1. FONTOS! FÓRUM FRISSÍTÉS A LÁTHATÁRON!

Egy ideje halogatjuk már a fórum motor frissítést. Nagy verzió váltás van, ami azzal is jár, hogy sok új funkció érkezik, de több bővítménnyel használt funkció nem biztos, hogy megmarad ebben a formában. Most már elég sok idő eltelt, hogy a stabil verzió miatt váltsunk. Akinek fontos bookmark, privát üzenete volt, mentse le. Ezeket az alap funkciókat visszahozzuk, de az adat migrálás miatt, az adatok lehet elvesznek majd. Pláne, hogy a jelenlegi üzenetkezelő is csak egy bővítmény ami nem a fórum motor része. Gondoljátok át és nekiesünk valamikor. Az átállás után biztosan lesz majd felület igazítás stb, de a motor sok új dolgot tartalmaz ami elsősorban nektek lesz jobb élmény. Köszi a megértést.
    Értesítés elrejtése
  2. Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Értesítés elrejtése

AKCIÓ Green Aqua kupon napok - 2018. November 10-11

Kategória: 'Green Aqua', témanyitó: viktorlantos, téma nyitása: Nov 8, 2018.

1. viktorlantos
    Épp nem fórumozik ...

viktorlantos Alapító Admin

Tag:
    Ápr 15, 2009
    Kedvelik:
    58,470
    Hely:
    Budapest
    Map
    ZaCK, star67, mmccannon és 8 mások kedvelik ezt.
  2. viktorlantos
    Épp nem fórumozik ...

Tag:
    Ápr 15, 2009
    Kedvelik:
    58,470
    Hely:
    Budapest
    Map
    Te figyi már az nem Balázs által készített ADA nano a háttérben? Tudnak élni... :D

ZaCK, Cipo3, boviz és 6 mások kedvelik ezt.
  3. mmccannon
    Épp nem fórumozik ...

mmccannon Főkertész

Tag:
    Ápr 18, 2014
    Kedvelik:
    1,970
    Hely:
    1192 Budapest, Hungary
    Halkan megjegyzem, hogy törvény szerint a rokkantellátások/nyugdíjak/stb. 12-kén kerülnek folyósításra.
    Szóval, nem annyira fincsi az időzítés, mert szutyok érzés kívülről nyalogatni a lekváros üveget.

Zuzmi és Keinrath Adrian kedvelik.
  4. ezsolt80

ezsolt80 Legenda

Tag:
    Júli 29, 2015
    Kedvelik:
    5,413
    Hely:
    Pomáz
    Map
    hétvégén megrendeled és utóvéttel kiszállítják :)

mmccannon és tsokee kedvelik.
  5. WolfSK
    Épp nem fórumozik ...

WolfSK Kertész segéd

Tag:
    Okt 27, 2018
    Kedvelik:
    40
    Hely:
    Rimaszombat
    Amit mailben küldtem megrendelést és még nem írtatok rá vissza (cca egy hete), nem tudnám webshopon leadni? Vagy arra már nem lenne érvényes?

6. viktorlantos
    Épp nem fórumozik ...

Tag:
    Ápr 15, 2009
    Kedvelik:
    58,470
    Hely:
    Budapest
    Map
    https://akvakertesz.hu/threads/mi-ujsag-a-rendelesemmel-mikor-kapom-meg-seruelt-a-csomag.7263/

Elképzelhető, hogy ajánlat kérés volt? Különben nem értem miért tart ennyi ideig. A ticketing rendszerben nem látok infót. Kérlek küldj egy emailt vagy telefonálj be a boltba holnap.

Egyedi gyártásra nem vonakozik az akció. Csak amit szombat vasárnap adtok le a weben.

7. WolfSK
    Épp nem fórumozik ...

WolfSK Kertész segéd

Tag:
    Okt 27, 2018
    Kedvelik:
    40
    Hely:
    Rimaszombat
    Köszi, küldtem most még egy mailt az info@-ra. Furcsállottam is kicsit, hogy nov 1.-óta semmi visszajelzés. Remélem jövő héten mehetek végre!

