• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua hűségpontok a webáruházban

sziasztok! a meghívott regisztrációjánál az Ajánló információ résznél az "Ajánló e-mail cím vagy kód" mezőben maradjon az eredeti furcsa, hosszú kód, vagy írja be az én e-mailcímem??? (n)

Már nem rémlik, de mintha kóddal menne.
 
Akkor majd megpróbáljuk kóddal, és meglátjuk mi sül ki belőle... Csak nehogy beszippantson a mátrix :p
u.i.: ezek szerint nem használjuk tömegesen ezt a lehetőséget?!

Ez a része ritkábban van használva. De szeretünk egy picit mindig az igények előtt járni. :)
 
Ez a része ritkábban van használva. De szeretünk egy picit mindig az igények előtt járni. :)
És igazatok van! Már ez a fórum is ezt bizonyítja.
Gondolkodtam a meghíváson, de ha valaki, aki szigorúan csak nézelődni jön be velem a boltba, de 15 perccel később négy kis élőlénnyel távozik, azt érdemes meghívni. :)
 
Nincs itt kavar :) Max nem teljesen egyértelmű a megjelenítése. Ha lezárul a rendelés, akkor 3280 pontod lesz.

Köszi a választ, de nekem valami azért itt sántít, de nem gondolj rólam roszat :)
Mert ugye eddig összgyűjtöttem 2320 pontot amit beváltottam, így maradt 0 pont. De a mostani vásárlásért 5600-at kaptam, akkor ebből ,hogyan marad a 3280 pont? Ehhez még nem nyúltam(hiszen még jóvá sincs hagyva :) ), akkor nem vágom, hogy miért csak a kettő különbözetét adná a rendszer. Nem azt kellene látnom, hogy 5600pont jóváhagyásra vár?
 
Köszi a választ, de nekem valami azért itt sántít, de nem gondolj rólam roszat :)
Mert ugye eddig összgyűjtöttem 2320 pontot amit beváltottam, így maradt 0 pont. De a mostani vásárlásért 5600-at kaptam, akkor ebből ,hogyan marad a 3280 pont? Ehhez még nem nyúltam(hiszen még jóvá sincs hagyva :) ), akkor nem vágom, hogy miért csak a kettő különbözetét adná a rendszer. Nem azt kellene látnom, hogy 5600pont jóváhagyásra vár?

Lehet a kiiratással tényleg van valami, de várjuk meg míg lezárjuk a rendelést. És ha eltér korrigáljuk.
 
Sziasztok!
Lassan aktuálissá válik a kérdés: létezik még a születésnapi hűségpont ajándék? Ha igen, az mennyi pontot jelent? :whistle:;)
 
Üdv.
Eljött hát ez a nap is,amikor ha minden igaz ajándék pontokat kaphatok születésnapom alkalmából.És hát arra lennék kíváncsi,hogy mikortól használhatom fel?
 
Bocsi félreérthetően kérdeztem.Szóval akkor,mikorra lesz látható a webshopos felületen?
Mert konkrétan még azt sem tudom,hogy mennyit kaptam.:)

Ha ma volt akkor 1 napot érdemes várni hogy lefussanak a taskok.
Ha úgy sem érkezik meg szólj és megnézzük
 
Bocsi, hogy közbeszólok, de idén én se kaptam még meg a szülinapost. (Tavaly is csak dec 28-cal.) Légyszi, nézzetek utána. Köszi. :)
 
Back
Oldal tetejére