• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua - fotóözön - Törökbálint

Status
Not open for further replies.
Ott a pont, azert nem sokunknak van 540. 000 Ft-ja Amano bacsi lampaira...legyen akarmilyen jo is (marmint egy 120-as akira mondjuk, oda kettö dukal)
En vettem 2-öt!Hat megéri az arat!Imádom!Előtte Ati volt(szerettem),majd jött a Solar(Fantasztikus volt),most van az RGB(nem találok szavakat)
 
Azért is írtam, hogy használd egészséggel, illetve tudjuk, hiszen meg is hírdetted a régieket.
Na mindegy, ne lovagoljunk ezen....
A lényeg, hogy gyönyörű fénye van.
De hol vannak a fotóid?:)
Majd a Hac-on megnézheted.;)
 
@viktorlantos
Én arra lennék kíváncsi - ha publikus - hogy ezek a videók mennyire tulajdoníthatók neked? Rendezői, vágói stb azaz technikai oldalról? 100%?
 
@viktorlantos
Én arra lennék kíváncsi - ha publikus - hogy ezek a videók mennyire tulajdoníthatók neked? Rendezői, vágói stb azaz technikai oldalról? 100%?

Ez most egy partizánakció volt. Este kipattant a szikra. Reggel felvettem. Szerencsére @Matyi segített a díszletek összeállításában. A többiek meg helyt álltak amíg felvettem az anyagot.

Utómunka stbt otthon megcsináltam.

Szerencsére fotó és videó témában majdnem mindenki jártas a cégnél. Csak az idő és a kedv a limitáló tényező leginkább :) Most egy picit én vagyok aktívabb, de fog ez még változni.

Az utómunka, grafika stb meg közel áll hozzám. Csak manapság kevesebbet használom ezt a képességet :)
 
Ez most egy partizánakció volt. Este kipattant a szikra. Reggel felvettem. Szerencsére @Matyi segített a díszletek összeállításában. A többiek meg helyt álltak amíg felvettem az anyagot.

Utómunka stbt otthon megcsináltam.

Szerencsére fotó és videó témában majdnem mindenki jártas a cégnél. Csak az idő és a kedv a limitáló tényező leginkább :) Most egy picit én vagyok aktívabb, de fog ez még változni.

Az utómunka, grafika stb meg közel áll hozzám. Csak manapság kevesebbet használom ezt a képességet :)
Sose gondoltam még ennyire üdítően 4 marék fűre és a szívem is kitártam :p
Remek kis klip (y)
 
Nálam az első verzió eddig a befutó, de nyugtass meg, a harmadikban focipálya lesz a gyep!:nailbiting:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Oldal tetejére