• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua - fotóözön - Törökbálint

Status
Not open for further replies.
A szukseges emelo magassag a be es a kifolyok kozti kulonbseg. A szivattyunak gyakorlatilag csak a csoveken es a szuroanyagokon keletkezo nyomasesest kell legyoznie. Egyebkent megneztem ezekrol az ADA szurokrol egy videot, es hat gyakorlatilag egy rozsdamentes tartaly es egy szivattyu. Siman meglehetne csinalni DIYban :)
Ugye, ugyan azt írtuk a közlekedő edényekről?
Egyébként itt a fórumon már készített ilyet valaki (amit majdnem megvettem tőle). Annyi volt az eltérés ettől, hogy az nem rozsdamentes acélból, hanem PVC lefolyócsőből készült.
 
Ugye, ugyan azt írtuk a közlekedő edényekről?
Egyébként itt a fórumon már készített ilyet valaki (amit majdnem megvettem tőle). Annyi volt az eltérés ettől, hogy az nem rozsdamentes acélból, hanem PVC lefolyócsőből készült.
Rozsdamentesbol is keszitett ilyet valaki [emoji16] ha jol emlekszem pont az elottem szolo. Csak be kellett volna fejezni ha jol emlekszem?
 
Wow szinte hihetetlen. 4 hetes lett és kész :)
Gyorsabban elkészült, mint bealgásdhatott volna :) Gyakorlatilag a köveket kell sikálni benne időnként. Így betoltunk egy rakat csigut stb, hogy kevesebb legyen a meló.

1 naposan

39380369915_398c8dff9d_h.jpg60P Aquascape - Day 1 at Green Aqua by Viktor Lantos, on Flickr

és most 4 hetesen!

39000678640_50067059c4_h.jpgGreen Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

39915710635_1a8607da90_h.jpgGreen Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

40768831042_04e13a8b8f_h.jpgGreen Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

:love:

40768827972_a5d501cd47_h.jpgGreen Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr
 
Az ADA szállítmánnyal megjöttek a Solar RGB shaderek is. Nekem így elveszti a lámpa azt a kecses látványát. Persze a célnak tökéletesen megfelel, de nálunk tuti ezek nélkül fognak üzemelni az akváriumok :)

40768824762_4fbe050372_h.jpgGreen Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

40768802312_3284e39782_h.jpgGreen Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

Azt hiszem most ő a legidősebb layout a boltban. A költözés miatt sajnos tőle is elköszönünk majd. Ahogy a legtöbb berendezéstől.

40768809322_1a38e91ed1_h.jpgGreen Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

39000657620_4daaa533d0_h.jpgGreen Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr
 
Az ADA szállítmánnyal megjöttek a Solar RGB shaderek is. Nekem így elveszti a lámpa azt a kecses látványát. Persze a célnak tökéletesen megfelel, de nálunk tuti ezek nélkül fognak üzemelni az akváriumok :)

View attachment 51246Green Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

View attachment 51247Green Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

Azt hiszem most ő a legidősebb layout a boltban. A költözés miatt sajnos tőle is elköszönünk majd. Ahogy a legtöbb berendezéstől.

View attachment 51248Green Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

View attachment 51249Green Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

Pont tegnap néztem. Tavaly majusban csináltam :)
 
Mikor kezdődik bontás és a kiárusítás, hogy időben lesátorozhassak a bolt elé.:LOL:

Ami eladásra kerül az a megfelelő topikba fel lesz dobva.

Van amit felhasználunk későbbi telepítésnél, ügyfeles akváriumokba. Pl B nagy 650-es akváriuma így költözik át részleteiben egy ügyfelesbe.

Van akvárium amit felujítunk. De egy csomó új cucc lesz. A kivitelezés körüli agyzsibbadás miatt a kreatív részére még nem is tudtunk időt szakítani.
De most már talán mindenki tudja mit kell gyártani és beépíteni.

Aztán jöhet a költözés, akvárium berendezések stb. Kemény lesz.
 
