• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua webshop fejlesztések

viktorlantos

Alapító
Admin
Ha már itt az új év, kezdjük egy új fejlesztéssel, ami remélhetőleg sokatoknak segít majd.

A pontrendszer hibáinak javítása után rágyúrtunk a keresésre.
Próbáljátok ki a webshopon: www.greenaqua.hu

Az új keresés remélhetőleg jelentősen megkönnyíti a navigálást és a termékek gyors felkutatását.

Próbaképp írd be, hogy 2075 vagy 2211 vagy glosso

BUÉK mindenkinek :)(y)
 
Egy apró észrevétel. Szerintem az info@... címet kicsit láthatóbbá lehetne tenni, esetleg akár olyan kis kinyíló füllel, mint a szállítás, és az ügyfélszolgálat és a kinyíló fülben akár egyből írható is az üzenet nektek.
 
Ha már itt az új év, kezdjük egy új fejlesztéssel, ami remélhetőleg sokatoknak segít majd.

A pontrendszer hibáinak javítása után rágyúrtunk a keresésre.
Próbáljátok ki a webshopon: www.greenaqua.hu

Az új keresés remélhetőleg jelentősen megkönnyíti a navigálást és a termékek gyors felkutatását.

Próbaképp írd be, hogy 2075 vagy 2211 vagy glosso

BUÉK mindenkinek :)(y)
Szia Viktor!

Lehet én bénázom valamit, de eddig tab-on is működött a keresés, most viszont nem reagál semmire. Ez összefüggésben lehet az új feature-el? iPaden nektek működik?

Nexus 7-en nekem nem megy a keresés. :-(
 
Nekem jól működik... Habár eddig kiírta, hogy csak nekem, csak most, csak itt, kihagyhatatlan áron!

Most meg semmi... ;)
 
Meglestem, most nálam is szuper tabon a keresés. Vmi átmeneti hiba lehetett a készülékemben. Köszönöm, h foglalkoztatok vele és sorry a felesleges melóért.
 
A CO2 rendszer konfigurátora csak nálam nem megy rendesen (nem frissül az ár a végén, ha más termékre kattintok)? Próbáltam chrome és firefox böngészővel is.
 
A CO2 rendszer konfigurátora csak nálam nem megy rendesen (nem frissül az ár a végén, ha más termékre kattintok)? Próbáltam chrome és firefox böngészővel is.

Sajna ez még egy bug amin dolgozunk. A sok okosság amit betettünk a shop mögé megakasztja a konfigurátort.
Úgyhogy per pill csak tájékoztatás céllal van fent, hogy kb miből lehet válogatni.
 
OK, koszi! Nem veszes, csak jelezni akartam, ha nem tudtatok volna (illetve tudni, ha a hiba az en keszulekemben van...)
Azert egy nagy gratula, az oldalatok (akvarisztikai) webshopokban akkor is odaver barmelyik konkurenseteknek (ha van ilyennek nevezheto ceg az orszagban), de tenyleg! (nem puncsolok :))
Mondjuk ez szomoru is abbol a szempontbol, hogy kellene meg a tobbieknek is dolgozniuk ezen.
 
Hali!

Talán itt jó helyen lesz. Az alábbi e-mailt kaptam GA shoptól:

Dear XY,
You currently have XY GA Pont in your account, which you can spend at Magyar.
Thank you for shopping with us!
If you would like to unsubscribe from this monthly update click here.

Nevet, pontot én moderáltam ki. :)
Üdv!
 
Back
Oldal tetejére