• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Green Aqua - fotó és videó - 2020-2024

Mivel gazdaságosan csak elektromos úton tudunk ködréteget előállítani (szárazjéggel lehetne) és ahhoz meg szükséges egy csúnya vezeték amit sehogy se tudok felvezetni a fához vagy a sziklához. Ha valaki fúrna még egy lyukat az akvárium alján (én nem válalom be mert elég nagy feszültség van így is az üvegbe és ha elreped akkor az én hibám) és csinál egy totál vízhatlan átvezetést akkor megoldható a dolog de akkor is félő, hogy a karbantartásnál mikor kerül víz a csatlakozókba. Saját magamnak megcsinálnám de mivel vagyunk páran akik belepiszkálhatnak nem vállalnám érte a felelősséget, ezek nem olyan dolgok amiket vandál és hülye biztosan lehet kivitelezni. Tudom meg lehet oldani egy vezetékkel az egészet kötések nélkül de amilyen biztos szerkezetek ezek 2 hét után elromlik és akkor megint bontani vízmentes szigetelést csinálni az átvezetésnél stb.
Ezek azok a dolgok amiket meg tudok oldani de nem szop....tom magam így a válaszom az hogy nem tudom megcsinálni :)
Én csak akváriumokat tartok karban a cégnél :)
Függesztett megoldásai nincsenek véletlenül a GA-nak?
 
Back
Oldal tetejére