• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua Ünnepélyes megnyitó

Sokakkal találkoztam ez tök jó volt. Nyertem egy szupi tombolát ami még jobb volt. :D
Posztert tovább adtam, mert nekem már volt egy.

Páran nem jöttek, vagy csak nem írták ki a nevüket, amit sajnálok.

Azt viszont látom, hogy avatar képre gyorsabban párosítok embereket fórumtagokkal, pl @ClassicLook -nak meg @outro -nak az avatar képe alapján azonnal tudom ki ír, de a nevére ott nem ugrott be.

Köszönöm, hogy ott lehettem.
 
Arohamsisakoséletbe!
Kimondhatatlanul vártam a mai napot, de megvallom, hogy legvadabb álmomban sem gondoltam, érzelmi eufóriát fogok megélni.

1) Le a kalappal az egész GA csapat előtt, hogy egy ilyen színvonalas, mégis laza, színes (kokedama, bonsai, borkóstoló, foodtruck isteni szenyókkal), mérhetetlenül barátságos hangulatú megnyitót szervezett!
2) Meglehet, hogy Magyarország hallatán legtöbbször Puszkasz (Puskás), Wlubik (Rubik) nevekkel tudták kapcsolatba hozni hajdani üzleti partnerek, akikkel dolgom volt. Kétlem, hogy oly nagyon sokat kell várni, hogy az előbbiek mellé felzárkózzon a Green Aqua. Bulgáriából, Horvátországból, Nagy-Britanniából, Németországból, Spanyolországból, stb. nem voltak restek megjelenni. (Számomra sokatmondó volt, hogy a Balatonról, vagy épp Pilisborzasztóról volt honi VIP, aki nem ért oda.)
3) Oly sok év után újra beszélgethettem Néder Bandival, Pasával, Szita Gézuval, Liziczai Márkkal, fenomenális volt!
4) Lehetőségem nyílott élő szót váltani George Farmerral, de legfőképp, hogy verbálisan a fejére koppinthattam, mondván hová lett a törpe gömbhalas nano akvája.
5) Még mindig nem tudom felfogni, hogy a tombolán nyertem. A konyhaasztalon szét van pakolva a nyeremény, és mindig azon kapom magamat, hogy távolról rácsodálkozom.
6) A legnagyobb über-király ász az egészben az volt, hogy találkozhattam Sokatokkal: @Nigro , @viktorlantos , @Barnapl , @Luigi13 és Niki, @evavigh @tsokee és Gábor, @Cipo3 , @Joci01.14 , @Zuzmi , @Szella , @Verhó , @Pendulum , @dhorvath , @star67 , @dexkill , @meleagris , @Meskó , @AmegA és még sokan mások. (Akit kifelejtettem, kérem nézze el az öregedő algafülűnek.)

Na, egy szuszra ennyire futotta.
 
A növényes akvaristák nevében köszönjük ezt a szuper megnyitó bulit! Olyan volt mint egy nagy Akvakertész fórum találkozó! Sűrűbben kéne ilyet csinálni, mert sajnos nem tudtam mindenkivel beszélgetni, pedig jó lett volna. Balázzsal beszéltük, hogy ez egy nagy család és valóban az!
IMG_1659.JPG
 
Köszönöm hogy ott lehettünk,sokatokkal újra találkozhattam és pár szót beszéltünk,sokatokat pedig most láttalak először így már van arc a nick nevek mögött.
A tombolát is köszi,bár nekem a bolt látványa volt a legpazarabb élmény.Gratulálok srácok sokat dolgoztatok most élvezzétek a gyümölcsét[emoji122][emoji122][emoji108][emoji106]
Jó volt a bonsai ról is pár szót dumálni,na meg az akváriumok előtt egy kicsit bambulni.
 
Arohamsisakoséletbe!
Kimondhatatlanul vártam a mai napot, de megvallom, hogy legvadabb álmomban sem gondoltam, érzelmi eufóriát fogok megélni.

