• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua - Rescape - November 9. - VIDEÓ

Részt vennél egy ilyen berendezős őrületben?

  • Igen

    Votes: 63 72.4%
  • Nem

    Votes: 0 0.0%
  • Csak nézőnek

    Votes: 24 27.6%
  • A hócipőm tele az eseményekkel :)

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    87
@ozzy a szilót én is véletlenül vettem észre. Pedig ha jobban nézed látszik brutálisan. Kapunk új üveget helyette, de beteszem ide is, hogy lásd miről van szó.
Ezt 1 hete csináltam az ADA-nak.

foto 2.JPG

Visszanéztem az archívumot mi történt az elmúlt hónapokban
2014 szept. már itt is látszott hogy valami elindult bal oldalon
Green Aqua Showroom | Flickr - Photo Sharing!
nov 12 re-scape
HD9A7634 | Flickr - Photo Sharing!
dec 9 itt már sokkal jobban látszódik a probléma
Green Aqua Showroom | Flickr - Photo Sharing!

Van néhány gondolat mitől lehetett ez.
  • A slagunk baromi hosszú és nehéz. Elképzelhető, hogy a front lapra akasztás megtépte annyira az üveget, hogy hónapok alatt elengedett a sziló
  • A fenti szint talaj egyenetlensége ill. a laminált parketta nem megfelelő lerakása miatt van egy kis játék a padlón. Ha elmész az akvárium mellett megmozdul a víz. Mivel full ki kell vízszintezni ezeket az akváriumokat, simán lehet, hogy az erők 1 év alatt ilyet idéztek elő.

Volt 2 hibás akvárium a re-scape előtt, de akkor nem tudtuk hova tenni. Sosem volt még gond korábban. Valószínűleg ugyanaz a baj ennél is.

Szóval ez a sziló sztori. Ha már ilyen algásodás van a szilikonban majdnem a padló üvegig, akkor a fenti sziló már 1-2 mm-re eltávolodott a ragasztott éltől. Nem tudom mikor adná meg magát, de nem szeretném megvárni.

A scape a harci állapotokat leszámítva rendben volt. Nagyon lassan indult, de ahogy írtad is ez egy ilyen lassan kibontakozó fajta volt. Ezzel számoltunk. Ha nem kellene szétszedni az akit természetesen maradna és dokumentálva lenne, mint a többiek.
 
Hát sajnálattal hallom/olvasom,hogy mik a történések,de ez jutott eszembe erről:

A fenti szint talaj egyenetlensége ill. a laminált parketta nem megfelelő lerakása miatt van egy kis játék a padlón
Vagy a fixre ragasztott parletta ,vagy a fenti vizezés miatt célszerűbb hidegburkolat lenne a megoldás akkor talán erre(már ha ez lehet a gond nagyobb része).De ez már más sztori.;):)
 
Vagy a fixre ragasztott parletta ,vagy a fenti vizezés miatt célszerűbb hidegburkolat lenne a megoldás akkor talán erre(már ha ez lehet a gond nagyobb része).De ez már más sztori.;):)

Igen nem vettük annyira komolyan az esetet amikor 1 éve belaktuk a felső szintet. Pedig úgy látszik akár komoly problémákat is okozhat.

Nah most már tényleg jöhetne az a 800nm-es bolt ami 1 szinten van és akár a boltban is iwagumi contestezhetünk :)
 
Igen nem vettük annyira komolyan az esetet amikor 1 éve belaktuk a felső szintet. Pedig úgy látszik akár komoly problémákat is okozhat.

Nah most már tényleg jöhetne az a 800nm-es bolt ami 1 szinten van és akár a boltban is iwagumi contestezhetünk :)
És mindezt Gyál közelében. ;D
 
Költözhetnétek a bezárt Baumax helyére Lőrincen.
Az már a Lutz-é ami elég komolyan fog nyomulni az idén :) Off
De ha már itt tartunk vidéki üzlet is lehetne valamerre,nem kell nagy üzlet csak legyenek akvakertész cuccok benne.:D
 
Először nem értettem, mi a baj az akival. Aztán, miután megértettem a makró kép méreteit és az arányokat vettem észre csak, hogy az alga csatlakozáson belül van a volt sziló helyén. Döbbenetes. Paludáriumnak még tök jó lesz...;)
 
Back
Oldal tetejére