• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua webshop fejlesztések

Na szóval, először megpróbáltam ahogy kérted, visszamentem és lépésenként sorban választottam ki a dolgokat. Az utánvét kijelölésekor dobta be az 1.690,-Ft-os szállítási díjat. A futárszolgálat kiválasztása után még 0,-Ft szerepelt.
Aztán kitöröltem a kosarat, majd újra betettem a tételeket és bejelöltem a futárszolgálatot és a fizetési módot. Most minden rendben ment, nem számolta fel a kiszállítást, le is adtam a rendelést.
Annyit tudok még segíteni a témában, hogy még a tegnap este folyamán raktam kosárba a dolgokat és ma reggel akartam megrendelni őket. Esetleg itt lehetett valami az "idővel".

Mindenesetre 5* ismét a gyors reagálásért!

Köszi a segítséget!
Üdv.: SafE

Szuper, hogy sikerült. Lehet valami cache/session bezavart akkor. Köszi a részletes infót, sokat segít 👍 🙏
 
Sziasztok.

Ma már sokadszor futok 503-as hibába a weboldalon. Remélem csak olyan sok a vásárló, hogy nem tudjátok kiszolgálni :)

Közben lenne egy hasznos kérdésem: az akciós növény wellness csomagok után is jár GA pont?

Köszönöm,
István
 
Sziasztok.

Ma már sokadszor futok 503-as hibába a weboldalon. Remélem csak olyan sok a vásárló, hogy nem tudjátok kiszolgálni :)

Közben lenne egy hasznos kérdésem: az akciós növény wellness csomagok után is jár GA pont?

Köszönöm,
István

Reggel webshop frissítés volt, remélhetőleg elmúlt a probléma.

GA pont minden neten rendelt termék után jár. Kivétel pld. az egyedi, méretre gyártott dolgok.
 
Reggel webshop frissítés volt, remélhetőleg elmúlt a probléma.

GA pont minden neten rendelt termék után jár. Kivétel pld. az egyedi, méretre gyártott dolgok.

Köszönöm.
Sajnos még jön az 503-as hiba, épp kiürítette a kosaramat is. Lehet valami még nem kerek.
Majd délután bepakolom újra, addig úgyis eszembe jut még ez-az :)
 
Van egy nagyon rossz hírem, @viktorlantos : öregszem, de piszkosul.
Ez a kisebbik baj, de szerintem másoknak is gondot okozhat egyes termékek megtekintése. Amire utalok, néhány pölö, a teljesség igénye nélkül:
img_0436.jpg green-aqua-normal-akvarium_2.jpg 9914248-gw-tapado-gyurus-12-16.jpg 999735_3_2.jpg 100.0030.02.jpg pumpafej02.jpg

Ha idővel és apránként megoldanátok, hogy a Fukada vs. Chong párbajon bizonyított fekete lepedőn (vagy bármin, ami nem fehér), készített fotókkal cserélitek le a mostaniakat, nagyon jó lenne.
Engem speciel a lily, az Ody LED, Aqua rebell cucc izgat, hogy menjen a bakancs kívánságlistámra. De nemtom, mert nem látom.
 
Van egy nagyon rossz hírem, @viktorlantos : öregszem, de piszkosul.
Ez a kisebbik baj, de szerintem másoknak is gondot okozhat egyes termékek megtekintése. Amire utalok, néhány pölö, a teljesség igénye nélkül:
View attachment 92194 View attachment 92195 View attachment 92199 View attachment 92200 View attachment 92201 View attachment 92193

Ha idővel és apránként megoldanátok, hogy a Fukada vs. Chong párbajon bizonyított fekete lepedőn (vagy bármin, ami nem fehér), készített fotókkal cserélitek le a mostaniakat, nagyon jó lenne.
Engem speciel a lily, az Ody LED, Aqua rebell cucc izgat, hogy menjen a bakancs kívánságlistámra. De nemtom, mert nem látom.
a fehér ötven árnyalata... akvarista betegség a kiégetett fehér háttér :D
 
2021.01.27-én szerdán weboldalunk a reggeli órákban karbantartás miatt nem lesz elérhető néhány órára.

A rendelések feldolgozása ebben az időszakban is folyamatosan történik, ezért ha valami sürgős dolgot rendelnél, kérjük ma estig add le a rendelést. 👍
 
Van egy nagyon rossz hírem, @viktorlantos : öregszem, de piszkosul.
Ez a kisebbik baj, de szerintem másoknak is gondot okozhat egyes termékek megtekintése. Amire utalok, néhány pölö, a teljesség igénye nélkül:
View attachment 92194 View attachment 92195 View attachment 92199 View attachment 92200 View attachment 92201 View attachment 92193

Ha idővel és apránként megoldanátok, hogy a Fukada vs. Chong párbajon bizonyított fekete lepedőn (vagy bármin, ami nem fehér), készített fotókkal cserélitek le a mostaniakat, nagyon jó lenne.
Engem speciel a lily, az Ody LED, Aqua rebell cucc izgat, hogy menjen a bakancs kívánságlistámra. De nemtom, mert nem látom.
Nem a koroddal van a baj, hanem azzal, hogy ezek a dolgok átlátszó anyagból vannak! :D (a sötét háttér esetén is átlátszó marad ...) :D
 
Back
Oldal tetejére