• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua - fotóözön - Törökbálint

Status
Not open for further replies.
Itt lenyírtuk végre a stemeket első alkalommal. Jövőhéten bekerülnek a halak és a maradék algaevők :)

37626149994_b0447de2d9_h.jpgGreen Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

38339535271_b2e2d539fd_h.jpgGreen Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

38339533941_eee7a9b192_h.jpgGreen Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

38308739932_3f47b51f86_h.jpgGreen Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

Ittvégre lekerültek a súlyozó kövek. Lassan éledezik a hátsó sor is

38308731642_da54b5ea84_h.jpgGreen Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

38339524571_33ed8d9649_h.jpgGreen Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

38308723642_0631909bc3_h.jpgGreen Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

Egy fotó még a vörösről aztán tarra nyírtam :)

38339539161_8aa639d1c5_h.jpgGreen Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

38339530461_7ded0d8d69_h.jpgGreen Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr
 
Uhh,ilyet rendeltem Tőletek,de olyan picik voltak,hogy nem is tudom , hol vannak.
Egy részét kisodorta az áramlás.
Ez lassan nő akkor ugye?
 
Pedig pont a minap néztem, hogy bent a 180-as akváriumban a rotalák teljes takarását is túlélte. Így csak emberi hibára tudok gondolni :) :) :)
Azért előkerült a Nanoban,elég jól erezte magát az árnyékban!Nem egy sprinter!De megnyugodtam!Nem volt emberi mulasztás!
 
Azért előkerült a Nanoban,elég jól erezte magát az árnyékban!Nem egy sprinter!De megnyugodtam!Nem volt emberi mulasztás!

Nálam meg elengedte a gyökerét a 3 hetes telepítésben. A leszakadó gyönyörű hajtásokat vissza kellett dugni az aljzatba most ok.
Ugyanez látszik megismétlődni a 60-as új akváriumban is. A szára elszakad, de a növény ha visszaülteted brutál szép.
 
Egyébként agyaltam, hogy legyen-e tényleg a szó klasszik értelmében biotóp, de egyszerűen csak kötné a kezünket és azon felül, hogy elmondható róla, hogy (nagylevegő, mellkihúz) BIOTÓP semmivel sem lenne szebb, vagy jobb :)
Ezért inkább maradt egy biotóp jellegű akvárium. Ami kicsit felhívja a figyelmet arra, hogy a valódi körülmények általában inkább ehhez hasonlítanak, mint az általunk álmodott növényesekhez.
A kérdéseidre rátérve, ilyen könnyen nem indult még akváriumunk :) No alga, no para, mintha a természet így találta volna ki a növények, halak csigák létét... :D:cool:
Minden nagyon jól érzi benne magát. Az előbb mértem egy pH-t 6,6... meglepődtem, de semmi drasztikus csökkenés vagy ilyesmi.
A színt a SaltyShrimp Black Water-rel csináltuk meg. Ezzel nagyon kell vigyázni, mert egy késhegynyi is rengeteg.
Az eddigi reakciók ügyfelektől:

- valami nem stimmel az egyik akváriummal...
- Ennyire színez a vasfa?
- Nincs benne Seachem Purigen?
- Aha ... nézd az ott milyen szép (és továbblép)

:)
Semmi gond nincs ezzel. Ettől függetlenül nekem most nagy kedvencem ez az akvárium :love:. A halak színei 100X szebbek és mivel nincsenek benne harsány növények, visszatért a fókusz a halakra. Kell ilyen szerintem ;)

:love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love:

View attachment 40814Blackwater display at Green Aqua by Viktor Lantos, on Flickr
Srácok!
Ebben melyik dennerle kavics van, yukon 5-10mm?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Oldal tetejére