• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua Live

viktorlantos

Alapító
Admin
A napi ügymenet mellett egy heti streaming is fut a facen. Ugyan angol nyelven, de alkalmanként érdekes, vagy ritkán látott dolgok is lesznek a műsorban.

Most szombaton pl Eheim gyárlátogatásról is lesz vidi. De továbbvittük a szűrőanyagok mikroszkóp alatti témát és egy jobb/pontosabb vizsgálattal méretarányosan meg tudjátok majd nézni milyen szerkezeti eltérések vannak a különböző médiumok között.

A hétvégi eseményt ha facen megosztod részt veszel egy sorsoláson ahol egy OASE Biomaster szűrőt nyerhetsz.

https://www.facebook.com/greenaqua

Fontos, az adásról szóló stream posztot kell osztani, ha részt vennétek a játékban!

Csekkoljatok rá, ha érdekes lehet. A kezdeti akadozások, technológiai bakik után várhatóan beletanulunk mint Szellő az RTL-en :D
 
Utoljára módosított moderátor által:
A napi ügymenet mellett egy heti streaming is fut a facen. Ugyan angol nyelven, de alkalmanként érdekes, vagy ritkán látott dolgok is lesznek a műsorban.

Most szombaton pl Eheim gyárlátogatásról is lesz vidi. De továbbvittük a szűrőanyagok mikroszkóp alatti témát és egy jobb/pontosabb vizsgálattal méretarányosan meg tudjátok majd nézni milyen szerkezeti eltérések vannak a különböző médiumok között.

A hétvégi eseményt ha facen megosztod részt veszel egy sorsoláson ahol egy OASE Biomaster szűrőt nyerhetsz.

https://www.facebook.com/greenaqua

Fontos, az adásról szóló stream posztot kell osztani, ha részt vennétek a játékban!

Csekkoljatok rá, ha érdekes lehet. A kezdeti akadozások, technológiai bakik után várhatóan beletanulunk mint Szellő az RTL-en :D

Hmmm milyen jó is lenne az új lakásba egy új szűrővel beköltözni.... :D


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Tudom, hogy hétvége van meg amúgy is sok a dolgotok, így óvatosan kérdezem, hogy az adások után kb menyi idővel várható majd a feliratozott videó?
 
Sajnos a stream időpontok eddig nem voltak jók nekem, így egy kis lemaradásban vagyok... még a második résznél tartok csak. Először azt gondoltam, hogy főképp kezdőknek lehet érdekes az adás. Időközben rájöttem, hogy azok is hallhatnak néhány nagyon érdekes infót, akik nem ma kezdték. :) Szuper kezdeményezés, csak így tovább! (y)
Kíváncsian várom a további részeket ezzel az aksival kapcsolatban, és bármilyen más témában is (pl. termék infók, kulissza titkok a galériából, vagy pl. karbantartási trükkök) :D
 
Back
Oldal tetejére