• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua - fotóözön - Törökbálint

Status
Not open for further replies.
Srácok, Farmer Gyurinak igaza volt! :D Az egyik legszínvonalasabb akvakertész üzlet a világon!! (bár a sokéves ismerettségünk során ez számomra soha nem is volt ez kérdéses) Le a kalappal, igazán büszkék lehettek rá! A mai internetes üzletvilágban egy valós működő bolt, ráadásul a hobbik ilyen kis szegmensével, példaértékű színvonalat képvisel! ;)(y)
 
Sziasztok! Igaz, pár éve felfüggesztettem az akvarizálást (időhiány), de néha-néha benézek kicsit meditálni. Hát a fene egye meg, hogy mindig csak megfájdul a szívem, a szebbnél szebb akváriumaitok láttán. Fantasztikus, hogy képesek vagytok állandóan megújulni, és folyamatosan hozni a maximumot! Gratulálok a munkátokhoz, és csak reménykedek, hogy egyszer nyugdíjba mehetek:D:D:D és ismét hódolhatok e csodás hobbinak!
 
Sziasztok! Igaz, pár éve felfüggesztettem az akvarizálást (időhiány), de néha-néha benézek kicsit meditálni. Hát a fene egye meg, hogy mindig csak megfájdul a szívem, a szebbnél szebb akváriumaitok láttán. Fantasztikus, hogy képesek vagytok állandóan megújulni, és folyamatosan hozni a maximumot! Gratulálok a munkátokhoz, és csak reménykedek, hogy egyszer nyugdíjba mehetek:D:D:D és ismét hódolhatok e csodás hobbinak!

De rég láttunk! :) Remélem csak a dolgos napok miatt vagy ilyen csendben és minden ok veled :)

Srácok, Farmer Gyurinak igaza volt! :D Az egyik legszínvonalasabb akvakertész üzlet a világon!! (bár a sokéves ismerettségünk során ez számomra soha nem is volt ez kérdéses) Le a kalappal, igazán büszkék lehettek rá! A mai internetes üzletvilágban egy valós működő bolt, ráadásul a hobbik ilyen kis szegmensével, példaértékű színvonalat képvisel! ;)(y)

Gratulálunk a legjobb visszajelzéshez. Nyereménye egy meleg kézfogás egy igazi olasztól, aki ezért az egészért felelős aka @Nigro :) :)

Köszi mindenkinek. Mi belülről azért picit máshogy látjuk és lenne mit fejleszteni mindig, ráadásul egy nagyobb ugrás előtt állunk ami kellően sok kihívás ad.
De szupi dolog, hogy egy kis varázst sikerült megőrizni azok számára is akikkel évekkel ezelőtt aktívan velünk voltak és a kezük a GA ütőerén volt :)

Köszi mindenkinek :) (y)
 
Köszi Vik! Semmi gond velem, csak a munkám miatt nincs idő akvarizálni. Ennek okán nem trollkodok:ROFLMAO: bele az aktívan hobbizók dolgába! De sunyiba leslek benneteket, na meg mindenkit, aki naplózik. Viszont a látottak nem tették lehetővé, hogy befogjam a lepénylesőm. Muszáj volt megdicsérni benneteket:)! Sajnos, még nem látom, mikor porolhatom le az akvás cuccaimat, de nagyon hiányzik. De, nyugi nem úsztok meg, a háttérben figyelek:D!
 
Mi belülről azért picit máshogy látjuk és lenne mit fejleszteni mindig
A vezetök helyzete mindig is ilyen, soha nem elégedettek az épp valóssal!
de nem is szabad annak lenni!
A lényeg a vendég legyen elégedett s térjen vissza!
Ezt a varázst Ti Green Aqua csapat megcsináltátok!
Mindenesetre én nagyon büszke vagyok rátok, hogy ismerlek Titeket ha nem is mindet személy szerint de párattokal már szót váltottam!
Tehát nagy LOB nektek!
 
És ha már itt vagyok egy kis reklámot csinálnék az egyik növény újdonságnak, mert kevesen használjátok. - lehet nem ismeritek még?

A kis narancs/vörös stem ott a háttérben. Sok sok fénynél egészen elképesztő színeket produkál.
A zselés dobozban nem sokat mutat, de akváriumba igazi bomba lesz. Ahogy nézem növekedésre nem egy villám. Pont jó!
Nekem most az egyik kedvencem. Próbáljátok ki legközelebb.

Fent a 60-as akváriumban is ez van de ott Solar RGB alatt és később lett telepítve. Ott inkább narancsos.

https://www.greenaqua.hu/hu/tropica-rotala-vietnam-hra-tc-zseles.html

27050135799_8049d495bd_h.jpgGreen Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr
 
És ha már itt vagyok egy kis reklámot csinálnék az egyik növény újdonságnak, mert kevesen használjátok. - lehet nem ismeritek még?

A kis narancs/vörös stem ott a háttérben. Sok sok fénynél egészen elképesztő színeket produkál.
A zselés dobozban nem sokat mutat, de akváriumba igazi bomba lesz. Ahogy nézem növekedésre nem egy villám. Pont jó!
Nekem most az egyik kedvencem. Próbáljátok ki legközelebb.

Fent a 60-as akváriumban is ez van de ott Solar RGB alatt és később lett telepítve. Ott inkább narancsos.

https://www.greenaqua.hu/hu/tropica-rotala-vietnam-hra-tc-zseles.html

View attachment 44654Green Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr
Saját tapasztalatból hozzátenném, hogy ez a Rotala 'Hra' akár 'gyepnek' is nevelhető megfelelő metszéssel, mert képes 'elkúszni', oldalirányban is terjeszkedni. Szuper kis növény!(y)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Oldal tetejére