1) Le a kalappal az egész GA csapat előtt, hogy egy ilyen színvonalas, mégis laza, színes (kokedama, bonsai, borkóstoló, foodtruck isteni szenyókkal), mérhetetlenül barátságos hangulatú megnyitót szervezett!
2) Meglehet, hogy Magyarország hallatán legtöbbször Puszkasz (Puskás), Wlubik (Rubik) nevekkel tudták kapcsolatba hozni hajdani üzleti partnerek, akikkel dolgom volt. Kétlem, hogy oly nagyon sokat kell várni, hogy az előbbiek mellé felzárkózzon a Green Aqua. Bulgáriából, Horvátországból, Nagy-Britanniából, Németországból, Spanyolországból, stb. nem voltak restek megjelenni. (Számomra sokatmondó volt, hogy a Balatonról, vagy épp Pilisborzasztóról volt honi VIP, aki nem ért oda.)
3) Oly sok év után újra beszélgethettem Néder Bandival, Pasával, Szita Gézuval, Liziczai Márkkal, fenomenális volt!
4) Lehetőségem nyílott élő szót váltani George Farmerral, de legfőképp, hogy verbálisan a fejére koppinthattam, mondván hová lett a törpe gömbhalas nano akvája.
5) Még mindig nem tudom felfogni, hogy a tombolán nyertem. A konyhaasztalon szét van pakolva a nyeremény, és mindig azon kapom magamat, hogy távolról rácsodálkozom.
6) A legnagyobb über-király ász az egészben az volt, hogy találkozhattam Sokatokkal: @Nigro , @viktorlantos , @Barnapl , @Luigi13 és Niki, @evavigh @tsokee és Gábor, @Cipo3 , @Joci01.14 , @Zuzmi , @Szella , @Verhó , @Pendulum , @dhorvath , @star67 , @dexkill , @meleagris , @Meskó , @AmegA és még sokan mások. (Akit kifelejtettem, kérem nézze el az öregedő algafülűnek.)

Na, egy szuszra ennyire futotta.
Én köszönöm, megtiszteltetés, hogy megismerhettelek!
Örülök, hogy beszélhettem sokatokkal.
@Zuzmi kolléganőtől külön elnézést kérek, láttam többször a párjával, de végül nem beszéltünk...:(
Örültem mindenkinek, most a listát nem sorolom...
Köszi az élményt, csodásak az akvák, nagyon örültem a tombolán nyert nyereménynek!
 
Én köszönöm, megtiszteltetés, hogy megismerhettelek!
Örülök, hogy beszélhettem sokatokkal.
@Zuzmi kolléganőtől külön elnézést kérek, láttam többször a párjával, de végül nem beszéltünk...:(
Örültem mindenkinek, most a listát nem sorolom...
Köszi az élményt, csodásak az akvák, nagyon örültem a tombolán nyert nyereménynek!
Tobb ilyen alkalom kellene, mert szerintem mindenkinek van olyan forumtarsa akivel nem, vagy csak keveset tudott beszelgetni.

Remek kis osszejovetel volt. Sajnalom, hogy sokan nem tudtak eljonni.
Remelem hamar osszejon a wabi talalkozo ami ujabb apropo lesz majd egy forumtalira is!
Aztan majd talalunk ki egyeb mondvacsinalt indokot, hogy elfoglaljuk a GA parkolot!

Koszonom a GA-s fiuknak a szervezest!:love:
 
