• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua hűségpontok a webáruházban

viktorlantos

Alapító
Admin
Örömmel jelentem, hogy elindult Green Aqua hűségpont rendszere.

Mostantól:

- Ha regisztrálsz
- Hírlevélre feliratkozol
- Lájkolod bármelyik oldalt
- Véleményezel egy terméket vagy értékeled
- Ajánlod az ismerősődnek az adott terméket
- Vagy csak simán vásárolsz

pontokat gyűjthetsz webáruházunkban.

Sőt ha kitöltöd a szülinapoddal kapcsolatos infokat, a profiloldaladon, vagy regisztrációnál, minden szülinapodon meglepünk néhány bónusz ponttal, amit beválthatsz a későbbiekben. A pontokkal megajándékozhatsz másokat is, ahogyan téged is megajándékozhat más.

A pontok első körben 1 évig érvényesek, ebben az időtartamban kell felhasználni őket.

Reméljük ez az új program elnyeri majd a tetszéseteket. :)

Jelenleg a pontgyűjtés már működik. A pontok levásárlása a napokban lesz élesítve. Az egyszerűség kedvéért 1 GA Pont 1 forint a rendszerben.

A következő napokban finomítgatjuk a rendszert, de a gyüjtögetés már elindult. Használjátok egészséggel :thumbup: :angel:


ui: a későbbiekben csinálok egy pontos leírást mit hogyan lehet használni, hogy segítsen az eligazodásban.
 
1GA pont = 1 HUF akkor...
1 HUF = ??? :twisted:

Bocsi, de Hadházi & Badár est után ez evidens :D

Viccet félretéve, remek ötlet! Köszönjük!
 
Hm.

Ugy tünik nem vagyok szerencsés. A mult héten vásároltam be egy uj aki inditásához. Ha ezt tudom vártam volna egy hetet. Ez az én formám.

Viszont nagyon jo öltlet a GA-s fiuk részéröl. Gratula.

Send from Tapatalk 2 with android Mobile
 
Én tegnap szembesültem a pontrendszerrel és nagyon jól felépített, logikus és jó ötletnek tartom.

B Ferike
 
:clap:
Nekem holnap jön a rendelésem, így már talán kapok is pontokat! És egy hét múlva pedig vénülök ismét egy évet, gyorsan meg is adtam a születési adataimat.
Amúgy nagyon jó ötletnek tartom!!!
 
Köszi a visszajelzéseket. :thumbup: Most még tesztidőszak megy folyamatosan finomítgatjuk a pontrendszert, de a termékeken már el tudjátok költeni a pontjaitokat.

Viszont! Fontos!

Szeretnék megkérni mindenkit, hogy az ügyeskedéseket, visszaéléseket mellőzze, mert nem tudunk toleránsak lenni az ilyen esetekben.
A rendszerben sok biztonsági funkció gondoskodik arról, hogy a visszaélések elkerülhetőek legyenek. Monitoring stb.

Tippeket nem akarok adni, de ma máris sikerült egy szemfüles esetet találni. Természetesen azzonnal intézkedtünk. Mivel nem kommunikáltuk, így csak az extra pontoktól fosztottuk meg az illetőt. Követketkező esetben automatikus pont nullázással jár az ilyesmi.

Reméljük a jó oldalát látja mindenki a pontgyűjtögetésben és nem a kiskaput keressük.
Szerintem egy jópofa kiegészítés és a pontok gyűjtögetése kis játékosságot is visz a hétköznapi vásárlásokba.

Köszi a megértést :angel:
 
Véleményeztem egy terméket, és a következő üzenetet kaptam:
50 GA Pontot pontot kap, a vélemény jóváhagyása után
10 GA Pontot pontot kap, a vélemény jóváhagyása után
Véleménye elfogadva
 
eBalazs said:
Véleményeztem egy terméket, és a következő üzenetet kaptam:

Igen kétféle pontot lehet szerezni. Termék pontozásért és a vélemény írásért. Azonban minden véleményezés, értékelés jóváhagyási folyamaton megy keresztül.
Ha jóváhagytuk a pontot jóváíródik. Ha jól tudom a tiéd már meg is történt. Utána használhatók a pontok.

Van néhány eset amikor jóváhagyás kell a pontok jóváírásához, ez is ilyen. Itt egy pici türelmet kérünk. :angel:
 
viktorlantos said:
eBalazs said:
Véleményeztem egy terméket, és a következő üzenetet kaptam:

Igen kétféle pontot lehet szerezni. Termék pontozásért és a vélemény írásért. Azonban minden véleményezés, értékelés jóváhagyási folyamaton megy keresztül.
Ha jóváhagytuk a pontot jóváíródik. Ha jól tudom a tiéd már meg is történt. Utána használhatók a pontok.

Van néhány eset amikor jóváhagyás kell a pontok jóváírásához, ez is ilyen. Itt egy pici türelmet kérünk. :angel:
Aha, értem már! Az valahogy elkerülte a figyelmem, hogy a pontozásért és a véleményért is külön-külön pontszám jár!
 
Jó ötlet. Gratula a megvalósításhoz.

Akkor legyetek szívesek törölni az összes értékelésemet a termékekkel kapcsolatban, hogy újraírhassam ;)
Jah és likeolom mind az 1164 terméket :twisted:
:thumbup:
 
Sziasztok!

A bemutatóteremben történt vásárlásokhoz kapcsolódó pontok hogyan kerülnek jóváírásra? Illetve hogyan lehet levásárolni a pontokat, ha nem online vásárolok? :)

Andris
 
Andris87 said:
Sziasztok!