8. viktorlantos
    Épp nem fórumozik ...

Tag:
    Ápr 15, 2009
    Kedvelik:
    58,470
    Hely:
    Budapest
    Map
    Ok egy kis update. Nyomoztam. A fórumos email címed alapján nincs nyitott kérésed. A nick neved alapján nem beazonosítható folyamatban lévő email kérés a belső rendszerünkben.
    És pont az ilyen dolgokért kérjük, hogy a fórumot fórumozásra használjuk elsősorban. Itt nem tudunk rendelésekkel foglalkozni, hiszen legtöbben teljesen más email címmel és nick-el vagytok fent értelemszerűen.
    Ha kérés van, bolt közvetlenül.

3-4 perce érkezett a bejegyzés de nem látok emailt. Az email szerverünk működik. Valami gond van nálad szerintem vagy egyszerűen nem jó email címre jön az email?

rutilans kedveli.
  9. viktorlantos
    Épp nem fórumozik ...

Tag:
    Ápr 15, 2009
    Kedvelik:
    58,470
    Hely:
    Budapest
    Map
    Az email szervered rosszul van beállítva, ha ez a te domained: https://mxtoolbox.com/domain/w-net.sk/

ui: Valószínűleg emiatt de megjött spambe. Beküldöm és megválaszoljuk. Az email szerveredre nézz rá majd, mert így nem működik megfelelően. Ráasául ahogy látod blacklisten is vagy.

rutilans kedveli.
  10. WolfSK
    Épp nem fórumozik ...

WolfSK Kertész segéd

Tag:
    Okt 27, 2018
    Kedvelik:
    40
    Hely:
    Rimaszombat
    Csekkolom reggel, de eddig nem volt gondom a mailekkel, csak most nálatok. Köszi az infót.

11. Cipo3
    Épp nem fórumozik ...

Cipo3 VIP kertész

Tag:
    Máj 18, 2017
    Kedvelik:
    1,028
    Hely:
    Budapest, XXI. ker Hengerész utca
    Félve kérdem meg. Brutál gőzzel készülök a több éve állandó akcióra a 20%-os Black Friday-ra. CC 400e-et hagynék ott remélve az akciót. Ezen akció mellett félek az elmarad.

12. mmccannon
    Épp nem fórumozik ...

mmccannon Főkertész

Tag:
    Ápr 18, 2014
    Kedvelik:
    1,970
    Hely:
    1192 Budapest, Hungary
    Minden nullánál nagyobb kedvezménynek örülni kell. (y)
    (Bocs @Cipo3 , mint rokkantjáradékból megélni próbáló kérdem, Neked semmi sem jó? :whistle:)

ZaCK, SMAdrián és inadsz kedvelik.
  13. viktorlantos
    Épp nem fórumozik ...

Tag:
    Ápr 15, 2009
    Kedvelik:
    58,470
    Hely:
    Budapest
    Map
    Én is félek sok dologtól. De attól nem, hogy ne tudnám elkölteni a pénzem :)

ZaCK és mmccannon kedvelik.
  14. viktorlantos
    Épp nem fórumozik ...

Tag:
    Ápr 15, 2009
    Kedvelik:
    58,470
    Hely:
    Budapest
    Map
    Egyébként BF-re visszatérve. Várjuk a nagy év végi kedvezményeket. Most pl a nagy Red Friday aka MF pl 10%-ot írt, de én úgy láttam +5-ből jött le több terméknél. Ezért is skippeltem.

