• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ÚJDONSÁG Green Aqua Official Pólók

A cél a véleményünkkel nekünk sem a megkövezés volt, bármennyire is tetszenek a köves scape-ek :cool: csak ahogy írtuk, egyszerűen nem tudjuk a fejünkben összeegyeztetni az eddig látott irányvonalat, akár a GA-t, akár Amano-t nézzük. A kifinomult angollal nincs probléma, értjük, hogy mit jelent, mit akar mondani, sőt, a szójátékokat mi is kedveljük, akár magyar, akár angol nyelven. Ez a fkng vonal viszont sose jött be... Lehet, hogy Viktornak igaza van és öregszünk (így kicsivel 30 felett :bucktooth:), vagy simán csak más célközönségbe tartozunk. Nincs is ezzel baj, a lényeget leírtátok, akinek tetszik, meg fogja venni és örömmel/büszkén hordja, a többiek meg várnak egy esetleges következő szériára, hátha más lesz az irány. :) (közben láttuk Etele válaszát, valami garnélás tényleg jó lenne) :love:
 
Tomi voltam, vagyok, leszek, amig vilag a vilag
Ezen mekkorát röhögtem :D:p:hilarious:
A pólók jók,az ötlet is jó az áruk kicsit borsos lett olyan 2990.-Ft ról indultam volna és 30.000.-Ft felett ingyen jár egy a rendelés mellé,bocs hogy ezt így direktbe betoltam.
Én még bögréket csinálnék meg mehetne ugyan ez a vonal matricában is a jobb vagy bal alsó sarokban (párthovatartozás szerint:D :facepalm::stop::wtf:) GA logóval ellátva.
Az hogy ilyen generáció nő fel mint a mostani a világ terhe,amikor 3. as osztályban kézmozdulatokkal küldik el a tanárt melegebb éghajlatra meg a széket fenyegetően emelik felé :oops:(saját példa a lányomék osztályából),nekem nincsen kivetni valóm a szöveggel van már ilyen jellegű oldal is :
http://fuck-yeah-aquascaping.tumblr.com/
A hol pont @matrai Sanyi kis ékszerdobozát posztolták ki (y)
Na de elkalandoztam,nyomassátok a pólókat, nyáron trikókat,télen pulcsikat,szerintem van rá igény csak az árakat szabjátok kelet Európaira :D
 
Az ár egy érdekes kérdés. Minőséget akartunk. A cégtől, akivel csináltattam, három éve vannak pólóim, rendszeresen hordom őket és még mindig hibátlanok a minták, nagyon kényelmes és jó tapintású az anyaguk. Én imádom az ilyen cuccokat, rengeteg ilyen jellegű pólóm van, a 3000 forintostól a 15000-ig. A tapasztalatom, hogy 5000 Ft alatt olyat kapsz, amiről fél év alatt lekopik a minta, rossz a szabása, rossz az anyaga, de ebből legalább kettő teljesül. Ugyanaz érvényes, mint mindenre, lehet olcsón, meg lehet jól. Persze, többen vennének ha 3000 Ft lenne, meg is tudtuk volna csinálni annyiból, de nem szeretünk olyan terméket kiadni a kezünkből, amiről tudjuk, hogy rövid életű vagy nem jó minőségű.
 
Ezen mekkorát röhögtem :D:p:hilarious:
A pólók jók,az ötlet is jó az áruk kicsit borsos lett olyan 2990.-Ft ról indultam volna és 30.000.-Ft felett ingyen jár egy a rendelés mellé,bocs hogy ezt így direktbe betoltam.
Én még bögréket csinálnék meg mehetne ugyan ez a vonal matricában is a jobb vagy bal alsó sarokban (párthovatartozás szerint:D :facepalm::stop::wtf:) GA logóval ellátva.
Az hogy ilyen generáció nő fel mint a mostani a világ terhe,amikor 3. as osztályban kézmozdulatokkal küldik el a tanárt melegebb éghajlatra meg a széket fenyegetően emelik felé :oops:(saját példa a lányomék osztályából),nekem nincsen kivetni valóm a szöveggel van már ilyen jellegű oldal is :
http://fuck-yeah-aquascaping.tumblr.com/
A hol pont @matrai Sanyi kis ékszerdobozát posztolták ki (y)
Na de elkalandoztam,nyomassátok a pólókat, nyáron trikókat,télen pulcsikat,szerintem van rá igény csak az árakat szabjátok kelet Európaira :D
Örömmel láttam a szereplést az oldalon, a “fuck yeah” jelentését szerencsére, már évekkel ezelőtt a gyerekeim elmagyarázták, elég sok mindent tőlük kell megtanulnom...
Lehetne egy variáció a pólóra a 40+-os korosztálynak: Mother GRNM Nature felirattal. (Geronimo):)
 
Emberek!

Többféle poló is van. Felejtsétek el a fck-osat, a többi nem tetszik?
Nekem például az Amano idézetes van.
Az nem tetszik?
Ha senki sem rendel fck-osat, akkor nyilván legközelebb nem fog gyártásba kerülni.
 
Ezen mekkorát röhögtem :D:p:hilarious:
A pólók jók,az ötlet is jó az áruk kicsit borsos lett olyan 2990.-Ft ról indultam volna és 30.000.-Ft felett ingyen jár egy a rendelés mellé,bocs hogy ezt így direktbe betoltam.
Én még bögréket csinálnék meg mehetne ugyan ez a vonal matricában is a jobb vagy bal alsó sarokban (párthovatartozás szerint:D :facepalm::stop::wtf:) GA logóval ellátva.
Az hogy ilyen generáció nő fel mint a mostani a világ terhe,amikor 3. as osztályban kézmozdulatokkal küldik el a tanárt melegebb éghajlatra meg a széket fenyegetően emelik felé :oops:(saját példa a lányomék osztályából),nekem nincsen kivetni valóm a szöveggel van már ilyen jellegű oldal is :
http://fuck-yeah-aquascaping.tumblr.com/
A hol pont @matrai Sanyi kis ékszerdobozát posztolták ki (y)
Na de elkalandoztam,nyomassátok a pólókat, nyáron trikókat,télen pulcsikat,szerintem van rá igény csak az árakat szabjátok kelet Európaira :D

Bögréből csak FCKN Mug verzio van :)
 
Back
Oldal tetejére