• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua webshop fejlesztések

Tegnap este 11 óta valami oltári gebasz volt. Épp most egy 30 perce oldódott meg.
Remélem most már minden ok. Az utóbbi évek leghosszabb leállása volt. Remélem egyetlen halacskának sem kellett éhségsztrájkba kezdenie. :)

Köszi a türelmet mindenkitől.


Menjé' aludni! :)
 
Tegnap este 11 óta valami oltári gebasz volt. Épp most egy 30 perce oldódott meg.
Remélem most már minden ok. Az utóbbi évek leghosszabb leállása volt. Remélem egyetlen halacskának sem kellett éhségsztrájkba kezdenie. :)

Köszi a türelmet mindenkitől.
Halak kibirjak :) max. Mi nem tudjuk bujni az oldalt... Sql cluster egy jo kis converged vagy hyperconverged rendszeren ezt a problemat megoldana :)

Tapatalkkal küldve az én HUAWEI G7-L01 eszközömről
 
Ki tudnátok javítani, hátha mást is érdekelne?

Az utolsó linket megnézem.

A többi fotóival attól tartók nem tudunk mit kezdeni. Az ADA a régi Aquajournal forrásokat letiltotta. Ezért a képi anyag sincs már elérhető helyen.
Ezért gyártunk saját tartalmat egy ideje, hogy ilyen ne forduljon elő.

Ezeket a cikkeket átdolgozzuk majd és az új ADA oktatóanyagokkal kerülnek megint szebb formába.

Jelentkezünk ha már működik és elérhető.

Köszi a visszajelzést :)
 
Az utolsó linket megnézem.

A többi fotóival attól tartók nem tudunk mit kezdeni. Az ADA a régi Aquajournal forrásokat letiltotta. Ezért a képi anyag sincs már elérhető helyen.
Ezért gyártunk saját tartalmat egy ideje, hogy ilyen ne forduljon elő.

Ezeket a cikkeket átdolgozzuk majd és az új ADA oktatóanyagokkal kerülnek megint szebb formába.

Jelentkezünk ha már működik és elérhető.

Köszi a visszajelzést :)
Én is köszönöm.
Ha jól emlékszem ezek a képek a korábbi weblapon is hiányoztak, kezdőként akkor is át akartam olvasni a cikkeket, de a képek hiánya - ami ugye ezer szónál többet mond - elég hiányossá tette az anyagot. Gondolom az az anyag került át a mostani weboldalra is.
Elképzelhető, hogy még az idén frissülnek az oldalak?
 
Én is köszönöm.
Ha jól emlékszem ezek a képek a korábbi weblapon is hiányoztak, kezdőként akkor is át akartam olvasni a cikkeket, de a képek hiánya - ami ugye ezer szónál többet mond - elég hiányossá tette az anyagot. Gondolom az az anyag került át a mostani weboldalra is.
Elképzelhető, hogy még az idén frissülnek az oldalak?

Ezek az anyagok közel 10 évesek.
Kb 3-4 évig voltak elérhetőek az ADA által.
Egy részük a fotóknak az elején hiányzott, ahogy látom mostanra a teljes szett elérhetetlen lett.

A régi képeket nem tudjuk előcsalogatni abban a formában ezért saját fotókkal fogjuk megfűszerezni.

De az új ADA oktatók amik azóta készültek teljesen más felfogásban a kornak megfelelően szerintem izgalmasabb és tartalmasabb kikapcsolódásnak ígérkeznek, természetesen friss képekkel az ADA műhelyéből.

Időpontot nem tudok mondani az új anyagok néhány hete vannak nálunk. Igyekszünk a szezonban összedobni.
 
Ezek az anyagok közel 10 évesek.
Kb 3-4 évig voltak elérhetőek az ADA által.
Egy részük a fotóknak az elején hiányzott, ahogy látom mostanra a teljes szett elérhetetlen lett.

A régi képeket nem tudjuk előcsalogatni abban a formában ezért saját fotókkal fogjuk megfűszerezni.

De az új ADA oktatók amik azóta készültek teljesen más felfogásban a kornak megfelelően szerintem izgalmasabb és tartalmasabb kikapcsolódásnak ígérkeznek, természetesen friss képekkel az ADA műhelyéből.

Időpontot nem tudok mondani az új anyagok néhány hete vannak nálunk. Igyekszünk a szezonban összedobni.
Az király lenne, köszi!
 
Hali! Nem tudom, hogy az en keszulekemmel van-e a baj, de a GA webshopba tableten (android 4.4, Chrome) nem tudok bejelentkezni par napja, felh-jelszo beir, Bejelentkezesre kattintva a kezdolap jon be, es nincs bejelentkezve. Asztalin minden jo. A felh-jelszo automatikusan kitoltodik nalam, ezekkel korabban nem volt gond.

Olyan funkcio nem lesz, hogy bejelentkezve marad? Vagy ez kisgyerek biztonsagi zarkent van igy (felelotlenul elkuldott rendelesek...)?

Szerk. lehet hogy nalam a hiba...most kiprobaltam egy masik bongeszovel, azzal megy...
 
Utoljára módosított:
Sziasztok,

A GA oldalról próbáltam üzenetet küldeni. Azt írta a felület, hogy sikeretlen volt, próbáljam később. De közben megjött a visszaigazoló levél, hogy elment az üzenet. (Így 3szor küldtem el, ugyan azt bocsi :) )
Viszont mind a 3 alakalommal azt írta ki, hogy sikertelen volt az üzenet küldés.

Üdv
Gábor
 
Sziasztok,

A GA oldalról próbáltam üzenetet küldeni. Azt írta a felület, hogy sikeretlen volt, próbáljam később. De közben megjött a visszaigazoló levél, hogy elment az üzenet. (Így 3szor küldtem el, ugyan azt bocsi :) )
Viszont mind a 3 alakalommal azt írta ki, hogy sikertelen volt az üzenet küldés.

Üdv
Gábor

Köszi igen tudunk róla. Megjön minden. A hibán dolgozunk. (y)
 
Hali
Bocsi,ha kicsit OFFOS a téma ,de ezt muszály megosztanom mindenkivel :)
Sajnos egy másik akvarisztikából kellett volna rendeltem 1 terméket,mert sajnos a Green Aqua-ban nincs:(
Megkérdeztem mennyi lenne a szállítása külföldre,mert Ausztriába élek. Erre a híres cég azt mondja,hogy 6500 FT?!
Mikor mondtam nekik,hogy ez nagyon nem reállis,mert a Greenaquanál csak 2450Ft és 2nap után itt van,azt mondták,hogy ez hazugság és biztosan kitaláltam,utánna meg,hogy nah jó lehet olcsóbban is a szállítást.. 15kg-s akváriumot Németországból is 7 euroért kaptam meg ide Au-ba.!!
Egyben Szánalmas és nagyon vicces is :)
Szóval marad Green Aqua Lovepowa :)
 
Sziasztok!

Van annak valami oka, hogy a GA-s tápoknál már szinte mindenhonnan eltűntek a vízcserés adagolási táblázatok? Hasznos kis útmutató, és aki nem tudja, hogy van az nem is keresi.
 
Back
Oldal tetejére