• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

AKCIÓ Green Aqua téli akciók

Petvik

Kertész szaki
Én is szenvedtem vele majd egy órát...
Majd reggel már ment minden rendben...
erre olvasom, hogy akiknek még éjjel sikerült, azok kapnak GA pontot, én meg már nem... :(

Evereka

Bölcs Ent
Én is szenvedtem vele majd egy órát...
Majd reggel már ment minden rendben...
erre olvasom, hogy akiknek még éjjel sikerült, azok kapnak GA pontot, én meg már nem... :(
Ez meg hogyan

Tapatalkkal küldve az én LG-D855 eszközömről

viktorlantos

Alapító
Admin
Pofás ez a belső szűrő. Ilyet nem terveztek rendelni?

Van csak valamiért még nincs a shopban. Boltban is használjuk egy ideje a low tech tárolókban.
Érdekes, hogy nem csak a nyomócsövön tolja a vizet, hanem a teljes felső részen, így az egész felszínt megmozgatja a sarokból.

inadsz

Sasszem =)
Admin
Moderátor
Legjobb napló
Pofás ez a belső szűrő. Ilyet nem terveztek rendelni?

Khm, Viktor kicsit gyorsabban tette fel a fotót, mint hogy a weben is elérhető lenne. :) A héten felkerül a webre és pénteken benne lesz az akciós dolgok közt. A boltban az egyik növénytankban teljesít szolgálatot, nagyon szimpatikus megoldásai vannak.

ezsolt80

Mágus
köszi a válaszokat. Én is rákerestem neten és láttam ezt az érdekes víznyomó megoldást, meg tetszik hogy ebbe is beépítették a fűtést.

Z1234

VIP kertész
Khm, Viktor kicsit gyorsabban tette fel a fotót, mint hogy a weben is elérhető lenne. :) A héten felkerül a webre és pénteken benne lesz az akciós dolgok közt. A boltban az egyik növénytankban teljesít szolgálatot, nagyon szimpatikus megoldásai vannak.

Pöpec kis technika, és a videó is jól "meg van csinálva"!

Oldal tetejére