• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua hűségpontok a webáruházban

Na csak most figyuzom, hogy ott figyel január óta 1500 pontom :)
Asszem 2-szer vásároltam neten :D , a többit személyesen intéztem, pedig lehet már 10xennyi pontom lenne:rolleyes: mennyi garnéla:oops::D
 
Na csak most figyuzom, hogy ott figyel január óta 1500 pontom :)
Asszem 2-szer vásároltam neten :D , a többit személyesen intéztem, pedig lehet már 10xennyi pontom lenne:rolleyes: mennyi garnéla:oops::D

Személyes vásárlásnál is van pont ha szólsz fizetésnél, hogy írjuk jóvá. Sokan élnek vele :)
 
Valami beakadt a feldolgozóban ezért nem írta jóvá a pontokat nap végén. Tegnap éjjel Viktor bácsi lemászott a gépházba és megszerelte. Így az ünnepek előtt ahogy néztem elég sokan kaptak egy kis extra muníciót :)
 
Az én kivánságomat is meghallgatta az aranyhal, mert három nappal hamarabb megkaptam a szülinapi jópontjaimat. Köszönöm szépen, nagyon örültem neki, kedvesek vagytok.
 
Sziasztok. Én úgy látom kétszer kaptam meg a jutalom pontokat, egyszer a szülinapomon szeptemberben, és úgy látom két napja megint meg kaptam.
 
Most nézem, novemberben én is szülinapos lettem :) Nagyon szépen köszönöm, viszont, még egy 800-as pontkupac várakozik elfogadásra. A héten valamikor ki is gurulnék hozzátok beváltani, el ne vesszenek már:D
Apropó, talán nem ide kéne írni, de hátha nem nagy baj, amit kaptam 500 ft-os kupont vagy mit emilben, azt hogy vigyem el? Kinyomtatva?
 
Most nézem, novemberben én is szülinapos lettem :) Nagyon szépen köszönöm, viszont, még egy 800-as pontkupac várakozik elfogadásra. A héten valamikor ki is gurulnék hozzátok beváltani, el ne vesszenek már:D
Apropó, talán nem ide kéne írni, de hátha nem nagy baj, amit kaptam 500 ft-os kupont vagy mit emilben, azt hogy vigyem el? Kinyomtatva?

Az 500-as véleményes kupon csak weben használható 1 alkalommal az adott időn belül.
A függőre ránézünk, csak küldj nekem privátba email címet amivel reggelve vagy a webshopban.
 
Mindig érte megyek ;)
Akkor adjak le két rendelést? Mert a pontjaimat is szeretném felhasználni, meg akkor ha már van ilyenem, gondoltam ezt is felhasználom. Ah, találtam valami kódot. Azt be kell másolni az utalványkódhoz? Ezt a rev-kezdetűt?Vagy csak külön lehet felhasználni?
 
Mindig érte megyek ;)
Akkor adjak le két rendelést? Mert a pontjaimat is szeretném felhasználni, meg akkor ha már van ilyenem, gondoltam ezt is felhasználom. Ah, találtam valami kódot. Azt be kell másolni az utalványkódhoz? Ezt a rev-kezdetűt?Vagy csak külön lehet felhasználni?
Egy rendelésben: pontokat behúzod, alatta a mezőbe bemásolod a kupon kódját: "REV-GA-*****"
 
Back
Oldal tetejére