• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua RO készülékek !

Csak én nem látok a shopban egy RO berendezést sem.
Vízlágyítás - RO készülékek
RO készülékek, ozmó készülékek, vízlágytás (hiba) ;)
Nem található termék a megadott feltételekkel.
 
Az RO berendezéseket egyelőre levettem, hamarosan új beszerzési forrásból származó profi cuccokat fogunk feltenni... Az eddigiekkel sem volt semmi baj (!!!), de még gyorsabb megoldást találtunk a beszerzésre. :angel: Figyeljétek. ;)

(Már megint Dani szúrta ki, nem vagy semmi... :D )
 
keymaker said:
Az RO berendezéseket egyelőre levettem, hamarosan új beszerzési forrásból származó profi cuccokat fogunk feltenni... Az eddigiekkel sem volt semmi baj (!!!), de még gyorsabb megoldást találtunk a beszerzésre. :angel: Figyeljétek. ;)

(Már megint Dani szúrta ki, nem vagy semmi... :D )

;) :ugeek:
 
Egy kis kiegészítést tennék Balázs bejegyzéséhez. A készülékekkel semmi gond nem volt, ezért is forgalmaztuk őket.

Viszont 2 alkalommal is felsültünk konkrét megrendelésnél és folyamatos problémába ütköztünk az ellátással kapcsolatosan. Ez szerintünk vállalhatatlan. Ha nem tudunk időre, megbízhatóan szállítani, nincs értelme forgalmazni az adott terméket bármilyen jó is az. Totális bizonytalanság volt az ellátásban, amit megelégeltünk. Ezért a következő hetekben más RO berendezések lesznek a shopban.

Akik kiszemeltek 1-1 berendezést azoktól elnézést kérünk, de a jelenlegi helyzetben nem volt jobb választásunk.

Igyekszünk jó és versenyképes alternatívát kínálni hamarosan. Több mérsékelt árú termékkel is.

Köszi a megértést és a türelmet.
 
Srácok. Mikorra várhatók az új RO készülékek? Úgy döntöttem karácsonyra meglepem magamat egy ilyen kütyüvel. :)
 
Ramen said:
Mikorra várható, hogy lesz a kínálatotokban újra RO készülék?

Szerintem néhány hét (februárra mondanám). Visszahozzuk az eddigi kínálatot a combosabb RO kedvelőinek. És lesz egy kezdő sorozat ami a szűkebb pénztárcájú, kis teljesítményű RO vásrálókat célozza (TMC)
Jelentkezem ha megvagyunk.
 
Én ezt a típust használom már 5 hónapja. Meg vagyok vele elégedve, bátran merem ajánlani, az ára pedig verhetetlen.
A két szűrő és az RO mebrán cseréje is megoldható 15 ezer alatt :thumbup: .
 
N-emy said:
Én ezt a típust használom már 5 hónapja. Meg vagyok vele elégedve, bátran merem ajánlani, az ára pedig verhetetlen.
A két szűrő és az RO mebrán cseréje is megoldható 15 ezer alatt :thumbup: .

Köszi N-emy. Hány bar-on üzemel nálad, és milyen aránnyal?
 
Back
Oldal tetejére