Viszont végre nincsenek korlátok, mindenki szabadjára engedheti magából, amit eddig fojtani kellett, és az új bemutató akváriumok így újabb ámulatba ejtenek majd bennünket!(y)
 
Sajnos nektek ez a luxus nem adatott meg. Ahogy hallom pénteken is építés lesz. Kitartást (y)

Aki időközben az Orchidea kiállításon járna, az találkozhat ezzel a kis sarokkal is :) @Matyi @Nigro

View attachment 51277
Nem tudom eldönteni tetszik-e ez a BiOrb. Az üveg meg amit az üvegen belül lát az ember az csodás, de a két műanyag fent és lent nagyon kiábrándító.

Ez ugyanaz a kategória mint a műanyagkeretes/tetetős akvárium. Vajon miért nincs egy se a GA-ban? Mert bűn ronda. Mint ez.
Ha egy provance erezett fa lenne lent és fent már 80%-ba eltűnne a probléma. Ha darabjaira lehet szedni végül is kicserélhető. :D
 
Nem tudom eldönteni tetszik-e ez a BiOrb. Az üveg meg amit az üvegen belül lát az ember az csodás, de a két műanyag fent és lent nagyon kiábrándító.

Ez ugyanaz a kategória mint a műanyagkeretes/tetetős akvárium. Vajon miért nincs egy se a GA-ban? Mert bűn ronda. Mint ez.
Ha egy provance erezett fa lenne lent és fent már 80%-ba eltűnne a probléma. Ha darabjaira lehet szedni végül is kicserélhető. :D
Te jártál már a GA-ban..?
 
Nem tudom eldönteni tetszik-e ez a BiOrb. Az üveg meg amit az üvegen belül lát az ember az csodás, de a két műanyag fent és lent nagyon kiábrándító.

Ez ugyanaz a kategória mint a műanyagkeretes/tetetős akvárium. Vajon miért nincs egy se a GA-ban? Mert bűn ronda. Mint ez.
Ha egy provance erezett fa lenne lent és fent már 80%-ba eltűnne a probléma. Ha darabjaira lehet szedni végül is kicserélhető. :D

És egyáltalán minek fa a műanyag helyett? Minden lehetne üveg!;)
 
Véleményem szerint semmi gond nincs ott azzal a műanyaggal, a fehéres színével kicsit prémium érzetet kelt, nem mellesleg ha üveg lenne akkor látszana pl az összes technika a fedél alatt amit azért meg csak nem szeretnénk látni :)
Ha majd egyszer nagyon nem lesz mire költenem, nekem tuti lesz egy ilyenem, de csak úgy hogy a GA csapat rendezi be, profiként értenek ehhez is, nekem nem lenne képességem hozzá :)
 
És azt láttátok már amit @letsgodisco készített?

https://www.instagram.com/p/BfGYtYSg3oN/?taken-by=petiteplanet

Vagy Audrie?

https://www.instagram.com/p/Bf8NDp_ls5j/?taken-by=aquascaping_symphony

Ez az Interzoon is kint lesz szerintem

https://www.instagram.com/p/Bf-nC9flNk8/?taken-by=aquascaping_symphony

Egyébként tök meg tudom érteni a műanyag és a mű hatással kapcsolatos kommentet.
De ez más mint amit az akváriumban csinálunk. Kicsit más közönségnek is szól.
Ahogy a fenti linken is látszik a fantáziát itt is el lehet engedni.
 
És azt láttátok már amit @letsgodisco készített?

https://www.instagram.com/p/BfGYtYSg3oN/?taken-by=petiteplanet

Vagy Audrie?

https://www.instagram.com/p/Bf8NDp_ls5j/?taken-by=aquascaping_symphony

Ez az Interzoon is kint lesz szerintem

https://www.instagram.com/p/Bf-nC9flNk8/?taken-by=aquascaping_symphony

Egyébként tök meg tudom érteni a műanyag és a mű hatással kapcsolatos kommentet.
De ez más mint amit az akváriumban csinálunk. Kicsit más közönségnek is szól.
Ahogy a fenti linken is látszik a fantáziát itt is el lehet engedni.

Nagyon tetszik ez a cucc. A dizájn az számomra sem 100%, de nagyon szuper ahogy megoldja a tökéletes klìmát a növényeknek. Nehogy egyszer beszerezzek egyet :D
 
Status
Not open for further replies.
Back
Oldal tetejére