A bemutatóteremben történt vásárlásokhoz kapcsolódó pontok hogyan kerülnek jóváírásra? Illetve hogyan lehet levásárolni a pontokat, ha nem online vásárolok? :)

Andris

A boltban történt vásárlások után nem jár automatikusan, de kérheted, hogy írjuk jóvá neked.
Az ok viszonylag egyszerű, a boltban sok esetben egyedi árakat (kedvezményt) is adunk így a két dolog ütné egymást.

Kétféle kedvezményt egyszerre nem lehet használni. Így ha más kedvezményt is kaptál, a pontok nem járnak.

Dolgozunk egy boltban is használható rendszeren ami kapcsolódna a webshophoz, de megnézzük, hogyan teljesít a webes rendszer élesben először.

ui: ha webshopon adsz le személyes átvétre rendelést ott a shop beszámolja neked automatikusan.
 
Nagyon baba lesz ez sok sikert :thumbup:
Elsőre nem sikerült a születési dátumot elfogadtatni a rendszerrel, megpróbálom később.
azt írja enter valid full date... betűvel írjam?:)
 
Megnezem a szulinapot azt hiszem tudom mi a gaz. Irok neked ha megvan a fix es kiprobaljuk. Koszi a visszajelzest ;)


Mi másról, mint iPhone-ról Tapatalk progival ;)
 
Az elmúlt napok tesztjei után jelenleg a következő rendszerrel működünk a hűségpontok alapján.

- Új regisztrációért pontot adunk
- Hírlevélre feliratkozásért pontot adunk
- Szülinapodon extra pontot adunk :) :angel:
- Termékre leadott véleményekért a jóváhagyás után pontot adunk
- Termékek értékeléséért ajóváhagyás után pontot adunk
- Bármelyik GA shop oldal facebook likeolásért pontot adunk

ezen kívűl a bevásárlókosár alapján:

- Minden 2500 Forint elköltése után pontot adunk
- Minden 20000 Forint elköltése után extra pontot adunk

Bankkártyás fizetés esetén pontot adunk

Fontos! Bármilyen pontot csak úgy kaphatsz meg, ha regisztrálsz, vagy belépsz. Vendégként nem tudjuk a fiókodhoz csapni a hűségpontokat.

Hogyan tudod elkölteni a pontokat?

Jelenleg csak a termék oldalakon van lehetőség erre. Dolgozunk rajta, hogy a kosár összesítésnél is fel lehessen használni a pontokat.
Természetesen elkölteni is csaak akkor tudod, ha belépsz az azonosítóddal.

A finomhangolás még tart, kis kiegészítő fejlesztések még lesznek, de úgy látom egyre többen használjátok a rendszert :thumbup:

A barátoknak való pontküldést kiiktattuk. Talán egyszer a közeljövőben még vissza fogjuk kapcsolni.
 
BBálint said:
ugye ugye a kiskapu.

Sajna hiába a jó szándék, ha egyből azt keresik néhányan, hogyan okoskodhatnak a pontokkal. Az első néhány nap után több eset is előfordult, amikor friss regisztrációkkal próbálták duzzasztani a pontokat, így jobbnak láttuk kikapcsolni.

Pedig jó kis funkció.Több dologra lehetne használni. De majd a későbbiekben újra elővesszük.
 
viktorlantos said:
BBálint said:
ugye ugye a kiskapu.

Sajna hiába a jó szándék, ha egyből azt keresik néhányan, hogyan okoskodhatnak a pontokkal. Az első néhány nap után több eset is előfordult, amikor friss regisztrációkkal próbálták duzzasztani a pontokat, így jobbnak láttuk kikapcsolni.

Pedig jó kis funkció.Több dologra lehetne használni. De majd a későbbiekben újra elővesszük.


:( Sajnos!!! De ,magamban számítottam rá.

Egyébként kedves dolog Tőletek, jól esik az ember fiának ha gondolnak rá :) !
 
Sziasztok!

Volna egy javaslatom, hogy még mire is lehetne a pontrendszert használni. Igaz az ötlet nem az enyém, hanem egy Hong-Kongi RC modellezős webáruházban használják így a pontokat. Ott is adnak a vásárlás után bónuszpontokat, fizetés után a feldolgozás, csomag összekészítés pár nap, ez idő alatt bármikor le lehet mondani a rendelést, viszont ekkor pénzt nem adnak vissza, hanem bónuszpontként írják jóvá.
Esetlegesen lehetne bizonyos esetekben ezt a megoldást is alkalmazni olyan esetben mint ami nálam is előfordult, vagyis leadtam a rendelést amiben volt növény is, persze nem tudtam, hogy nem árt előtte telefonon informálódni. Fizetés paypalon keresztül történt (így nem tudják itthon megint mennyit költöttem :) ), sajnos az egyik fajta növény nem volt készleten és telefonon kellet volna helyette választanom, el sem tudom mondani mennyire zavarban voltam, az ember nem könnyen tud hirtelenjében dönteni, hiszen tüzetesen át szoktam bogarászni a jellemzőket mielőtt döntök, a nyelvtörő növénynevekről nem is beszélve. Szóval lehetne ilyenkor azt csinálni, hogy ok, akkor ehelyett akkor most nem kérek másikat, de mivel ki van előre fizetve, így a különbözetet pedig akkor jóvá lehetne írni bónuszpontként, amit később levásárolhatok.
 
Back
Oldal tetejére