• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua ügyfeleknek épült akváriumok

viktorlantos

Alapító
Admin
Időnként építgetünk szép nagy akváriumokat ügyfeleknél. Van amikor egymagunkban van amikor csapatban. Sajnos nem minden esetben lehet fotózni és az utánkövetésre sincs mindig lehetőség.

Üdítő példa az egyik legutóbbi akváriumunk ami 6 hete épült. Ma kifejezetten az ügyfél kérte, hogy menjünk ki fotózzuk le.

Picit féltem, hogy túlságosan korán van még, de alaptalan volt a félelem. Mondhati ADA szerűen nagyon sok növénnyel indítottuk az akváriumot, ennek köszönhetően mára gyönyörűen kifejlett akvárium fogadott a fotózáskor. Tápozás Green Aqua Micro Macro és Easy Carbo megy a napi CO2 tápozás mellé GHL adagoló computerrel. ATI 4x54 lóg felette dimmer változatban. Így az ügyfél is játszhat a fénymennyiséggel.

8050053996_9eeb83250b_c.jpg

8050054660_99b89e7d2d_c.jpg

8050047447_6f90ef5b9f_c.jpg
 
Jó ilyen állapotban visszalátni!!:cool:
Pazar lett az akvárium, de ez nagy részt az ügyfél érdeme is, mert szépen gondozza és ápolja!!!(y)
 
Marha jó,pláne 6 hét alatt,nekem egyedül a fa sántít egy kicsit!:)

Az ügyfél szeretett volna egy jelenlegi ADA versenyben lévő aki hasonmást építeni. Aztán a helyszínen kicsit átalakultak a tervek. A fa is ennek az eredeti ötlenek a része volt.
 
Tényleg nagyon szép.
Azt viszont nem értem hogyha karbantartani tudja, akkor megépíteni miért nem próbálta meg?
Azért az nem kis élmény. Na de nektek magyarázom:sorry:
 
Tényleg nagyon szép.
Azt viszont nem értem hogyha karbantartani tudja, akkor megépíteni miért nem próbálta meg?
Azért az nem kis élmény. Na de nektek magyarázom:sorry:

Epitett mar elotte. Most megnezte mi hogy csinaljuk. Azert utana meg osszedobott egy 60-ast a gyerekeknek. Merthogy 4 gyerek melle ment az aki es megis ilyen gondozott az egesz. Ez a hihetetlen.
 
Epitett mar elotte. Most megnezte mi hogy csinaljuk. Azert utana meg osszedobott egy 60-ast a gyerekeknek. Merthogy 4 gyerek melle ment az aki es megis ilyen gondozott az egesz. Ez a hihetetlen.
Ez így már jobban hangzik:)
Akkor viszont irigylem a gyerkőcöket.
 
Csak nem ezt szerette volna az ügyfél?
089.jpg



Én ezt csináltatnám meg veletek: ;)

041.jpg
 
Hehe, de igen. A felső akvárium azonnal a kedvence lett és megkért minket hogy valami hasonló legyen. Aztán ahogy lenni szokott picit változott a terv. Pedig minden alkatrész ott volt a terepen, hogy elkészüljön a pontos mása a hőn áhított akinak :)

Összességében azért azt gondolom nem baj hogy kicsit más lett. És ennek a 120-as akinak talán jobban is áll a szélesvásznú terep.

Az alsó is egy kedvenc. Meg lehet építeni, de csak akkor nézne ki így ha hátragyúrnád homlokodat és durva karbantartásba csapnál át néhány hónapon keresztül.

Simán el tudom képzelni egyébként hogy az utóbbi egy több lépcsőben megvalósított akvárium. De én is elogadnám otthonra.... bár megfogadtam hogy mohát egy ideig nem:)

Most megint építünk egyébként egy 120-as baba növényest a Terra után. Megpróbálom forszírozni az ügyfeleket, hogy dokumentálhassuk. De a privát szféra miatt nem mindig engedik a fotózást.
 
Hehe, de igen. A felső akvárium azonnal a kedvence lett és megkért minket hogy valami hasonló legyen. Aztán ahogy lenni szokott picit változott a terv. Pedig minden alkatrész ott volt a terepen, hogy elkészüljön a pontos mása a hőn áhított akinak :)

Összességében azért azt gondolom nem baj hogy kicsit más lett. És ennek a 120-as akinak talán jobban is áll a szélesvásznú terep.

Az alsó is egy kedvenc. Meg lehet építeni, de csak akkor nézne ki így ha hátragyúrnád homlokodat és durva karbantartásba csapnál át néhány hónapon keresztül.

Simán el tudom képzelni egyébként hogy az utóbbi egy több lépcsőben megvalósított akvárium. De én is elogadnám otthonra.... bár megfogadtam hogy mohát egy ideig nem:)

Most megint építünk egyébként egy 120-as baba növényest a Terra után. Megpróbálom forszírozni az ügyfeleket, hogy dokumentálhassuk. De a privát szféra miatt nem mindig engedik a fotózást.
"mohát egy ideig nem" ? miért?
 
Back
Oldal tetejére