nekem. Ma mást nem néztem a GA oldalán.

inadsz

Sasszem =)
Admin
Moderátor
Legjobb napló
Menüből indultam. Növényeket választottam, majd az előtéri növényeket és elkezdtem lapozni. Az első 2 lap működött a harmadik lapra ugráskor kidob a főoldalra. 4 oldalt mutat alul, de a harmadikra se tudok jutni, negyedik se megy.

Ez az URL behívva is a főoldalra ugrik:

Chromban nézem

Azért írtam le azt ahogy oda jutottam, mert lehet a sessionba került be valami nekem. Ma mást nem néztem a GA oldalán.
Nálunk mindkettő működik megfelelően. Próbálj meg cache-t törölni.

viktorlantos

Alapító
Admin
A nyitólapra dobálás valószínűleg a Redis miatt lehet. Hónap végén szept elején átköltözünk egy új motorra és valószínűleg a cache is más lesz mögötte. Remélem ez megoldja majd.

Cipo3

VIP kertész
A nyitólapra dobálás valószínűleg a Redis miatt lehet. Hónap végén szept elején átköltözünk egy új motorra és valószínűleg a cache is más lesz mögötte. Remélem ez megoldja majd.
Kb 1 óra után magától eltűnt. Nem ürítettem cache-t.

Oldal tetejére