• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua webshop fejlesztések

Egy apróság, amin mindig picit fennakadok - nem csak nálatok, hanem sok akvarisztikai webhopnál egyaránt: Növények és Élőlények menüpont külön? Vagy legyen Növények és Állatok, vagy a növények is hadd lehessenek élőlények! :)

Nem akarjuk elkapatni őket. :)
Felhozom a következő igazgatótanácsi ülésen. :)(y)
 
egy kérdés: csak engem tud felidegesíteni a GA oldala ha mondjuk (mint most is) elkezdem nézni a növényeket és ha rákattintok akkor nem az adott növényt nyitja meg hanem kivág a főoldalra? Nem minden tételnél csinálja, de mondjuk 60%ban (vagy még több). Ha keresőbe írom akkor felhozza és meg is nyitja az adott növényt de ha rászűrök a növényeknél mondjuk hogy előtéri és ott kattintok akkor szívat.
@viktorlantos , ezt tényleg nem lehet kijavítani? Kb minden alkalommal kikészít :(
 
@viktorlantos , ezt tényleg nem lehet kijavítani? Kb minden alkalommal kikészít :(

Itt is csinalja, de kivetel nelkul csak chromeban.

Valószínűleg a Redis és a gyorsítótárazás hibája.
Már 2 hónapja zajlik a háttérben a shop motor cseréje, ami remélhetőleg megoldja ezt is. Reményeink szerint augusztusban befejeződnek a munkák. Addig türelmet kérünk.

Általában az a jelenség, hogy ha otthagyod az oldalt és később rákattintasz akkor dob el. Második kattintásra illetve ha aktív vagy kevésbé jelentkezik a hiba.
 
Valószínűleg a Redis és a gyorsítótárazás hibája.
Már 2 hónapja zajlik a háttérben a shop motor cseréje, ami remélhetőleg megoldja ezt is. Reményeink szerint augusztusban befejeződnek a munkák. Addig türelmet kérünk.

Általában az a jelenség, hogy ha otthagyod az oldalt és később rákattintasz akkor dob el. Második kattintásra illetve ha aktív vagy kevésbé jelentkezik a hiba.
Miről mire cseréltek? Magento volt ugye? Marad ez és verziót váltotok vagy más lesz a motor? Shopify?
 
Sziasztok!

A rendelési címnél nem tervezitek, hogy a lakcímen felül eleve ki lehessen választani a csomagpontot is? Jelenleg ugye az van, hogy alapban a lakcím ahova jön a csomag és a megjegyzésbe kell beírni ha csomagpontra kérem. Ez több alkalommal jó is volt, és a mostani rendelésemet is ide kértem a megjegyzésben, de ez felett sajnos most elsiklottatok ;). (00455183912) Tudom emberek vagyunk és hibázunk, és szerencsére itthon voltam mikor jött az e-mail, és a GLS oldalán tudtam is módosítani. De ott is csak 1x lehet, utána meg már be se enged lépni, csak ha majd sikertelen a kézbesítés. Sajnos nekem ide mindig DU 1 körül ért ide a futár az meg a 3 műszakos munakrendembe nemigazán fér bele. Remélem holnap nem fog potyára dörömbölni a futár mert a csomagon a lakcímem van, nem a villamosági bolt ahova kértem :eek:
 
Sziasztok!

A rendelési címnél nem tervezitek, hogy a lakcímen felül eleve ki lehessen választani a csomagpontot is? Jelenleg ugye az van, hogy alapban a lakcím ahova jön a csomag és a megjegyzésbe kell beírni ha csomagpontra kérem. Ez több alkalommal jó is volt, és a mostani rendelésemet is ide kértem a megjegyzésben, de ez felett sajnos most elsiklottatok ;). (00455183912) Tudom emberek vagyunk és hibázunk, és szerencsére itthon voltam mikor jött az e-mail, és a GLS oldalán tudtam is módosítani. De ott is csak 1x lehet, utána meg már be se enged lépni, csak ha majd sikertelen a kézbesítés. Sajnos nekem ide mindig DU 1 körül ért ide a futár az meg a 3 műszakos munakrendembe nemigazán fér bele. Remélem holnap nem fog potyára dörömbölni a futár mert a csomagon a lakcímem van, nem a villamosági bolt ahova kértem :eek:

A héten szabin van a szokásos csapat akik a rendelés feldolgozást végzik. Emiatt előfordulhat 1-2 baki. Remélem nem lesz belőle sok.

A csomagpont dolgot fejben tartjuk. Ha lesz rá lehetőség meglépjük természetesen.
 
Sziasztok!

A rendelési címnél nem tervezitek, hogy a lakcímen felül eleve ki lehessen választani a csomagpontot is? Jelenleg ugye az van, hogy alapban a lakcím ahova jön a csomag és a megjegyzésbe kell beírni ha csomagpontra kérem. Ez több alkalommal jó is volt, és a mostani rendelésemet is ide kértem a megjegyzésben, de ez felett sajnos most elsiklottatok ;). (00455183912) Tudom emberek vagyunk és hibázunk, és szerencsére itthon voltam mikor jött az e-mail, és a GLS oldalán tudtam is módosítani. De ott is csak 1x lehet, utána meg már be se enged lépni, csak ha majd sikertelen a kézbesítés. Sajnos nekem ide mindig DU 1 körül ért ide a futár az meg a 3 műszakos munakrendembe nemigazán fér bele. Remélem holnap nem fog potyára dörömbölni a futár mert a csomagon a lakcímem van, nem a villamosági bolt ahova kértem :eek:
Jó öklet. Én is mindig módosítom a rendelés címét csomagpontra. Mert én sem tudom át venni a 13h időben.
 
Back
Oldal tetejére