• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

AKCIÓ Green Aqua kupon napok - 2018. November 10-11

mmccannon

VIP kertész

WolfSK

Kertész szaki
Amit mailben küldtem megrendelést és még nem írtatok rá vissza (cca egy hete), nem tudnám webshopon leadni? Vagy arra már nem lenne érvényes?

viktorlantos

Alapító
Admin
Amit mailben küldtem megrendelést és még nem írtatok rá vissza (cca egy hete), nem tudnám webshopon leadni? Vagy arra már nem lenne érvényes?
https://akvakertesz.hu/threads/mi-ujsag-a-rendelesemmel-mikor-kapom-meg-seruelt-a-csomag.7263/

Elképzelhető, hogy ajánlat kérés volt? Különben nem értem miért tart ennyi ideig. A ticketing rendszerben nem látok infót. Kérlek küldj egy emailt vagy telefonálj be a boltba holnap.

Egyedi gyártásra nem vonakozik az akció. Csak amit szombat vasárnap adtok le a weben.

WolfSK

Kertész szaki
https://akvakertesz.hu/threads/mi-ujsag-a-rendelesemmel-mikor-kapom-meg-seruelt-a-csomag.7263/

Elképzelhető, hogy ajánlat kérés volt? Különben nem értem miért tart ennyi ideig. A ticketing rendszerben nem látok infót. Kérlek küldj egy emailt vagy telefonálj be a boltba holnap.

Egyedi gyártásra nem vonakozik az akció. Csak amit szombat vasárnap adtok le a weben.
Köszi, küldtem most még egy mailt az info@-ra. Furcsállottam is kicsit, hogy nov 1.-óta semmi visszajelzés. Remélem jövő héten mehetek végre!

viktorlantos

Alapító
Admin
Ok egy kis update. Nyomoztam. A fórumos email címed alapján nincs nyitott kérésed. A nick neved alapján nem beazonosítható folyamatban lévő email kérés a belső rendszerünkben.
És pont az ilyen dolgokért kérjük, hogy a fórumot fórumozásra használjuk elsősorban. Itt nem tudunk rendelésekkel foglalkozni, hiszen legtöbben teljesen más email címmel és nick-el vagytok fent értelemszerűen.
Ha kérés van, bolt közvetlenül.

Köszi, küldtem most még egy mailt az info@-ra. Furcsállottam is kicsit, hogy nov 1.-óta semmi visszajelzés. Remélem jövő héten mehetek végre!
3-4 perce érkezett a bejegyzés de nem látok emailt. Az email szerverünk működik. Valami gond van nálad szerintem vagy egyszerűen nem jó email címre jön az email?

Cipo3

VIP kertész
Félve kérdem meg. Brutál gőzzel készülök a több éve állandó akcióra a 20%-os Black Friday-ra. CC 400e-et hagynék ott remélve az akciót. Ezen akció mellett félek az elmarad.

viktorlantos

Alapító
Admin
Egyébként BF-re visszatérve. Várjuk a nagy év végi kedvezményeket. Most pl a nagy Red Friday aka MF pl 10%-ot írt, de én úgy láttam +5-ből jött le több terméknél. Ezért is skippeltem.

Évek óta vadászom a jó kis fotós cuccokat ezen a napon de még egy jó vételt nem tudtam kifogni magamnak. Pedig ennél lényegesen többet költenék, gondolom ezt nem kell leírnom.
A BF nem arról szól egyébként sem, hogy egész évben beteszed a kosaradba mit szeretnél és azon a napon lecsapod :) A felkínált lehetőségekre mész rá, ami épp kell és kihagyhatatlan áron van.

Meskó

VIP kertész
A BF sajnos nagyon sok cégnél átverés. Hetekkel előtte feltolják az árakat, hogy legyen miből kedvezményt adni. Tavaly nagyon jót derültem, amikor egy eléggé híres műszaki cikkes webáruház nem tett mást, mint rárakott egy "Bomba ár" feliratot egy telefonra. Csak épp mi hónapok óta néztük azt a telefont, tisztában voltunk vele, hogy egy forintot se ment lejjebb, és még 40 ezerrel drágább is volt, mint máshol. (n)

Nagyon csábít ez a kuponos akciótok, de sajnos jelenleg egy zacskó erdei mohára van csak szükségem, amit holnap meg is szerzek. :D

Cipo3

VIP kertész
Egyébként BF-re visszatérve. Várjuk a nagy év végi kedvezményeket. Most pl a nagy Red Friday aka MF pl 10%-ot írt, de én úgy láttam +5-ből jött le több terméknél. Ezért is skippeltem.

Évek óta vadászom a jó kis fotós cuccokat ezen a napon de még egy jó vételt nem tudtam kifogni magamnak. Pedig ennél lényegesen többet költenék, gondolom ezt nem kell leírnom.
A BF nem arról szól egyébként sem, hogy egész évben beteszed a kosaradba mit szeretnél és azon a napon lecsapod :) A felkínált lehetőségekre mész rá, ami épp kell és kihagyhatatlan áron van.

Pedig pont neked kellene megérteni. Egy kamerához vehetsz egy új objektívet. 1DB-ot azonnal tudod használni.

Akváriumhoz viszont holnap hiába veszem meg a növényt ha csak később rendelem meg az akváriumot és a világítást.
De a világítás vagy akvárium is megvehető fél évvel korábban csak sehova se teszed addig, nem tudod használni, csak ha minden ketyere egyben van. S tök jó kerülgetni egy 3XXL-es üres akvát fél évig

Mindegy várom a GA-s BF-et aztán kiderül lesz-e. Ha lesz bevásárolok ha nem így jártam. :) Akcióval most pont ki fog jönni anélkül nem.

S persze, hogy nem egész évben vártam erre a vásárlásra és addig nem vettem semmit. Felhúztam év közben 2 nano akvát, meg ezer bigyuszt vettem. De a nagy váltás egybe működik csak.

Srácok, nem derült ki számomra, hogy idén tartotok-e Black Friday-t.
Egy ollót szeretnék és ha lesz BF akkor megvárnám. Ha nem lesz akkor lecsapnék rá most.
Tudtok mondani valamit vagy titkos? :)

köszi

viktorlantos

Alapító
Admin
Srácok, nem derült ki számomra, hogy idén tartotok-e Black Friday-t.
Egy ollót szeretnék és ha lesz BF akkor megvárnám. Ha nem lesz akkor lecsapnék rá most.
Tudtok mondani valamit vagy titkos? :)

köszi
Az elárulhatom neked, hogy a BF napján épp Lengyelország és Hollandia között leszek a sztrádán a Vivárium expo felé. Onnan meg nem látom, hogy lesz e olló :D

Oldal tetejére