• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua webshop fejlesztések

Én amit nagyon értékelnék, ha egy termékhez lennének kapcsolódó termékek. Vagyis az összes hozzá kapcsolódó alkatrész fel lenne sorolva.

Jelenleg is van ilyesmi, de a legritkább esetben ad valós alkatrészt kiegészítőt. Inkább egy automata válogatja be oda mintsem valós tartalom.

Pl RO készülékekhez hozzá nem értőként szívok, hogy milyen membrán kell hozzá. Nem derül ki pedig hatalmas segítség lenne ha ott mind fel lenne sorolva. Ugyanaz az előszűrő membrán kell a 390-es és a 760-as GA RO-hoz?

Oase szűrőhöz az összes csere alkatrész ami ahhoz való jó lenne ha fel lenne sorolva.

stb....

Sokszor állok úgy, hogy keresgetnem kell, hogy mit vegyek
 
Rendelési előzményemet próbálom megnézni, de csak teker az oldal 7 perce. Ráfrissítettem, de semmi. Az oldal többi működése okés. Megnyitottam most 3 előzményt is azok sem válaszolnak. Érdekes, hogy az oldalt is félig megakasztja, a menüből is csak 2-3 jelenik meg.
pl.:
https://www.greenaqua.hu/hu/sales/order/view/order_id/39653/

Bár valószínű nincs jogotok a megtekintéshez.
 
Rendelési előzményemet próbálom megnézni, de csak teker az oldal 7 perce. Ráfrissítettem, de semmi. Az oldal többi működése okés. Megnyitottam most 3 előzményt is azok sem válaszolnak. Érdekes, hogy az oldalt is félig megakasztja, a menüből is csak 2-3 jelenik meg.
pl.:
https://www.greenaqua.hu/hu/sales/order/view/order_id/39653/

Bár valószínű nincs jogotok a megtekintéshez.
Én látom a rendelési előzményeimet. Másik lapon kattintottam a linkedet (a címsorban ugyanazt látom mint a saját rendeléseimnél), ez nálam is teker.
 
Más. Elkezdtük a halakat kategorizálni, ha valakinek van ötlete, javaslata hogy miknek kéne még kategória a webshopba az most szóljon vagy hallgasson örökre. :)
 
Rendelési előzményemet próbálom megnézni, de csak teker az oldal 7 perce. Ráfrissítettem, de semmi. Az oldal többi működése okés. Megnyitottam most 3 előzményt is azok sem válaszolnak. Érdekes, hogy az oldalt is félig megakasztja, a menüből is csak 2-3 jelenik meg.
pl.:
https://www.greenaqua.hu/hu/sales/order/view/order_id/39653/

Bár valószínű nincs jogotok a megtekintéshez.

Nálam minden ok.
 
Nálam minden ok.
Nekem azóta is teker. Szó szerint 5 percenként ráfrissítek hátha. Egyébként nem akarok most semmit onnan, csak meg akartam nézni mennyi követ vettem...amit nem is biztos, hogy rendeltem, lehet spontán üzletberohanás volt.
Mivel minden más oldal vígan jön, csak a rendelés megtekintése nem, így azt képzelem egy másik rendszerből szipkázza az adatot. Amivel a kommunikáció haldoklik.

Ó megvan a hiba..mármint közelebb jutottam. Ha csak rákattintok bejön, ha új ablakba nyitom most is tovább teker. Gondolom Ajaxxal még küldene valamit amit nem tud, mert új ablakban nyitottam. Chrom böngészőben nézem.
 
Nekem azóta is teker. Szó szerint 5 percenként ráfrissítek hátha. Egyébként nem akarok most semmit onnan, csak meg akartam nézni mennyi követ vettem...amit nem is biztos, hogy rendeltem, lehet spontán üzletberohanás volt.
Mivel minden más oldal vígan jön, csak a rendelés megtekintése nem, így azt képzelem egy másik rendszerből szipkázza az adatot. Amivel a kommunikáció haldoklik.

