• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua webshop fejlesztések

Hali Green Aqua.
A rendszer nem jelzi ,illetve nem engedi a külföldre szállítási opciót. Nem lehetséges,már külföldre szállítás? ( Ausztria)
Jah és nem elérhetőek a megszerzett bonusz pontok se:(
 
Hali Green Aqua.
A rendszer nem jelzi ,illetve nem engedi a külföldre szállítási opciót. Nem lehetséges,már külföldre szállítás? ( Ausztria)
Jah és nem elérhetőek a megszerzett bonusz pontok se:(
Külföldi címet csak az angol oldalon tudsz megadni, a pontok miatt írj legyszi emailt, el vannak mentve csak egyesével kell visszairnunk mindenkinek és még nem értünk a végére.
 
Hali Green Aqua.
A rendszer nem jelzi ,illetve nem engedi a külföldre szállítási opciót. Nem lehetséges,már külföldre szállítás? ( Ausztria)
Jah és nem elérhetőek a megszerzett bonusz pontok se:(

Az angol shopbol tudsz külföldi címmel rendelni. A pontok miatt info@ címre tudsz e-mailt irni
 
Sziasztok.

Másnál működik a kívánságlistához adás? Én hiába kattintok a gombra, nem történik semmi csak a gomb felirat átváltozik összes kijelölés megszüntetése szövegre.
Illetve a pontok beváltása régen volt egy csúszka hogy mennyit akarok felhasználni a pontjaimból. Ez megszűnt? Most csak az összeset vagy semmit elv működik :)
 
Sziasztok.

Másnál működik a kívánságlistához adás? Én hiába kattintok a gombra, nem történik semmi csak a gomb felirat átváltozik összes kijelölés megszüntetése szövegre.
Illetve a pontok beváltása régen volt egy csúszka hogy mennyit akarok felhasználni a pontjaimból. Ez megszűnt? Most csak az összeset vagy semmit elv működik :)

Pontokkal kapcsolatban csak az osszeset most mar. Kivansaglistara most meg nincs megoldas
 
Kívánságlistára jöv héten egy új megoldást tesztelünk majd kedd szerdától. Több listát is létre lehet hozni majd stb stb.
Reméljük nem nagyon lesz összeakadás más funkciókkal, ha működik, szeretni fogjátok. 👍
A kivánságlista levétele nem biztos, hogy jó ötlet, csak azért mert most nem lehet belepakolni. Sokan ott gyűjtik amit meg akarnak venni. Reméljük átkerülnek a termékek az új változatba.
 
A kivánságlista levétele nem biztos, hogy jó ötlet, csak azért mert most nem lehet belepakolni. Sokan ott gyűjtik amit meg akarnak venni. Reméljük átkerülnek a termékek az új változatba.

A régi funkciók nem működnek. Így a jelenlegi kívánságlista használhatatlan. Régi adatokat nem migrálunk.
Ha valakinek van néhány kedvence azt gyorsan be fogja tudni dobni az új rendszerbe is. És még az ünnepek előtt meg tudja osztani ha szükséges. Eredetileg ez lenne a célja a funkciónak.

A hozzáadás hasonlóan működik majd mint régen. Annyi hogy a fiók oldalon több listát fogtok látni a termék fotóival stb.
 
Sziasztok.

Másnál működik a kívánságlistához adás? Én hiába kattintok a gombra, nem történik semmi csak a gomb felirat átváltozik összes kijelölés megszüntetése szövegre.
Illetve a pontok beváltása régen volt egy csúszka hogy mennyit akarok felhasználni a pontjaimból. Ez megszűnt? Most csak az összeset vagy semmit elv működik :)
Ezt már jeleztem email-ben én is. Több böngészővel is próbáltam.
6 terméket enged hozzáadni. De van, hogy annyit sem.
Azért lehet élni nélküle, könyvjelzőbe rakom a tételeket.. :)
 
Back
Oldal tetejére