• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua - fotóözön - Törökbálint

Status
Not open for further replies.
IP kamerák, csak nagyfelbontásban ilyen képeket nyomnak :) Ez a telefonos alkalmazásból benézve lett lementve. PS stb nélkül.
Viktor szabad kérdezni, hogy milyen márkájú kamera rendszeretek van? Illetve hány megapixelesek? Foglalkozási ártalom[emoji16]

Tapatalkkal küldve az én 6039Y eszközömről
 
Viktor szabad kérdezni, hogy milyen márkájú kamera rendszeretek van? Illetve hány megapixelesek? Foglalkozási ártalom[emoji16]

Tapatalkkal küldve az én 6039Y eszközömről

HIKVision kamerák vannak fent. 2-3 éve telepítettük őket, így biztos van már fejlettebb rendszer. Azt hiszem 3MP.
 
HIKVision kamerák vannak fent. 2-3 éve telepítettük őket, így biztos van már fejlettebb rendszer. Azt hiszem 3MP.
Szoktam Hikvision-t is telepíteni, mondjuk ritkábban. Pont ma volt szerencsém megtesztelni élőben egy 8megapixeles IP kamerát 4k felbontásban. Nem rossz termék [emoji16]
Na de bocsi az off-ért[emoji16]

Tapatalkkal küldve az én 6039Y eszközömről
 
Szoktam Hikvision-t is telepíteni, mondjuk ritkábban. Pont ma volt szerencsém megtesztelni élőben egy 8megapixeles IP kamerát 4k felbontásban. Nem rossz termék [emoji16]
Na de bocsi az off-ért[emoji16]

Tapatalkkal küldve az én 6039Y eszközömről

Nálunk aktívan mennek az élő közvetítésekben is. Emiatt ennél nagyobb felbontást nem bírna el a rendszer.
Meg amikor távolból benézel és x kamerát kell böngészned akkor is kicsit zúzósnak tűnik egy ilyen adatcsere ha állandó élő képet nézel.
 
Szal történt, hogy már egy hete mágnesként szippant be ez az akvárium és a különleges színvilága. Csináltam egy sorozatot róla. A hangulatot nem adja vissza, de egy picit talán átmegy ez a brutál szín kombó, amit jelenleg csak ez a lámpás tud. :eek::cool::):snaphappy::snaphappy::woot::love:

25729703038_ed175b830b_h.jpgADA Solar RGB - ROCKS! by Viktor Lantos, on Flickr

27823330479_516b1917ac_h.jpgADA Solar RGB - ROCKS! by Viktor Lantos, on Flickr

27823329189_0bc4406c86_h.jpgADA Solar RGB - ROCKS! by Viktor Lantos, on Flickr

27823322209_3527abda11_h.jpgADA Solar RGB - ROCKS! by Viktor Lantos, on Flickr

27823323779_07632a87eb_h.jpgADA Solar RGB - ROCKS! by Viktor Lantos, on Flickr
 
Szal történt, hogy már egy hete mágnesként szippant be ez az akvárium és a különleges színvilága. Csináltam egy sorozatot róla. A hangulatot nem adja vissza, de egy picit talán átmegy ez a brutál szín kombó, amit jelenleg csak ez a lámpás tud. :eek::cool::):snaphappy::snaphappy::woot::love:

Ez a kedvenc setup-om jelenleg a galériában. Szép letisztult vonalak, gyönyörű színek. Már-már agresszíven vörös, de mégis hozza a "nature aquarium" jegyeket. Nagyon eltaláltátok! (y)
 
Nem a lámpával kapcsolatos kérdés, de:
A szűrőnek miért a befolyó ágán van a szimplacsap? Bár tény, hogy teljesen nyitva van, így nem okozhat gondot, de ha fojtva lenne...? :)
 
Nem a lámpával kapcsolatos kérdés, de:
A szűrőnek miért a befolyó ágán van a szimplacsap? Bár tény, hogy teljesen nyitva van, így nem okozhat gondot, de ha fojtva lenne...? :)

Hát ez érdekes, most látom én is. Eredetileg azért került rá, hogy ha kell a nyomó részt lehessen szabályozni.
Viszont nem nagyon szoktuk. Lehet Gáborunk praktikussági okokból szerelte így a legutolsó karbi óta. Ennek a szűrőnek egyetlen hátránya van. Nincs rajta elzárócsap. Ezzel meg lehet fogni az egyik végét, amíg takarítod stb. Most csak elzáróként működik.
 
