• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ÚJDONSÁG Green Aqua GH Plus

A GH boostereket nyugodtan adagolhatod közvetlen az akváriumba. Ezeket nem szoktuk külön keverni. A halak garnélák nem ugrálnak közben, nem látszik, hogy irritálná őket, ha csak annyit emelsz ami a vedlés miatt fontos.
Az apró por szinte talajra érkezés előtt bomlik. Egy másik komponens picit lassabban. Ezek a szemcsék amit a talajon látsz.
Értem és köszönöm. Igen csak a vedlés miatt fogom használni. Azért kevertem külön mert kannába öntöttem vissza, és nem akartam a 20 literes kannát rázogatni, emelgetni, inkább úgy döntöttem ki keverem.
Ezek szerint ismét egy nagyon jó termék került a piacra. Köszönöm, hogy szinte az elsők között hozzájuthattam (y)
 
Akartam is kérdezni, hogy ezek a porok, ha akvába öntöm közvetlenül, és mondjuk a növények levelén landolnak, nem "marják meg" a leveleket?
Egy-két levélmállást titkon a Salty GH+ számlájára írok...

Nem tapasztaltunk ilyet pedig brutál mennyiségben használtunk az elmúlt években. Ez csak a GH boosterre vonatkozik.
 
Nem elírás?
1 adagoló kanál (1g) 10 liter vizet 3-4 dH keménységűre növel (120-140 microsiemens/cm) ?
 
Én 2hete ezt használom,igaz még nincsenek halak,garnélák,de majd szombattól nagyon jól oldódik, a növényeken nem vettem észre semmit, a rotala szépen nő,a vivipara se panaszkodik de a hc nem akar fejlődni,vagy én vagyok túrelmetlen. Az akváriumba rakom 25liter ro vizet, 3 adagnyi 50-nel növel. Meg vagyok vele elégedve
 
És azt hogy tekerjem le az aljzatra ?már pezseg a bubiszámláló

Valószínűleg kevés jut az aljzatra. Hiába pöfög ezerrel.
Legjobb lenne a szűrő áramlásba bejuttatni (reaktor) de ha nem megy vidd le a talajra a porlasztót és érdemes úgy betenni az áramlás irányába, hogy rátekerje a talajra.

Ha olyan dekorod van ami keményít, akkor ez még nagyobb kihívás.

Egyébként az szerinted okes hogy a diffuzor csak kb 1/4 jön a bubi?

Mekkora buborékszámnál?
Érdemes lenne beáztatnod Superge-be. Utána picit megtolni a gázt, hogy a pórusok is kitisztuljanak.
 
Sziasztok.
Március 10,-én vetettem be. Mint többen tudjatok több akváriumom van. Amibe használom az 2db 50 literes, 1db 60 literes, ezekbe 50%-os tiszta ro víz cseréknél darabonként 2 mérőkanállal adagolok.
1 db 130 literesbe vízcseréknél 5 adagoló kanállal adagolok.
Így kb 130-135 tds-t lövök be.
Október 8.-a van, tehát 7 hónapja használom, és a flakon 1/4-ig van. ahogy számolom ennyi akváriumra kb 1 évig elegendő.
Stabil, nem kell számolgatni, egy idő után megszokod az adagot és csak a mérőkanálra hagyatkozva nem lősz mellé. Lassan veszem a következőt.
Jó termék. (y)
 
Back
Oldal tetejére