• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua - fotóözön - Törökbálint

Status
Not open for further replies.
Re: Green Aqua bolt - építés folyamatban

mardelboy said:
Máris irigylem a pest megyeieket! :D

Titeket is Viktor, de munka is van bőven! Sok siket!

Azt hittem, csak a fényerő a brutál bent, de látom az ováció hangereje is... :lol:
 
Re: Green Aqua bolt - építés folyamatban

viktorlantos said:
inadsz said:
Állat B. akija :shock:
Egy nyugi szobát berendezhettek kényelmes fotelokkal, kellemes zenével ilyen esetekre :D

A galériában puffok vannak berendezve pont az ilyen relaxálás miatt. ;) :thumbup:
Nyugis zene, japán füstölő, Zen hangulat. :angel:

Szia Viktor!

Esetleg Gésák is lesznek :lol: ?
 
Re: Green Aqua bolt - építés folyamatban

Huh gyerekek ma volt szerencsém élőben látni a medencéket. Csak annyit mondok zsíííír lesz.... :D :lol: ;) :thumbup:
 
Re: Green Aqua bolt - építés folyamatban

Miazhogy láttad? Outro abszolutte segített mindenben, dekorválasztás, layout, növények ültetése!
Köszönjük!
 
Re: Green Aqua bolt - építés folyamatban

outro said:
Részemről a megtiszteltetés! :D

Örülök, hogy benéztetek tegnap. Nagyon sokat segítettetek és jó volt kicsit dumcsizni is. :thumbup:
A többiekkel is jó volt találkozni. Reméljük megérte kiautózni a pihenőnapon. ;)

Pénteken hajnal 2-ig kertészkedtünk, tegnap éjfélkor zártunk. Úgyhogy most regnerálódás ;)

Bedobok néhány fotót a tegnapi napról...

Brasiliensis, ahogy Balázs ültette:

5384102766_21afdc5c3d_z.jpg


Balázs Sedona akija a pulton várja majd a betérő vendégeket

5384104020_fab5dbbc1c_z.jpg


Tegnap elkészültek a nanók is. Próbáltunk változatos dolgokat bemutatni. A jobb oldaliban egy böszme követ be kellett tenni, hogy lent maradjon a dekor.

5383505137_bdc17e49a5_z.jpg


Néhány akváriummal végeztünk, de lesz még mit csinálni.

5383501135_0618de7519_z.jpg


Softenizer meló közben

5384106612_bfa5d6dc0a_z.jpg


Egy esti hangulatkép

5384107802_75fc5d51b0_z.jpg


Csináltam végre egy totált az indulási állapotról... ;)

5384107284_f7f30dfbd7_z.jpg


5384105904_2d323fcac2_z.jpg


5384108608_16f01f13bf_z.jpg
 
Re: Green Aqua bolt - építés folyamatban

viktorlantos said:
A többiekkel is jó volt találkozni. Reméljük megérte kiautózni a pihenőnapon. ;)
Nekem megérte, megint tele lett a csomagtartó, amikor eljöttem! Megyek máskor is... ;) :lol:

Élmény volt élőben látni az akikat, na és persze a boltot. Most persze még kupi volt, de az már látszik, hogy nagyon igényes lesz, amikor elkészül, gratula ezúton is. Ezek az esti fotók pedig kifejezetten hangulatosak lettek. :thumbup:
 
Re: Green Aqua bolt - építés folyamatban

oRphEus said:
Nekem megérte, megint tele lett a csomagtartó, amikor eljöttem! Megyek máskor is...

;) :thumbup: Akváriumból most nincs hiány nálad hehe.

Köszi a kedves szavakat, örülök, hogy bejött a dolog. :thumbup:
 
Re: Green Aqua bolt - építés folyamatban

Húúú, ezek a képek (meg az akik) magukért beszélnek.
Én meg nagyon sajnálom, hogy nem tudtam elmenni, de épp mi is felújítás projektben vagyunk, azt hiszem ez mindent elmond a napjaim tervezhetőségéről :lolno:

Amúgy valamikor terveztek még ilyen "nyílt napot"?

GA galéria hónap közepén nyílik meg, és mi is akkorra tervezzük a költözésünket, csak nehogy a Kastély u. előtt álljunk meg a megnyitó napján és kezdjük el behordani a bútorainkat. :lol: :lol: :lol:
 
Re: Green Aqua bolt - építés folyamatban

viktorlantos: Csináltam végre egy totált az indulási állapotról... ;)

5384107284_f7f30dfbd7_z.jpg


Nekem ez tetszik a legjobban! Brutál gyönyörű! Én is ilyenben gondolkodom a következő átrendezésnél. 54 l-ben meglehet így csinálni szerintetek? Azt meglehet tudni hogy milyen talaj, és milyen kövek vannak benne?
 
Re: Green Aqua bolt - építés folyamatban

Balázs akiján kívül lesz még olyan medence a galériában, ami a hárdkór iwagumi vonalat követi?
 
Re: Green Aqua bolt - építés folyamatban

HUGO said:
Azt meglehet tudni hogy milyen talaj, és milyen kövek vannak benne?

kb. 80Kg megkövesedett fa. 5 zsák Aqua Soil Amazonia 9l, Powesand Spec 6l, meg aljzat adalékok. (Penac W P, Bacter Ball)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Oldal tetejére