• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Green Aqua - fotó és videó - 2020-2024

Akkor ez kimaradt a tervezés/kivitelezésből. :)Ez most egy "kicsit" magasabb mint Törökbálinton. De sosem késő, még kivitelezhető, pl. oldalfalról.

Fel tudnánk tenni, de elveszítenénk a 60-as akváriumok feletti teret. Ezért nem tervezünk függesztős cuccokat föléjük. Megmaradnak a nagy akváriumok felett a sodronyok :)
 
Amúgy egyre szuperebbek a videók, a már tökéletes minőség mellett a hangulatuk és a felépítésük is egyedülálló szerintem ebben a témában nemzetközileg is!

Köszönjük (y) Ahogy nézem az új szériából ez volt a 24. videó. Ebbe is bele kell rázódnunk, de lassan kezdjük elkapni a fonalat. Azért van még hova fejlődni. Én még minőségben is el tudnék képzelni egy ugrást, csak a pénztárcám nem :)
A cél továbbra is az, hogy informális legyen a tartalom és segítsünk mindenkit bárhonnan is nézze a vidit. Ezért a kereskedelmi üzenet helyett inkább az alkotói oldalt célozzuk meg. :)
Egyre több visszajelzés jön. Ma pl egy Floridai anyuka volt bent a fiával. Hogy ide mindenképp el akartak jönni, mert látták a vidiket :) Ez azért tök jó érzés még mindig :)

Holnap jön hozzánk Tobias is aka Aquaowner:
https://www.youtube.com/channel/UCLelHBXlvPk_4G6465m1_Kg

Elhozza a motyóit filmezni :)
Mi is holnap forgatjuk a következő heti anyagot.(y)
 
1:25-nél bekukkol a lányom! :-D

:)

És ha már szóba került. Köszönjük a türelmet mindenkinek, aki épp forgatás közben jár felénk és emiatt esetleg csak korlátozottan használhatja a teret, vagy épp picit csendesebben tud csak beszélgetni.
Igyekszünk gyorsan végezni és a lehető legkevesebb felfordulással csinálni ezeket a vidiket. Azt még sajnos nem tudjuk megoldani hogy nyitás előtt vagy után legyen rendszeresen a felvétel. Reméljük azért a heti 1 alkalom nem vészes.

Szóval köszi a türelmet mindenkinek tényleg (y)
 
Köszönjük (y) Ahogy nézem az új szériából ez volt a 24. videó. Ebbe is bele kell rázódnunk, de lassan kezdjük elkapni a fonalat. Azért van még hova fejlődni. Én még minőségben is el tudnék képzelni egy ugrást, csak a pénztárcám nem :)
A cél továbbra is az, hogy informális legyen a tartalom és segítsünk mindenkit bárhonnan is nézze a vidit. Ezért a kereskedelmi üzenet helyett inkább az alkotói oldalt célozzuk meg. :)
Egyre több visszajelzés jön. Ma pl egy Floridai anyuka volt bent a fiával. Hogy ide mindenképp el akartak jönni, mert látták a vidiket :) Ez azért tök jó érzés még mindig :)

Holnap jön hozzánk Tobias is aka Aquaowner:
https://www.youtube.com/channel/UCLelHBXlvPk_4G6465m1_Kg

Elhozza a motyóit filmezni :)
Mi is holnap forgatjuk a következő heti anyagot.(y)

Ugyan egy árva mukkot nem tudok németül, de jól vettem ki, hogy Tobias egy videótokat látva döntött a személyes vizit mellett? Ha igen, ez óriási és gratula az egész GA csapatnak!
 
Nah ki közben már túlvan a BF okozta felfokozott idegállapoton hátradőlhet :) itt van néhány shot amit a héten lőttem a boltban.

Tudom tudom nyírni kell. De mennyire brutális már? :D:)

45181336834_d3f2163919_h.jpgGreen Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

32034443898_dda6668926_h.jpgGreen Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

Most ő is bomba

32034443118_7e68ee0af5_h.jpgGreen Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

44992661055_6786b584c4_h.jpgGreen Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

32034445088_e2e40c8169_h.jpgGreen Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

Szépen fejlődik az új akvárium is:

44992659565_dc54b6e62b_h.jpgGreen Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

44992659995_5026ebd469_h.jpgGreen Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

Az üvegen át

32034442418_b359ac1705_h.jpgGreen Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

Pinnatifida megeszi a követ

44992660505_f56e9d095b_h.jpgGreen Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr
 
Back
Oldal tetejére