• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua webshop fejlesztések

A fenti fotók egyébként tuti studióvilágítással rendes kamerával készültek + az utómunka hogy hozzák a szokásos minőséget.
Nevelés szempontból gondolom fogtak egy 2-5 adag növényt és egy ültetőtálcába tették, hogy ne kalandozzon el a növény és megmaradjon a forma.
 
Igen ki kell találni. De úgy érzem maga a fotózás a kihívás a legtöbb embernél.
Halakra eddig azt hiszem 3 válasz érkezett. Növényeknél sem várnék sokkal nagyobb arányt.

Valószínűleg egyébként a nagyobb kihívás inkább a nevelés lenne. Hogyan ne legyünk algásak, hogyan legyen a legszebb színe a növénynek. És erre mennyi idő kellene minden egyes fotóhoz.
Pl egy rotala esetén is 3-4 visszaültetés kellene hónapokon át, hogy megfelelő legyen. Vannak olyan növények ahol ez sokkal könnyebb, de olyan is ahol tökölni kell kicsit hogy legyen a legjobb.
Pl egy szuper narancs szín nem biztos, hogy előjön egy RGB LED esetén. Míg a lenti vörös rotalából már láttunk néhányat ebben a formában.
Nem kell über maximalistának lenni.
Ezt a képet (Fissidens sp. fontanus var. "Taiwan") az első szériáse 🍎 SEvel lőttem, és meglátván Christel is csettintett a nyelvével.
IMG_1968.jpg

Elég, ha a fotó egy iránymutató céllal jelenik meg.
Aki meg rinyál, hogy nem olyan az árnyalat, jutalmul kaphat egy akvarell színesceruza szettet. :D
 
A fenti fotók egyébként tuti studióvilágítással rendes kamerával készültek + az utómunka hogy hozzák a szokásos minőséget.
Nevelés szempontból gondolom fogtak egy 2-5 adag növényt és egy ültetőtálcába tették, hogy ne kalandozzon el a növény és megmaradjon a forma.
Kasselmann könyvében rengeteg olyan fotó van, ami saját akváriumában lévő növényről készült.
Ha belóg egy másik növény levele az nem baj, inkább élethűbbé teszi. Szerintem.
 
Utoljára módosított:
Én megértem Viktort. Nem egyszerű egy ilyen projekt.
Ki kell osztani 5-10 embernek DOOA üvegeket és lámpát hozzá ,melyben egy adott növényt nevelnek. Mikor úgy érzik, hogy kész a növény, akkor beballagnak vele a GA-ba, ahol te lefotózod.
10 növény és cserébe megkapják az üveget és a lámpát :D
@viktorlantos ék tudják, hol találnak meg. Időm, mint a tenger, és vannak üres pocaim. :D
 
Igen itt el is buktunk. Nem szeretjük a kompromisszumot. :D Maximalisták vagyunk 📸

A fotó szép, de ilyen most is van fent a shopban:
https://greenaqua.hu/hu/fissidens-fontanus.html

Ráadásul szerintem nekem is több tucat figyel akváriumokból a gyűjteményben. :D

Szóval erről a szintről kell egy következőre ugrani.
Ha már ránéztem... Viktor, légyszi javítsátok ki a betűfelcserélést és az elgépelést a részletek menü alatt. 🙂
 
A maximalizmusra visszatérve, bár nem foglalkoztam a növények termékfotóival, megelégedtünk a gyári választékkal, azért csak saját merítésből brutális felhozatal van. Ez most csak pl a vörös téma....

De ehhez képest gondolom egy minőségi ugrásnak a háttér nélküli fotókat.

1705320674414.png
 
A maximalizmusra visszatérve, bár nem foglalkoztam a növények termékfotóival, megelégedtünk a gyári választékkal, azért csak saját merítésből brutális felhozatal van. Ez most csak pl a vörös téma....

De ehhez képest gondolom egy minőségi ugrásnak a háttér nélküli fotókat.

View attachment 179929

Hát fújd meg, van mit feltolni a honlapra!
Nem háttér nélkül, hanem ún. "élő környezetben".
Plusz, ha megnézi a fotót, akkor lehet, hogy a mellette lévő növényből is vásárol 1-2 kupicát. (OK, megint kibújt belőlem a régi marketinges, 1001 bocsánat. :X3:)
 
úgy látom más probléma is van, rendelés házhozszállítás, majd fizetés és lefagyott az oldal.

Szia, köszi, hogy jelezted, de nem látok problémát. A monitoring rendszerek sem jeleztek semmit.
A fenti időpontban is folyamatosan érkeztek megrendelések. A mostani teszt amit próbáltam az is ok.
Lehet valami pillanatnyi probléma volt, vagy a netcsatlakozással van valami gond.

ps: közben látom már sikerült leadni.
megnéztem a logokat és timeout volt a fizetés. Banki kapcsolat vagy egyszerűen megszakadt a net. A fenti hiba miatt erre gondolnék.
 
Szia, köszi, hogy jelezted, de nem látok problémát. A monitoring rendszerek sem jeleztek semmit.
A fenti időpontban is folyamatosan érkeztek megrendelések. A mostani teszt amit próbáltam az is ok.
Lehet valami pillanatnyi probléma volt, vagy a netcsatlakozással van valami gond.
köszi!
harmadikra sikerült!
 
Szia, köszi, hogy jelezted, de nem látok problémát. A monitoring rendszerek sem jeleztek semmit.
A fenti időpontban is folyamatosan érkeztek megrendelések. A mostani teszt amit próbáltam az is ok.
Lehet valami pillanatnyi probléma volt, vagy a netcsatlakozással van valami gond.

ps: közben látom már sikerült leadni.
megnéztem a logokat és timeout volt a fizetés. Banki kapcsolat vagy egyszerűen megszakadt a net. A fenti hiba miatt erre gondolnék.
Nekem is volt problema!
Nem tudtam külföldre rendelni,utäna megrendeltem Magyarba,de ott meg rosszul rendeltem,mert euroba akartam.
Irtam e-mailt is!
 
Nekem is volt problema!
Nem tudtam külföldre rendelni,utäna megrendeltem Magyarba,de ott meg rosszul rendeltem,mert euroba akartam.
Irtam e-mailt is!

Szerintem a többiek válaszolnak majd, mivel élő rendelésről van szó.
De külföldi címnél csak az angol nyelvű shopot tudod használni itt csak EUR van.
Magyar nyelvű oldal csak magyar címet fogad el és forint pénznemet.
 
Szerintem a többiek válaszolnak majd, mivel élő rendelésről van szó.
De külföldi címnél csak az angol nyelvű shopot tudod használni itt csak EUR van.
Magyar nyelvű oldal csak magyar címet fogad el és forint pénznemet.
Tudom,elfelejtettem atvältani angolra!
 
Back
Oldal tetejére