• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua Ünnepélyes megnyitó

3 fórumtagot tudok beazonosítani.
Álló sor (balról jobbra): 1. Molnár Máté 2. Kizsanóczi Anna 3. ??? 4. Pendulum 5. ??? 6. ??? 7. ???
Guggolnak (balról jobbra): 1. ??? 2. ??? 3. Barnapl

A többiek megfejtését passzolom.
Valóban Mátét kifelejtettem. Anna nem tudom tag-e.
 
Sziasztok! :)
Óriási élmény volt a megnyitó! Nagyon örülök, hogy több kedves fórumtársammal is találkozhattam. Tengermély tiszteletem a GA csapatának és mindenkinek, aki bármilyen módon is segített a bolt épülésében, szépülésében.
Külön öröm volt Szita Gáza doktor úrral találkozni és persze látni munka közben pl. George Farmert.
Köszönöm, hogy részese lehetek ennek a közösségnek. ;)
 
Utoljára módosított moderátor által:
Amúgy bennem is az fogalmazódott meg, hogy lehetne simán sűrűbben ilyen országos találkozót szervezni, és erre alkalmas az új GA bolt a mérete miatt. Szerintem sokan szívesen találkoznak egymással, hogy kicsit lássák egymást a netes profilokat hátrahagyva :)
 
Egy élmény volt az új üzletet megnézni ,amint beléptem az automata ajtón ,azonnal leesett az állam.
@viktorlantos mosolyából látszódott ,és kiolvasható volt ,hogy ez tényleg ledöbbent(mármint hogy én):)
Klassz volt találkozni az akvakertészet elitjével újra.A régi és új ismerősökkel egy pár mondatot váltani.
@keszalvo Viktor barátom ,ne haragudj ,hogy csak úgy leléptünk ,de volt más program is aznap ,és a gyerekek miatt is sietnünk kellett.Nagyon sajnálom ,hogy nem tudtam elköszönni .:(
Egy dolgot említenék amit hiányoltam,és amit felróhatnék a GA vezetőségének,főként @Nigro -nak..............de inkább beszéljen a fotó helyettem;):LOL:
20150718_145525.jpg
 
Egy élmény volt az új üzletet megnézni ,amint beléptem az automata ajtón ,azonnal leesett az állam.
@viktorlantos mosolyából látszódott ,és kiolvasható volt ,hogy ez tényleg ledöbbent(mármint hogy én):)
Klassz volt találkozni az akvakertészet elitjével újra.A régi és új ismerősökkel egy pár mondatot váltani.
@keszalvo Viktor barátom ,ne haragudj ,hogy csak úgy leléptünk ,de volt más program is aznap ,és a gyerekek miatt is sietnünk kellett.Nagyon sajnálom ,hogy nem tudtam elköszönni .:(
Egy dolgot említenék amit hiányoltam,és amit felróhatnék a GA vezetőségének,főként @Nigro -nak..............de inkább beszéljen a fotó helyettem;)[emoji38]
View attachment 59631
Haj ez a kép,de jó is volt az a kóbi,nekem meg Belga sör nem juthatott a klíma alol mert vezettem [emoji16]Nem halagszom Lackó akkora volt a tömeg hogy Én is csak kapkodtam a fejem kivel is kellene beszélgetnen.
 
Sziasztok!

Nagyon szép és tágas lett az új üzlet és profi a berendezése!

Sajnos nyaralásból hazafelé ugrottunk be kissé megfáradtan, de azért két szűk órát (12.30-14.30 között) sikerült eltöltenünk e-remek társaságban!
Mindenkitől elnézést kérünk akire csak egy kézfogásnyi-bemutatkozásnyi idő jutott (vagy még annyi sem) és nagyon örültünk hogy Kedves néhányatókkal sikerült pár szót váltani, valóban jó lenne rendszeres időközönként valami hasonló (persze kisebb rákészülést igénylő) összejövetelen részt venni!

Egy kevésbé tetsző dolgot nem tudunk magunkban tartani, mégpedig azt, hogy a megnyitó beszéd Balázs részéről inkább a külföldieknek szólt (pedig azért többség Magyar anyanyelvű volt a jelenlévők közül) és sajnos a hazai vendégek megnevezése és köszöntése is kimaradt (legalább olyan lelkesen tapsoltunk volna Pasaréti Gyulának, Szita Gézának, Lizicai Márknak és a további meghívottaknak is!)! Szerintünk erre is figyelni kell, hisz mit sem ér a külföldi jó vízhang (Pl. hong-kongban o_O) ha zömmel pengő-susogó magyar forintok csörgedeznek-zizegnek a kasszában!

No de kanyarodjunk vissza!
Gyönyörűek lettek az akváriumok, külön élmény volt látni a négyzet alapú medence egyedi szűrését!
Még ilyen tömeg is egész jól elfért, nagyon jó a terek elosztása.
Egy érintőképernyős monitort tudnék még elképzelni valahol, melyen végig lehetne pörgetni az itthoni lelkes amatőrök és profik múltbéli kiemelkedő alkotásainak képét, akár alap paraméterek feltüntetésével!

Külön köszönjük Csillának (@star67 ) a szűrővásárlás és tombolázás terén nyújtott önzetlen segítségét (nyertünk egy pólót is, juhéj!)!

Kívánunk további sikereket, sok elégedett vásárlót!

Még visszatérünk!

Annamari+A.ttila
 
Back
Oldal tetejére