• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua hűségpontok a webáruházban

Sajnos! Nem sajnos! Én is novemberi születésű lettem! A GA webshoppontok szerint szülinapom volt 13-án! Valami gond lehet a rendszerrel!?
Nem panaszkodni szeretnék, de egy kicsit elhamarkodtátok! Nem vagyok olyan öreg! még van 3 hét a szülinapomig!
 
A szülinapi pontokat pillanatnyilag szüneteltetjük. Van egy rendszerhiba aminek a kijavításán dolgozunk. Amint sikerül elhárítani, visszakapcsoljuk.
Addig is türelmet kérünk.

:bookworm:
 
A szülinapi pontokat pillanatnyilag szüneteltetjük. Van egy rendszerhiba aminek a kijavításán dolgozunk. Amint sikerül elhárítani, visszakapcsoljuk.
Addig is türelmet kérünk.

:bookworm:
Akkor ezért nem találtam sehol azokat a pontokat sehol.:(
 
Már tesztelés alatt van a hiba javítás. Elviekben este el is indult a tesztüzem. A következő napokban meglátjuk hogy viselkedik.
Ha minden rendben akkor a mai naptól ismét működik a szülinapi meglepi.
És azt meg lehet tudni, hogy ez konkrétan hány pontot jelent, vagy hogy kell elképzelni? Túl kíváncsi vagyok, hogy egy évet várjak..
 
És azt meg lehet tudni, hogy ez konkrétan hány pontot jelent, vagy hogy kell elképzelni? Túl kíváncsi vagyok, hogy egy évet várjak..

Mondjuk inkább azt hogy szokatlan. Vagy kellemes meglepetés :)
Ennél többet sajnos nem mondhatok. Ez nem a nyugdíj ami jár, itt időről-időre változtatunk mindig valamit. :)
 
Már tesztelés alatt van a hiba javítás. Elviekben este el is indult a tesztüzem. A következő napokban meglátjuk hogy viselkedik.
Ha minden rendben akkor a mai naptól ismét működik a szülinapi meglepi.
Nem akarok jutalompont éhesnek tűnni de akik a hiba miatt elestek a szülinapi meglepitől nem kaphatnak valami visszamenőleges utó-szülinapi meglepetést? :D
 
Back
Oldal tetejére