Évek óta vadászom a jó kis fotós cuccokat ezen a napon de még egy jó vételt nem tudtam kifogni magamnak. Pedig ennél lényegesen többet költenék, gondolom ezt nem kell leírnom.
    A BF nem arról szól egyébként sem, hogy egész évben beteszed a kosaradba mit szeretnél és azon a napon lecsapod :) A felkínált lehetőségekre mész rá, ami épp kell és kihagyhatatlan áron van.

mmccannon, star67, Jopet és 2 mások kedvelik ezt.
  15. Meskó

Meskó VIP kertész

Tag:
    Ápr 13, 2017
    Kedvelik:
    4,031
    Hely:
    Budapest
    A BF sajnos nagyon sok cégnél átverés. Hetekkel előtte feltolják az árakat, hogy legyen miből kedvezményt adni. Tavaly nagyon jót derültem, amikor egy eléggé híres műszaki cikkes webáruház nem tett mást, mint rárakott egy "Bomba ár" feliratot egy telefonra. Csak épp mi hónapok óta néztük azt a telefont, tisztában voltunk vele, hogy egy forintot se ment lejjebb, és még 40 ezerrel drágább is volt, mint máshol. (n)

Nagyon csábít ez a kuponos akciótok, de sajnos jelenleg egy zacskó erdei mohára van csak szükségem, amit holnap meg is szerzek. :D

Zuzmi, mmccannon, viktorlantos és 2 mások kedvelik ezt.
  16. Cipo3
    Épp nem fórumozik ...

Cipo3 VIP kertész

Tag:
    Máj 18, 2017
    Kedvelik:
    1,028
    Hely:
    Budapest, XXI. ker Hengerész utca

Pedig pont neked kellene megérteni. Egy kamerához vehetsz egy új objektívet. 1DB-ot azonnal tudod használni.

Akváriumhoz viszont holnap hiába veszem meg a növényt ha csak később rendelem meg az akváriumot és a világítást.
    De a világítás vagy akvárium is megvehető fél évvel korábban csak sehova se teszed addig, nem tudod használni, csak ha minden ketyere egyben van. S tök jó kerülgetni egy 3XXL-es üres akvát fél évig

Mindegy várom a GA-s BF-et aztán kiderül lesz-e. Ha lesz bevásárolok ha nem így jártam. :) Akcióval most pont ki fog jönni anélkül nem.

S persze, hogy nem egész évben vártam erre a vásárlásra és addig nem vettem semmit. Felhúztam év közben 2 nano akvát, meg ezer bigyuszt vettem. De a nagy váltás egybe működik csak.

viktorlantos kedveli.
  17. inadsz

inadsz Sasszem =) Admin Moderátor Legjobb napló

Tag:
    Ápr 17, 2009
    Kedvelik:
    8,884
    Hely:
    Budapest XVIII. ker.
    Map
    Pont ma érkezett mindkét féléből (y)

mmccannon, viktorlantos és Meskó kedvelik.
  18. premierpark
    Épp nem fórumozik ...

premierpark Főkertész

Tag:
    Okt 22, 2013
    Kedvelik:
    359
    Hely:
    Budapest VII. Kerület
    Srácok, nem derült ki számomra, hogy idén tartotok-e Black Friday-t.
    Egy ollót szeretnék és ha lesz BF akkor megvárnám. Ha nem lesz akkor lecsapnék rá most.
    Tudtok mondani valamit vagy titkos? :)

köszi

19. viktorlantos
    Épp nem fórumozik ...

Tag:
    Ápr 15, 2009
    Kedvelik:
    58,470
    Hely:
    Budapest
    Map
    Az elárulhatom neked, hogy a BF napján épp Lengyelország és Hollandia között leszek a sztrádán a Vivárium expo felé. Onnan meg nem látom, hogy lesz e olló :D

inadsz, mmccannon, Cipo3 és 2 mások kedvelik ezt.
  20. premierpark
    Épp nem fórumozik ...

premierpark Főkertész

Tag:
    Okt 22, 2013
    Kedvelik:
    359
    Hely:
    Budapest VII. Kerület
    rendben. Köszönöm

viktorlantos kedveli.

Aktuális oldal megosztása

1. Ez a weboldal cookie-t használ. Az új EU szabályozásnak megfelelően ez az üzenet az első látogatáskor megjelenik.
    A weblap további használatával automatikusan elfogadod, hogy az Akvakertész.hu Fórum cookie-t használ.
    Az Akvakertész Fórum csapata
    Értesítés elrejtése