• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

AKCIÓ Green Aqua téli akciók

inadsz

Sasszem =)
Admin
Moderátor
Legjobb napló

ezsolt80

Mágus
A sima Bioplus 100-zal és egy 100W-os HeatUp belső fűtővel külön jobban jársz árban.
Köszi, már látom webshop-ban is, előbb nem kerestem rá külön, csak gyártóra szűrtem és úgy nem láttam a százast. ;)
Na most hogy így felhívtam mindenki figyelmét erre a szűrőre, extrakedvezmény nem jár rá? Vagy legalább egyet dugjatok el amíg odaérek érte :p

inadsz

Sasszem =)
Admin
Moderátor
Legjobb napló
Köszi, már látom webshop-ban is, előbb nem kerestem rá külön, csak gyártóra szűrtem és úgy nem láttam a százast. ;)
Na most hogy így felhívtam mindenki figyelmét erre a szűrőre, extrakedvezmény nem jár rá? Vagy legalább egyet dugjatok el amíg odaérek érte :p

Realtime kerülnek fel a termékek. Extra -15% kedvezményt tudunk adni pénteken. ;)

ezsolt80

Mágus
Realtime kerülnek fel a termékek. Extra -15% kedvezményt tudunk adni pénteken. ;)
túl gyors voltam, még csak az ötvenest láttam belinkelve. Vigyázzatok mert a végén pénteken behajtom a kedvezményt. De remélem mindenki külső szűrőre hajt, és így marad nekem a belső.

inadsz

Sasszem =)
Admin
Moderátor
Legjobb napló
túl gyors voltam, még csak az ötvenest láttam belinkelve. Vigyázzatok mert a végén pénteken behajtom a kedvezményt. De remélem mindenki külső szűrőre hajt, és így marad nekem a belső.

Érdemes éjfél utan megrendelni, de mindenki jutni fog, maximum várni kell ra :)

ezsolt80

Mágus
Érdemes éjfél utan megrendelni, de mindenki jutni fog, maximum várni kell ra :)
Gondoltam elnézek hozzátok, ha nyitás körül érek oda remélem még nem csomagoljátok és adjátok fel csomagban az összeset. Ha igen akkor max nézelődni megyek ;)
Van értelme rendelést feladni éjfélkor ha másnap ott vagyok, vagy akkor feleslegesen fárasztom magam, meg titeket is?

ezsolt80

Mágus
Sziasztok,
A boltban eszembe sem jutott, csak most hogy járt volna Seachem Matrix is a belső szűrőhöz, vagy az akció alatt az nem él?
Ha igen, van rá mód hogy utólag megkapjam?

Köszi

Zsolt

inadsz

Sasszem =)
Admin
Moderátor
Legjobb napló
Sziasztok,
A boltban eszembe sem jutott, csak most hogy járt volna Seachem Matrix is a belső szűrőhöz, vagy az akció alatt az nem él?
Ha igen, van rá mód hogy utólag megkapjam?

Köszi

Zsolt

Teljesen jogos, annyira friss a termék, hogy nem kerül bele a Matrix. Ha erre jársz pótoljuk.

Oldal tetejére