• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Green Aqua - fotó és videó - 2020-2024

Az egész onnan indult, hogy @Cipo3 rákérdezett, hogy Atti nem épít? :D
Nem mondjátok, hogy azért építette ezt Nigro mert én akkor azt megkérdeztem. Külön öröm ha ez igaz.

Mellesleg ez most a kedvenc, mindentől független.

Az a baj, hogy előzőleg meg az volt a kedvencem amit 3 hete szétszedtetek. És vettem hozzá ezer ágat, indulhatna az építés...és nem tudom most mi legyen mert már ezt akarom. :)
Ez olyan mint amikor esküvő előtt az ember hezitál. Igaz csak 1 évig kell vele élnem.
De ez annyira lenyűgözött akkor. Ha jól emlékszem Törökbálinton raktátok még össze. S talán Rotala volt a háttérben? Bár nem értek hozzá.
 
Utoljára módosított:
Kedd reggel egy gyors vizitre vendégünk volt Lars a Tropica igazgatója / tulajdonosa.
Balázs nekiszegezett egy pár kérdést :)

--- angol és magyar feliratozás a következő napokban érkezik

Juppíííí! Új Couch epizód!
Szerintem hagyjátok meg ezt a struktúrát, csak finomítsatok a lejátszási listán:
- Couch
- tank intro/maintenance
- guest scapers

Azért be lehetne mutatni termékeket is, pl. most hogy már lehet kapni az ONF pilácsait.

(Bocsi, nem tudom visszatartani marketinges énemet. :D)
 
Ez meg csütörtökről

30369169407_eb19f536ea_h.jpgGreen Aqua Showroom Budapest by Viktor Lantos, on Flickr

45308324711_4f46990489_h.jpgGreen Aqua Showroom Budapest by Viktor Lantos, on Flickr

30369168787_b415fc529f_h.jpgGreen Aqua Showroom Budapest by Viktor Lantos, on Flickr

45259822312_498d19d469_h.jpgGreen Aqua Showroom Budapest by Viktor Lantos, on Flickr

45259821512_493e316c16_h.jpgGreen Aqua Showroom Budapest by Viktor Lantos, on Flickr

30369166777_16475ffbef_h.jpgGreen Aqua Showroom Budapest by Viktor Lantos, on Flickr

45259820202_ce0f2a315f_h.jpgGreen Aqua Showroom Budapest by Viktor Lantos, on Flickr

45308321051_e6aa3e66e4_h.jpgGreen Aqua Showroom Budapest by Viktor Lantos, on Flickr

31434419888_6f62da8065_h.jpgGreen Aqua Showroom Budapest by Viktor Lantos, on Flickr
 
Ha valaki azt mondja rád amatőr vagy.... jobb rá válaszolni :)

Hát jobbnál jobb videókat csináltok. Lassan feltűntök az imdb-n mint producer, cameraman és actor.

RR26 hozzászólása sajna törölve lett, legalábbis én nem találtam pedig háromszor is átnéztem a 173 commentet. Pedig 2 hibát akart sorolni és csak az egyiket látni a videón. :)
 
RR26 hozzászólása sajna törölve lett, legalábbis én nem találtam pedig háromszor is átnéztem a 173 commentet. Pedig 2 hibát akart sorolni és csak az egyiket látni a videón.

Nem láttam sajna. Törölni csak spammereket és vulgáris hozzászólásokat törlünk. Lehet visszavonta?
Minden bejegyzést olvasunk és lehetőleg reagálunk rá.

Jaaaah, ő volt a vidiben szereplő komment?
Pedig a nick nevek között már kezdek eligazodni. Neki sajna csak ez az egy hozzászólása volt.

Lehet a vidi után visszavonta.

Az eredeti tartalmat elolvastuk és reagáltam is rá annak idején korrekten.
 
Utoljára módosított:
Ez meg csütörtökről

View attachment 65392Green Aqua Showroom Budapest by Viktor Lantos, on Flickr

View attachment 65393Green Aqua Showroom Budapest by Viktor Lantos, on Flickr

View attachment 65394Green Aqua Showroom Budapest by Viktor Lantos, on Flickr

View attachment 65395Green Aqua Showroom Budapest by Viktor Lantos, on Flickr

View attachment 65396Green Aqua Showroom Budapest by Viktor Lantos, on Flickr

View attachment 65397Green Aqua Showroom Budapest by Viktor Lantos, on Flickr

View attachment 65398Green Aqua Showroom Budapest by Viktor Lantos, on Flickr

View attachment 65399Green Aqua Showroom Budapest by Viktor Lantos, on Flickr

View attachment 65400Green Aqua Showroom Budapest by Viktor Lantos, on Flickr
A George féle akva zsenialis!! Az egyik kedvencem.
 
Ha valaki azt mondja rád amatőr vagy.... jobb rá válaszolni :)


Azért egy hangyányit mérges vagyok most rátok, szerintem Tomi és Viktor titokban ilyenek:
30483007137_fd7cc47934.jpgmindflayer by Attila Szántó, on Flickr
:D

Előző hétvégén tervezgettem az új scape-et a nappaliban levő 300-asba (ami azért még odébb van), és hasonló terveim voltak. :(
Bizonyíték:
30483109587_db0f2a7d97_z.jpg2018-10-19_10-21-27 by Attila Szántó, on Flickr

Mondjuk a másik oldalról emelném meg a talajt, és mohát nem akarok, de emers részt igen... :D

:D :D :D
 
Azért ilyenkor irigyellek benneteket, csak odanyúltok a dekor ládához, vagy a növényes tárolóhoz, és zsupsz az akvába.

Hogyan súlyoztátok le a fákat?
 
Azért ilyenkor irigyellek benneteket, csak odanyúltok a dekor ládához, vagy a növényes tárolóhoz, és zsupsz az akvába.

Hogyan súlyoztátok le a fákat?

7-8 kis mini görgeteg kő megoldotta. remélem 1 hét múlva a többsége kiszedhető már.
 
7-8 kis mini görgeteg kő megoldotta. remélem 1 hét múlva a többsége kiszedhető már.
Én szoktam ezt csinálni, azt hittem a profik nem bízzák a véletlenre. :D Mert ha felemelkedik oda a scape. Egyszer 4 hétig volt egy 32-es villáskulcs az egyik fán. Be is rozsdált egy kicsit. Nem maradt több kövem és kellett valami nehéz. A gyerek mégsem ülhet ott 4 hétig.

A videóban annál a résznél ahol hátramentettek a boltba táptalajért az nagyon üt. "kell valami?" "levesszük a polcról" :geek:

Nabazz gondoltam ezek megcsinálták maguknak a "játékboltot" ahol kedvükre játszhatnak.:)


Tegnap beültettük az akváriumot. Nap végén megszámoltam, csak 92 növény ment bele. :)
Máskor nem mondanék ilyet, de ne kapkodjátok el a második részt. 2 hét alatt látványosan fejlődik és jó lenne a film végén egy 2 hetes állapot ha csak 5 mp erejéig.
 
Back
Oldal tetejére