Én pedig elképesztően jól éreztem magam a "másik" oldalon. :)
Nagyon izgultunk, hogy jól sikerüljön a megnyitó. Féltünk, hogy túl kevesen lesznek, aztán féltünk, hogy túl sokan lesznek... :D
Végül szerintem pont elegen lettünk. Öröm volt nézni mindenhol a beszélgető csoportokat. Itt szeretnék elnézést kérni, ha nem tudtam mindenkivel leállni beszélgetni. Azért igyekeztem mindenkinek legalább egy pacsit dobni.
A borocska sem volt rossz bevallom, megkóstoltam... :wacky:
A bonsai-ok és a kokedamak is nagyot dobtak az üzlet dekorációján. A nagy bonsait meg akartuk venni. potom 2600 Euro lett volna, úgyhogy majd megvesszük máskor ... :)
Szerintem a Street foodos kaja sem volt rossz, bár kicsit mintha elázott volna a kenyér, amibe töltötték az amúgy finom húsit.
A nap végére hulla fáradt lettem (lettünk), de úgy érzem megérte a fáradtságot, mert csillogó szemekkel elköszönő társaságot láttam távozni. ;)

Köszi, hogy eljöttetek és mosolyt és pozitív energiát hoztatok. Jó érzés látni, hogy amit megálmodtunk, Nektek is tetszik. Ígérem lesznek bőséggel események, ahol ismét találkozhat a banda.
Tényleg... mondtam már, hogy kéne csinálni egy becsukott szemmel hardscape versenyt...? :D

Ui: Hamarosan Wabi kiállítás és verseny lesz. ;)
 
Én pedig elképesztően jól éreztem magam a "másik" oldalon. :)
Nagyon izgultunk, hogy jól sikerüljön a megnyitó. Féltünk, hogy túl kevesen lesznek, aztán féltünk, hogy túl sokan lesznek... :D
Végül szerintem pont elegen lettünk. Öröm volt nézni mindenhol a beszélgető csoportokat. Itt szeretnék elnézést kérni, ha nem tudtam mindenkivel leállni beszélgetni. Azért igyekeztem mindenkinek legalább egy pacsit dobni.
A borocska sem volt rossz bevallom, megkóstoltam... :wacky:
A bonsai-ok és a kokedamak is nagyot dobtak az üzlet dekorációján. A nagy bonsait meg akartuk venni. potom 2600 Euro lett volna, úgyhogy majd megvesszük máskor ... :)
Szerintem a Street foodos kaja sem volt rossz, bár kicsit mintha elázott volna a kenyér, amibe töltötték az amúgy finom húsit.
A nap végére hulla fáradt lettem (lettünk), de úgy érzem megérte a fáradtságot, mert csillogó szemekkel elköszönő társaságot láttam távozni. ;)

Köszi, hogy eljöttetek és mosolyt és pozitív energiát hoztatok. Jó érzés látni, hogy amit megálmodtunk, Nektek is tetszik. Ígérem lesznek bőséggel események, ahol ismét találkozhat a banda.
Tényleg... mondtam már, hogy kéne csinálni egy becsukott szemmel hardscape versenyt...? :D

Ui: Hamarosan Wabi kiállítás és verseny lesz. ;)


Jó ötlet a becsukott szemmel hardscape verseny, de először a sörsátrat keljen összerakni ami alatt meg kell építeni a hardscapet, persze hiányozzon legalább egy sátortartó cső. És csak úgy hogy kiveszel találomra egy követ miután becsukták a szemüket a versenyzők. :D
 
Hatalmas élmény volt, köszönet érte! A sok gyönyörű akvárium.. egyszerűen nem tudtam betelni velük :love:, újra és újra körbe kellet sétálnom! Az üzlet rész is gyönyörű!
Jó volt találkozni, beszélgetni, személyesen is megismerkedni! Akikkel pedig most nem sikerült, remélem majd legközelebb!
 
A bolt élőben egyszerűen ámulatba ejtő, a bonsai és a borkóstoló meg telitalálat volt, de számomra az akváriumok látványa mellett az nyújtotta a második legnagyobb örömöt, hogy találkozhattam a fórumozók egy részével. Szeptemberre már felírtam magamnak a következő látogatást. :)

4) Lehetőségem nyílott élő szót váltani George Farmerral, de legfőképp, hogy verbálisan a fejére koppinthattam, mondván hová lett a törpe gömbhalas nano akvája.

Én meg hevesen bólogattam, hogy úgy-úgy, azt kérjük vissza! :D
 
Back
Oldal tetejére