• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

AKCIÓ Green Aqua téli akciók

Pecás

Legenda
Egy eros chilli szokott igy banni az emberrel amikor langolsz hatul de a hideg verejtek ott van a homlokon :)
Ez már az utóhatás (akarom mondani utóégetés), először a fejed színe vetekszik egy jól fejlett pritamin paprika színével:LOL:

viktorlantos

Alapító
Admin
Ezen a hétvégén automatikusan dupla hűségpontot adtunk minden vásárlás után.
Ha holnap a boltban vásárolnál, természetesen ott is érvényes az akció.

(y)

viktorlantos

Alapító
Admin
A hétvégére feldobott kuponok 10 perc alatt elfogytak :)

Így a hétvégi akciónak vége.

Legközelebb máshogy szervezzük, hogy mindkét napot kitöltse a kedvezmény, de ebben most ennyi volt.

Köszi a megértést. Aki kimaradt várjuk jövőhét pénteken :)

hnorbi

VIP kertész
Én most akartam érvényesíteni a kupont, éjfél után 3 perccel, és már nem volt érvényes, ez lehetséges?

viktorlantos

Alapító
Admin
Én most akartam érvényesíteni a kupont, éjfél után 3 perccel, és már nem volt érvényes, ez lehetséges?

Ahogy egy picit a háttérből láttam egy csomó embernek már be volt készítve a kosár.
Csak az éjfélt várta. 20 rendelés 1-2 perc alatt lement.

Csak azokat tudjuk elfogadni rendelésbe aki érvényesítette a kupont. Ahol ez már nem sikerült ott sajnos kifutott az időből.

addam

Kertész tanonc
Én még belefértem :) Bár tényleg résen kellett lenni.

Az én iPhone 6S Plus készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

miles

Kertész szaki
Hét közben jutott eszünkbe, hogy ezt máshogy kellene. De mivel a hírlevélben le volt írva hogyan működik majd, ezen már nem változtattunk.

Legközelebb ügyesebben szervezzük.
Csak egy megjegyzés, hogy legközelebb még jobban menjenek a dolgok: a héten semmilyen hírlevelet nem kaptam tőletek.

viktorlantos

Alapító
Admin
Csak egy megjegyzés, hogy legközelebb még jobban menjenek a dolgok: a héten semmilyen hírlevelet nem kaptam tőletek.

Valoszinuleg azert mert nem kuldtunk :) :)
Oktober vegen volt egy amiben 3 hetvegi akciorol volt szo. Ezt hasznaltak ki a tobbiek.

miles

Kertész szaki
ok, akkor félreértettem, mert így fogalmaztál "Hét közben jutott eszünkbe, hogy ezt máshogy kellene. De mivel a hírlevélben le volt írva"

viktorlantos

Alapító
Admin
ok, akkor félreértettem, mert így fogalmaztál "Hét közben jutott eszünkbe, hogy ezt máshogy kellene. De mivel a hírlevélben le volt írva"

Jaja néhány hete feldobtuk az akciót ezért utólag már nem akartunk módosítani rajta. Kb ez volt a mondandó :) Néha rohanás közben vagyok és fél magyarul írok. :)

Oldal tetejére