Ó megvan a hiba..mármint közelebb jutottam. Ha csak rákattintok bejön, ha új ablakba nyitom most is tovább teker. Gondolom Ajaxxal még küldene valamit amit nem tud, mert új ablakban nyitottam.

Bármi lehet. Lehet valami blokkered fut.
 
Könyveket hogy lehet menüből elérni? Csak kereséssel jutok el hozzájuk és mivel nem tudom mi van nem tudom mire kereshetek. Pl tudom van a boltban vagy 6db 2016-es vagy 2015-ös IAPLC könyv, de itt most nem találom meg.

Tropica növénykatalogusból mikor várható?
 
Más. Elkezdtük a halakat kategorizálni, ha valakinek van ötlete, javaslata hogy miknek kéne még kategória a webshopba az most szóljon vagy hallgasson örökre. :)
Nem az én kitalációm, de ez szerintem jó választás lehet:

Elevenszülők
Ikrázó fogaspontyok
Labirint-kopoltyúsok
Pontylazacok
Pontyfélék
Csíkfélék (algázók)
Sügérek
Harcsák
Kalászhalak
Egyéb halak
Brakkvizi halak
 
Más. Elkezdtük a halakat kategorizálni, ha valakinek van ötlete, javaslata hogy miknek kéne még kategória a webshopba az most szóljon vagy hallgasson örökre.
Mivel az aquascaping a fő profil, én pl 4 fő szempont alapján tallóznék szívesen (a többi mind mellékes :))
1. Algaevők
2. Csapathal / nem csapathal
3. Szín
4. Méret

Szerk:
A méretet 3 csoportba sorolnám, itt a legnehezebb talán a középső csoport alsó határának belövése. Én 35 mm-t gondolnék ide.
A szín-besorolást se bonyolítanám. Hideg/meleg, vagy feltűnő/kevésbé feltűnő, ilyesmi. A konkrét színt úgyis meg lehet nézni az adatlapon és nincs olyan hatalmas paletta, mint pl növényekből, hogy indokolt legyen színenként elkülöníteni őket.

És a legfontosabb, de ez csak az én mániám: Hadd legyenek a növények is élőlények, vagy az állatok legyenek szimplán csak állatok. ;)
 
Utoljára módosított:
Mivel az aquascaping a fő profil, én pl 4 fő szempont alapján tallóznék szívesen (a többi mind mellékes :))
1. Algaevők
2. Csapathal / nem csapathal
3. Szín
4. Méret
Ez nagyon tetszik bár a szín és méret inkább a szűrés feladata lenne.
Sőt tök mindegy milyen kategóriák vannak ha ez a 4 szűrésként elérhető. Én személy szerint legritkább esetben tudom egy neonhallról, hogy az pontylazac vagy egyéb halak. Tehát végig kell kattintgatni az egészet mire megtalálom. Szóval inkább méretre és színre előszűrnék.
Az előszűrőbe meg az a fontos, hogy többet is be lehessen jelölni.
 
Mivel az aquascaping a fő profil, én pl 4 fő szempont alapján tallóznék szívesen (a többi mind mellékes :))
1. Algaevők
2. Csapathal / nem csapathal
3. Szín
4. Méret
Ezzel egyet is értenék, ha külön erre is lehetne szűrni. Pl. ha szűrőbe beírod, hogy kék, csapathal 4-5 cm akkor dobja ki hogy:
pontylazac - királylazac és neonhal, meg pontyfélék - zebra dánió.
 
Igen, én is kb így gondoltam, mint szűrés. Természetesen jó a faji, viselkedésforma illetve igények stb besorolás, de ezért írtam, hogy az számomra másodlagos :) Először nézem a megjelenést és csak aztán hogy tudom-e nekik biztosítani a feltételeket.
 
Back
Oldal tetejére