Szal történt, hogy már egy hete mágnesként szippant be ez az akvárium és a különleges színvilága. Csináltam egy sorozatot róla. A hangulatot nem adja vissza, de egy picit talán átmegy ez a brutál szín kombó, amit jelenleg csak ez a lámpás tud. :eek::cool::):snaphappy::snaphappy::woot::love:

View attachment 46850ADA Solar RGB - ROCKS! by Viktor Lantos, on Flickr

View attachment 46851ADA Solar RGB - ROCKS! by Viktor Lantos, on Flickr

View attachment 46852ADA Solar RGB - ROCKS! by Viktor Lantos, on Flickr

View attachment 46853ADA Solar RGB - ROCKS! by Viktor Lantos, on Flickr

View attachment 46854ADA Solar RGB - ROCKS! by Viktor Lantos, on Flickr
Komolyan olyan mintha Photoshop lenne..,
Hihetetlen, hogy ilyen színek vannak alatta!
 
Akkor még mielőtt belakottan eldőlnél :) ....
Nálad Solarok mentek és az RGB jött helyette. Talán 1-2 hónapja? Mit gondolsz a változásokról?
Oké,viccet félretéve.Imádom.A zöld meg intenzívebb,hatra ültettem pár vörös,és sárga növényt!Gyönyörű.De majd igazából a következő scape-nel derül ki,hogy mit tud,ott a színes növényeken lesz a hangsúly,amolyan Brazil stílus.
 
Az elmúlt 2 napban elég sokat fotóztam és videóztam végre. Még fel kell dolgoznom a nyersanyagot.

Addig is a pixelhiányban szenvedőknek... :)

Sokszor átsiklunk a heti vízcserék és karbantartás felett. Láttuk már ezerszer, ti is átestek rajta minden héten....talán nem is érdekes. Munka munka (csak legyen már vége :) ).... de tegnap épp mellettem történt egy gyors vízcsere, úgyhogy mivel engem is elvarázsolt, szerintem nektek is bejön majd.
Ami víz alatt szép az víz felett is gyönyörű. :love::snaphappy::snaphappy::woot:

39039225994_639c5570e4_h.jpgBeauty of the water change by Viktor Lantos, on Flickr

39039223374_eac237ecd4_h.jpgBeauty of the water change by Viktor Lantos, on Flickr

25876487918_4d7b0a8df5_h.jpgBeauty of the water change by Viktor Lantos, on Flickr

39039214574_e412589b8e_h.jpgBeauty of the water change by Viktor Lantos, on Flickr

39039217414_07d841d122_h.jpgBeauty of the water change by Viktor Lantos, on Flickr

25876468488_5b40b92960_h.jpgBeauty of the water change by Viktor Lantos, on Flickr

39039204074_3b4d8eb76e_h.jpgBeauty of the water change by Viktor Lantos, on Flickr
 

Attachments

  • 39039217414_07d841d122_h.jpg
    39039217414_07d841d122_h.jpg
    490.5 KB · Megtekintések: 0
Gyönyörűek a színek, brutális :)
Esetleg George által készített akváról is lesz fotó? :rolleyes:

Tegnap kapott egy világítás cserét. Most már felette is Solar RGB lóg. Reméljük 1-2 héten belül lehet update.
Az ültetés után a teljes crypto sort cserélni kellett, mert elolvadt. Most már rendben van, de a fény nem volt elég erre a berendezésre. A solar rgb-vel per pill a legbrutálabb fénye lett az alsó szinten.
 
Tegnap kapott egy világítás cserét. Most már felette is Solar RGB lóg. Reméljük 1-2 héten belül lehet update.
Az ültetés után a teljes crypto sort cserélni kellett, mert elolvadt. Most már rendben van, de a fény nem volt elég erre a berendezésre. A solar rgb-vel per pill a legbrutálabb fénye lett az alsó szinten.

Ha jól rémlik két solar lógott felette?! ők kevésnek bizonyultak? nem semmi igényű berendezés lett akkor :) Egyébként a kevés fény miatt is olvadhatnak a növények? Ezt még sehol nem olvastam.
Meghiszem azt hogy a legbrutálisabb lett, a fenti két ledes nagy akva is brutális és a lent sarokban lévő egy ledes is durva, azért ezt a lámpát nagyon eltalálta az ADA. :)
 
Az a víz alatti/feletti kép brutál jó! Döbbenet színek.
A Twinstar függőleges elhelyezése csak a fotó miatt van vagy igy is használjátok?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Oldal tetejére