• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua - fotóözön - Törökbálint

Status
Not open for further replies.

viktorlantos

Alapító
Admin
Pár nappal ezelőtt mutattam egy állapotot az épülő Green Aqua boltról.

5280521904_7c95444af1_b.jpg

Azóta folyamatosan dolgoznak a szakik és 2 nap alatt is sokat fejlődött a látkép.

5285675677_7f5a72e6da_b.jpg

5286273132_c759bb4d9c_b.jpg

5285676015_c2de1b9f08_b.jpg

5285676193_867caec060_b.jpg

5285676379_d9bfa33637_b.jpg

Minden kis mozzanattal egyre közelebb kerül a végleges forma.
Nagyon várjuk már, hogy kész legyen. :angel: :thumbup: :wave:
 
Re: Green Aqua bolt - építés folyamatban

Labirintkopoltyus said:
Nagyon szép lesz a bolt fiúk gratulálok! Szakik elérhetősége közkincsé tehető? Egy baj van hogy nem Budapesten lesz... :(

Köszike. Sajna a szakik közvetlen nem elérhetők, csak lakberendezési munkákon dolgoznak.
 
Re: Green Aqua bolt - építés folyamatban

Labirintkopoltyus said:
Nagyon szép lesz a bolt fiúk gratulálok! Szakik elérhetősége közkincsé tehető? Egy baj van hogy nem Budapesten lesz... :(
Gyakorlatilag Budapesten van. BKV-val (kék busz) 20 perc a Kosztolányiról. Megálló 300 m-re a bolttól. :idea:
 
Re: Green Aqua bolt - építés folyamatban

Nekem már most nagyon tetszik! :)
Tudjátok már, hogy mennyi akvárium lesz beüzemelve a boltban, valamint hogy milyen jellegűek lesznek :?:
Vagy ez még titok?
 
Re: Green Aqua bolt - építés folyamatban

Ez hosszúságot,vagy litert jelent?Tipp:hosszúság
Nagyon várjuk a további fejleményeket,sok sikert!
 
Re: Green Aqua bolt - építés folyamatban

keymaker said:
Labirintkopoltyus said:
Nagyon szép lesz a bolt fiúk gratulálok! Szakik elérhetősége közkincsé tehető? Egy baj van hogy nem Budapesten lesz... :(
Gyakorlatilag Budapesten van. BKV-val (kék busz) 20 perc a Kosztolányiról. Megálló 300 m-re a bolttól. :idea:
Azt azért tegyük hozzá azok kedvéért akiknek Budapest bérletük van és most megörültek, hogy BKV-val is ki lehet menni, hogy a bérlet érvényessége nem tart ki Törökbálintig, külön jegy is kell. Nehogy a GA cuccok mellé egy sárga csekket is begyűjtsenek az út során...
 
Re: Green Aqua bolt - építés folyamatban

Hm, ezt nem tudtam. Nagyon ritkán járok busszal... Köszi. :idea:

Megnéztem közben:

A budapesti vonaljegy és átszállójegy a járat teljes hosszán érvényes.
A Budapest bérlethez a fővároson kívüli szakaszra vonaljegyet, vagy környéki vonaljegyet kell érvényesíteni
 
Re: Green Aqua bolt - építés folyamatban

Az ünnepek miatt nem sok dolog történt, de ma kint voltam és fotóztam néhányat megint. Január első 2 hetében lesznek drasztikusabb változások és lassan elkezdjük indítani az akváriumokat is, akkor már látványosabb lesz. De a hangulat ma is megfogott ahogy kint jártam. ;)

Most még a maradék bútorainkra, világításokra és akváriumokra várunk.

5306266209_f57b68989d_z.jpg

Ezen az oldalon már fent van 3 solar. Be is röffentettem őket ma, elég jó kis fényorgia volt ;)

5306267185_42a2b43c3d_z.jpg

5306859580_5899e0dfc7_z.jpg

5306863382_9401ce51eb_z.jpg

ATI lámpából sajna csak 1 van még fent, igaz az egy 6 csöves disznó :p Jó lesz majd HC gyepet növeszteni.

5306862386_c0a38b554d_z.jpg

Lesz egy hangulatos kis leülős rész az akváriumok között, hogy átjárjon mindenkit a Zen. :angel:
Most még elég nagy a beszűrődő fény és a hiányzó elemek nélkül nem az igazi, de azért egy pár percig jó lehuppanni.

5306272993_bc97e3e5d3_z.jpg

Még jön Wabi Kusa és nano aki is utána lesz igazi a hangulat. Folyt köv januárban. :wave:
 
Re: Green Aqua bolt - építés folyamatban

"Hiányzó elemek nélkül nem az igazi"!???
Már most, aksik nélkül nagyon frankón néz ki!
Mennyi idő van még a nyitásig??? :D
 
Re: Green Aqua bolt - építés folyamatban

debidevil10 said:
"Hiányzó elemek nélkül nem az igazi"!???
Már most, aksik nélkül nagyon frankón néz ki!
Mennyi idő van még a nyitásig??? :D

Van 1 hónapunk még, hogy mindent a helyére tegyünk. Szőnyegek, reluxa, képek, akik, térelválasztó, növénysziget stb. és természetesen a hombársok termék.
Azt hiszem januárban nem fogunk unatkozni.

Magam részéről leginkább az akvárium berendezéseket várom. Ritkán adatik meg, hogy ennyi különböző akváriumot korlátlan növény és dekorhasználattal építhet az ember. Szeretnénk sokféle stílust és felépítényt bemutatni. Nem is lesz ez olyan egyszerű. De a végeredmény biztosan egyedi és hangulatos lesz. ;)
 
Re: Green Aqua bolt - építés folyamatban

Nagyon király. Tök jó nézni, ahogy egyre több elem lesz a helyén.
Kíváncsian várjuk a kész boltot :) :thumbup:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Oldal tetejére