• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Green Aqua - fotó és videó - 2020-2024

Mivel a szorolapok kimentek, sokan mar tudjak a megfejtest, erdekes jatek lenne :)
Kiváncsi vagyok a hétfőn feladott csomagomban lesz egy szórólap.Nem mintha különösebben izgulnék,hogy hová köĺtöztök.Nekem így is úgy is messze van.
 
Személyszerint én holnap kapom meg a rendelésemet(ma jött az értesítő email a GA-tól és a futártól). Akkor lesz benne szórólap? :) :) :)

Tapatalkkal küldve az én ONEPLUS A5010 eszközömről
 
Gondolom azért kérdezgetik, mert sokan már tudják, szóval az infó publikus csak sokunkhoz nem jutott el. Nem ehhez vagyunk hozzászokva a GA-tól, és ez frusztráló. :)
Én magam sem tudom mire vélni ezt a fene nagy titkolózást aminek már kb. semmi értelme.
 
Na és a nyitóbuli?
Nyitási akciók, kedvezmények, kuponfüzet, lufik a bejárat körül, pörgetős szerencsekerék különböző jutalmakkal, növényes kvíz, tombola, Dévényi Tibi bácsi dobálja majd a "pöttyös" labdákat és lehet kívánni, csinos hostes lányok pezsgőt és kávét kínálgatnak, sőt aznap a csapból is Green Aqua Micro / macro folyik!
Szóval, készültök már erre is?:whistle:
 
Na és a nyitóbuli?
Nyitási akciók, kedvezmények, kuponfüzet, lufik a bejárat körül, pörgetős szerencsekerék különböző jutalmakkal, növényes kvíz, tombola, Dévényi Tibi bácsi dobálja majd a "pöttyös" labdákat és lehet kívánni, csinos hostes lányok pezsgőt és kávét kínálgatnak, sőt aznap a csapból is Green Aqua Micro / macro folyik!
Szóval, készültök már erre is?:whistle:
Hú de jól hangzik!
Nem is tudom melyiknek örülnék jobban, a hostess lányoknak, vagy az ajándékoknak? :)
 
De miért ennyire sürgős?Időben úgy is kiderül!Az meg kb 3 hónap!
Nem sürgős, csak kíváncsi vagyok. :) De most csak ezért nem fogok rendelni, sem ellátogatni a srácokhoz, mert amúgy simán kiugranék hétvégén, de nincs rá időm sajna.
 
Na és a nyitóbuli?
Nyitási akciók, kedvezmények, kuponfüzet, lufik a bejárat körül, pörgetős szerencsekerék különböző jutalmakkal, növényes kvíz, tombola, Dévényi Tibi bácsi dobálja majd a "pöttyös" labdákat és lehet kívánni, csinos hostes lányok pezsgőt és kávét kínálgatnak, sőt aznap a csapból is Green Aqua Micro / macro folyik!
Szóval, készültök már erre is?:whistle:

Festés, burkolás, bútor gyártás stb. Leginkább ez most még....
 
Festés, burkolás, bútor gyártás stb. Leginkább ez most még....
Na ha ennyire az elején jártok akkor tényleg felesleges a további infó. Ez alsó hangon 3 hónap, de inkább több. Ha számoltok azzal, hogy közbejön egy rakat csúszás lehet örülni ha nyárra megnyit.
 
Na ha ennyire az elején jártok akkor tényleg felesleges a további infó. Ez alsó hangon 3 hónap, de inkább több. Ha számoltok azzal, hogy közbejön egy rakat csúszás lehet örülni ha nyárra megnyit.

Májusra tervezzük, meglátjuk mennyire reális
 
Back
Oldal tetejére